TablePress v1.1 - en to sk translation catalogue (434 entries)

en: %1$s by %2$s
sk: %1$s  %2$s

en: %s (thanks to %s)
sk: %s (ďakujem %s)

en: %s ago
sk: %s pred

en: &#8220;Custom CSS&#8221; (<a href="%s">Cascading Style Sheets</a>) can be used to change the styling or layout of a table.
sk: &#8220;Vlastné CSS&#8221; (<a href="%s">Cascading Style Sheets</a>) môžu byť použité k zmene dizajnu alebo rozloženia tabuľky.

en: (Mandatory if more than one table is selected.)
sk: (Povinné, ak viac než jedna tabuľka vybratá.)

en: (Only needed for CSV export.)
sk: (Potrebné le vo formáte CSV.)

en: (no description)
sk: (žiadny popis)

en: (no name)
sk: (bez mena)

en: (optional)
sk: (voliteľné)

en: , (comma)
sk: , (čiarka)

en: ; (semicolon)
sk: ; (bodkočiarka)

en: <!-- The table with the ID %s is empty! -->
sk: <!-- Tabuľka s ID %s je prázdna! -->

en: <a href="%1$s">Support</a> is provided through the <a href="%2$s">WordPress Support Forums</a>.
sk: <a href="%1$s">Podpora</a> je poskytovaná prostredníctvom <a href="%2$s">fóra WordPress.</a>.

en: <a href="%s">Donations</a> help me to continue user support and development of this <em>free</em> software &mdash; things for which I spend countless hours of my free time! Thank you very much!
sk: <a href="%s">Dary</a> mi pomôžu pokračovať užívateľskej podpore a rozvoji tohto software, ktorý je <em> zadarmo </ em>. Pri jeho vývoji som strávil nespočet hodín svojho voľného času! Ďakujem moc!

en: <a href="%s">Support</a> is provided through the <a href="%s">WordPress Support Forums</a>.
sk: <a href="%s">Podpora</a> je poskytovaná prostredníctvom <a href="%s">WordPress Support Forums</a>.

en: <span class="description">(recommended)</span>
sk: <span class="popis">(odporúčané)</span>

en: A description of the contents of your table.
sk: Popis obsahu tabuľky.

en: About
sk: O plugine

en: About TablePress
sk: O Tablepress

en: Action
sk: Akcia

en: Add
sk: Pridať

en: Add %s column(s)
sk: Pridať %s stĺpec (stĺpce)

en: Add %s row(s)
sk: Pridať %s riadok (riadky)

en: Add New
sk: Nová

en: Add New Table
sk: Nová tabuľka

en: Add Table
sk: Pridať tabuľku

en: Add as new table
sk: Pridať ako nové tabuľky

en: Add, Replace, or Append?
sk: Pridať, nahradiť, alebo pripojiť?

en: Additional CSS classes for styling purposes can be entered here.
sk: Ďalšie CSS triedy je možné zadať tu.

en: Additional parameters from the <a href="http://www.datatables.net/">DataTables documentation</a> to be added to the JS call.
sk: Pridať parametre z <a href="http://www.datatables.net/">DataTables dokumentácia</a>, ktoré sa pridávajú do JS.

en: Admin menu entry
sk: Umiestnenie v admin menu

en: Advanced Editor
sk: Editor

en: All Tables
sk: Všetky tabuľky

en: All tables, data, and options were deleted.
sk: Všetky tabuľky, dáta a nastavenia boli odstránené.

en: Allan Jardine for <a href="http://www.datatables.net/">DataTables</a>,
sk: Allan Jardine za <a href="http://www.datatables.net/">DataTables</a>,

en: Allow the visitor to change the number of rows shown when using pagination.
sk: Povoliť návštevníkom zmeniť počet riadkov zobrazených pri použití stránkovania.

en: Alternating Row Colors
sk: Striedavá farba riadkov

en: Append rows to existing table
sk: Pripojiť riadky k existujúcej tabuľke

en: Apply
sk: Použiť

en: Are you really sure?
sk: Naozaj?

en: At first, you should add or import a table.
sk: Ako prvé vytvorte, alebo importujte tabuľku.

en: Attention!
sk: Pozor!

en: Attention: Further action is required to save the changes to your &#8220;Custom CSS&#8221;!
sk: Pozor: Pre uloženie zmien vo &#8220;Vlastných štýloch&#8221; vykonajte ďalšie kroky.

en: Attention: You have enabled the usage of the DataTables JavaScript library for features like sorting, search, or pagination.
sk: Upozornenie: Povolili ste využitie knižnice DataTables JavaScript pre funkcie, ako je triedenie, vyhľadávanie, alebo stránkovanie.

en: Author
sk: Autor

en: Author and License
sk: Autor a licencia

en: Be aware that for the CSV and HTML formats only the table data, but no table options are exported!
sk: Pre CSV a HTML formáty budú exportované iba tabuľky dát, ale bez nastavení tabuľky!

en: Be aware that the functions of the DataTables JavaScript library will not work on tables which have combined cells.
sk: Funkcia DataTables JavaScript nebude fungovať v tabuľkách so zlúčenými bunkami.

en: Be very careful with this and only click the button if you know what you are doing!
sk: Buďte veľmi opatrní a kliknite na tlačidlo, len ak viete, čo robíte!

en: Because of CSS styling in your theme, the table might look different on your page!
sk: Pre CSS štýly vo vašej téme môže tabuľka vyzerať inak na vašej stránke!

en: Because of CSS styling, the table might look different on your page!
sk: Pretože CSS tabuľky môže vyzerať inak na vašej stránke.

en: Before asking for support, please carefully read the <a href="%s">Frequently Asked Questions</a>, where you will find answers to the most common questions, and search through the forums.
sk: Pred požiadaním o pomoc, pozorne prečítajte <a href="%s">Často kladené otázky (FAQ)</a>, kde nájdete odpovede na najčastejšie otázky, alebo hľadajte vo fóre.

en: Before doing this, it is highly recommended to read the <a href="%s">migration guide</a> on the TablePress website.
sk: Pred importom tabuliek z WP-Table Reloaded do TablePress doporučujem prečítať <a href="%s" title="Migration Guide from WP-Table Reloaded to TablePress">sprievodcu</a> na stránke Tablepress.

en: Brazilian Portuguese
sk: Brazílska portugalčina

en: Bulk Actions
sk: Hromadné akcie

en: CSV Delimiter
sk: CSV Oddeľovač

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Changes are being saved...
sk: Zmeny sú uložené...

en: Chinese (Simplified)
sk: Čínština (zjednodušená)

en: Click the &#8220;%1$s&#8221; button for the desired table to automatically insert the<br />corresponding Shortcode (%2$s) into the editor.
sk: Kliknite na tlačidlo&#8220;%1$s&#8221; pre požadovanú tabuľku nechať automaticky vložiť <br /> zodpovedajúce Shortcode (%2$s) do editora..

en: Click the &#8220;%s&#8221; button to insert the image.
sk: Kliknite na &#8220;%s&#8221; tlačidlo pre vloženie obrázku.

en: Click the corresponding links within the list to edit, copy, delete, or preview a table.
sk: Kliknite na príslušné odkazy v zozname pre úpravu, kopírovanie, mazanie, alebo náhľady tabuliek.

en: Combine cells
sk: Spájanie buniek

en: Combining consecutive cells within the same column is called &#8220;rowspanning&#8221;.
sk: Zlúčenie po sebe idúcich buniek v rovnakom stĺpci, sa nazýva &#8220;rowspanning&#8221;.

en: Combining consecutive cells within the same row is called &#8220;colspanning&#8221;.
sk: Zlúčenie po sebe idúcich buniek v rovnakom riadku sa nazýva &#8220;colspanning&#8221;.

en: Connection Information
sk: Informácie o pripojení

en: Copy
sk: Kópia

en: Copy &#8220;%s&#8221;
sk: Kópia &#8220;%s&#8221;

en: Copy Table
sk: Kopírovať tabuľku

en: Copy of %s
sk: Kópia %s

en: Create a ZIP archive.
sk: Vytvorť ZIP archív.

en: Credits and Thanks
sk: Poďakovanie

en: Custom CSS
sk: Vlastné CSS

en: Custom Commands
sk: Vlastné príkazy

en: Czech
sk: Česky

en: Debug and Version Information
sk: Debug a Informácie o verzii

en: Delete
sk: Zmazať

en: Delete &#8220;%s&#8221;
sk: Vymazať &#8220;%s&#8221;

en: Delete Table
sk: Zmazať tabuľku

en: Description
sk: Popis

en: Did you know? You can drag and drop rows and columns via the row number and the column title. And the arrows next to the column title can be used for sorting.
sk: Vedeli ste? Môžete pretiahnuť riadky a stĺpce pomocou čísla riadku a titulku stĺpca. A šípky vedľa názvu stĺpca možno použiť pre triedenie.

en: Do you really want to change the Table ID? All Shortcodes for this table in your pages and posts will have to be adjusted!
sk: Naozaj chcete zmeniť ID tabuľky? Všetky shortcodes pre túto tabuľku vo vašich stránkach budú musieť byť upravené!

en: Do you really want to delete the selected column? | Do you really want to delete the selected columns?
sk[0]: Naozaj chcete zmazať vybrané stĺpce?
sk[1]: Naozaj chcete zmazať vybraný stĺpec?
sk[2]: Naozaj chcete zmazať vybrané stĺpce?

en: Do you really want to delete the selected row? | Do you really want to delete the selected rows?
sk[0]: Naozaj chcete odstrániť vybrané riadky?
sk[1]: Naozaj chcete odstrániť vybraný riadok?
sk[2]: Naozaj chcete odstrániť vybrané riadky?

en: Do you really want to delete this table? | Do you really want to delete these tables?
sk[0]: Skutočne chcete vymazať tieto tabuľky?
sk[1]: Skutočne chcete vymazať túto tabuľku?
sk[2]: Skutočne chcete vymazať tieto tabuľky?

en: Do you really want to uninstall TablePress and delete ALL data?
sk: Skutočne chcete vymazať Tablepress a vyazať VŠETKY dáta?

en: Do you want to proceed and automatically turn off the usage of DataTables for this table?
sk: Chcete pokračovať a automaticky vypnúť používanie DataTables tejto tabuľky?

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Donate
sk: Darovať

en: Donations and good ratings encourage me to further develop the plugin and to provide countless hours of support. Any amount is appreciated! Thanks!
sk: Príspevky a dobré hodnotenie ma povzbuda, aby som ďalej rozvíjal plugin a mohol poskytnúť bezpočet hodín pomoci. Každá suma je vítaná! Vďaka!

en: Due to the configuration of your server, TablePress was not able to automatically save your &#8220;Custom CSS&#8221; to a file.
sk: Vzhľadom na konfiguráciu vášho servera, TablePress nebol schopný automaticky uložiť &#8220;Custom CSS&#8221; do súboru.

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Dutch
sk: Dánsky

en: Each table has a unique ID that needs to be adjusted in that Shortcode.
sk: Každá tabuľka má unikátne ID, ktoré sa nachádza aj v shorcode.

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit &#8220;%s&#8221;
sk: Upraviť &#8220;%s&#8221;

en: Edit Table
sk: Upraviť

en: Enable horizontal scrolling, to make viewing tables with many columns easier.
sk: Povoliť vodorovné posúvanie, aby bolo jednoduchšie prehliadanie tabuliek s mnohými stĺpcami.

en: Enable pagination of the table (viewing only a certain number of rows at a time) by the visitor.
sk: Povoliť stránkovanie v tabuľke (zobrazí sa iba určitý počet riadkov naraz) návštevníkom.

en: Enable sorting of the table by the visitor.
sk: Povoliť triedenie tabuľky návštevníkom.

en: Enable the table information display, with information about the currently visible data, like the number of rows.
sk: Zapnúť informácie o aktuálne viditeľných údajoch, ako je počet riadkov.

en: Enable the visitor to filter or search the table. Only rows with the search word in them are shown.
sk: Povoliť návštevníkom filtrovanie alebo vyhľadávanie v tabuľke. Iba riadky s hľadaným slovom sú zobrazené.

en: English
sk: Anglicky

en: Enter Description here
sk: Zadajte popis

en: Enter Table Name here
sk: Napíšte názov tabuľky

en: Error: Existing WP-Table Reloaded tables were not found in the database.
sk: Chyba: existujúca tabuľky z WP-Table Reloaded sa nenašli v databáze.

en: Error: Import of ZIP files is not available on this server.
sk: Chyba: Import súborov ZIP nie je k dispozícii na tomto serveri.

en: Error: Options could not be saved.
sk: Chyba: Nastavenia sa nepodarili uložiť.

en: Error: The WP-Table Reloaded Dump File could not be imported!
sk: Chyba: WP-Table Reloaded Dump súbor nemohol byť importovaný!

en: Error: The ZIP file could not be created.
sk: Chyba: ZIP súbor nemožno vytvoriť.

en: Error: The ZIP file could not be opened.
sk: Chyba: ZIP súbor nemožno otvoriť.

en: Error: The data for the import is invalid.
sk: Chyba: Údaje pre import sú neplatné.

en: Error: The data in the ZIP file is invalid.
sk: Chyba: Údaje v ZIP súboru sú nesprávne.

en: Error: The export failed.
sk: Chyba: export zlyhal.

en: Error: The import failed.
sk: Chyba: import zlyhal.

en: Error: The source for the import is invalid or could not be accessed.
sk: Chyba: zdroj pre import je neplatný alebo nie je prístupný.

en: Error: The table could not be added.
sk: Chyba: Tabuľka nemohla byť pridaná.

en: Error: The table could not be copied.
sk: Chyba: Tabuľku nemožno skopírovať.

en: Error: The table could not be deleted.
sk: Chyba: Tabuľka nemohla byť odstránená.

en: Error: The table could not be saved.
sk: Chyba: Tabuľka nemôže byť uložená.

en: Error: The tables from WP-Table Reloaded could not be imported.
sk: Chyba: Tabuľky z WP-Tables Reloaded nemohli byť importované.

en: Error: This bulk action is invalid!
sk: Chyba: Táto časť akcie je neplatný!

en: Error: This table could not be loaded!
sk: Chyba: Táto tabuľka sa nepodarila načítať!

en: Error: You did not select any tables!
sk: Chyba: Nevybrali ste žiadne tabuľky!

en: Error: You did not select what to import from WP-Table Reloaded!
sk: Chyba: Nevybrali ste, čo chcete importovať z WP-Table Reloaded!

en: Error: You did not specify a valid table ID.
sk: Chyba: Nezadali ste platný ID tabuľky.

en: Error: You selected to replace or append to an existing table, but did not select a table.
sk: Chyba: Vybrali ste nahradiť existujúcu tabuľku, ale nevybrali ste tabuľku.

en: Export Format
sk: Exportovať formát

en: Export Table
sk: Export tabuľky

en: Export Tables
sk: Export tabuľky

en: Export a Table
sk: Export tabuľky

en: Exporting a table allows you to use it in other programs, like spreadsheets applications.
sk: Tabuľky môžete používať v iných programoch exportovaním tabuľky.

en: Extra CSS Classes
sk: Extra CSS Triedy

en: Features of the DataTables JavaScript library
sk: Vlastnosti DataTables JavaScript (nepracuje ak máte zlúčené bunky)

en: File URL
sk: URL súboru

en: File Upload
sk: Nahrať súbor

en: File on server
sk: Súbor na serveri

en: Finnish
sk: Fínsky

en: For advanced use only.
sk: Iba pre pokročilých.

en: For example, you can insert things like text, images, or links into the table, or change the used table features. You can also insert, delete, move, hide, and swap columns and rows.
sk: Napríklad, môžete vložiť veci, ako je text, obrázky, alebo odkazy do tabuľky, alebo zmeniť použité tabuľky. Môžete tiež vložiť, odstrániť, presunúť, skryť, a vymeniť stĺpce a riadky.

en: For more information:
sk: Pre viac informácií:

en: For technical information, please see the <a href="%s">documentation</a>.
sk: Pre technické informácie pozrite <a href="%s">dokumentáciu</a>.

en: For the JSON format, the table data and the table options are exported.
sk: Pre formát JSON, sú exportované dáta tabuľky a nastavenia tabuľky.

en: For this, each table is given certain CSS classes that can be used as CSS selectors.
sk: Za týmto účelom má každá tabuľka určité CSS triedy, ktoré možno použiť ako selektory CSS.

en: French
sk: Francúzky

en: Frequently Asked Questions
sk: Často kladené otázky

en: Frontend Options
sk: Nastavenie zobrazenia

en: Frontend Options influence the styling of tables in pages, posts, or text widgets, by defining which CSS code shall be loaded.
sk: CSS nastavenia ovplyvňujú dizajn tabuliek na stránkach, príspevkoch, alebo textových widgetoch, podľa toho ktorý CSS kód je nahratý.

en: German
sk: Nemecky

en: Go to &#8220;Plugins&#8221; page
sk: Prejdite na &#8220;Moduly&#8221; stránku

en: Go to Dashboard
sk: Prejsť na Nástenku

en: Hebrew
sk: Hebrejsky

en: Help and Support
sk: Pomoc a podpora

en: Help on combining cells
sk: Pomocník pre spájanie buniek

en: Hi, my name is Tobias, I&#8217;m the developer of the TablePress plugin.
sk: Ahoj, volám sa Tobias, som autor TablePress pluginu.

en: Hide
sk: Skryť

en: Hide this message
sk: Skryť túto správu

en: Highlight a row while the mouse cursor hovers above it by changing its background color.
sk: Riadok zmení farbu, pokiaľ po ňom prejdete myšou.

en: Horizontal Scrolling
sk: Horizontálne rolovanie

en: I already donated.
sk: Už som prispel.

en: I want to use TablePress in this language: %s
sk: Chcem používať TablePress v tomto jazyku: %s

en: Icelandic
sk: Islandský

en: If WP-Table Reloaded is installed on this site, the &#8220;WordPress database&#8221; option is recommended.
sk: Ak máte nainštalovaný plugin WP-Table Reloaded na tomto webe, doporučujem zvoliť &#8220;WordPress database&#8221;.

en: If everything works and you are satisfied with the results of managing your %s table, isn&#8217;t that worth a coffee or two? | If everything works and you are satisfied with the results of managing your %s tables, isn&#8217;t that worth a coffee or two?
sk[0]: Ak všetko funguje a ste spokojní so správou tabuliek %s nestojí to za kávu alebo dve?
sk[1]: Ak všetko funguje a ste spokojní so správou tabuľky, %s nestojí to za kávu alebo dve?
sk[2]: Ak všetko funguje a ste spokojní so správou tabuliek %s nestojí to za kávu alebo dve?

en: If you choose more than one table, the exported files will automatically be stored in a ZIP archive file.
sk: Ak zvolíte viac ako jednu tabuľku, exportované súbory budú automaticky uložené do ZIP archívu.

en: If you do not find an answer there, please <a href="%s">open a new thread</a> in the WordPress Support Forums.
sk: Ak nenájdete pomoc tam, <a href="%s">vytvorte nové vlákno</a> v diskusných fórach WordPress.

en: If you encounter any questions or problems, please visit the <a href="%1$s">FAQ</a>, the <a href="%2$s">documentation</a>, and the <a href="%3$s">Support</a> section on the <a href="%4$s">plugin website</a>.
sk: Ak narazíte na nejaké otázky alebo problémy, navštívte <a href="%1$s">FAQ</a>, <a href="%2$s">documentáciu</a>, a <a href="%3$s">Podporu</a>  na <a href="%4$s">stránke pluginu</a>.

en: If you like the new features and enhancements, <a href="%s">giving a donation</a> towards the further support and development of TablePress is recommended. Thank you!
sk: Ak sa vám páčia nové funkcie a vylepšenia, <a href="%s">prispejte</a> k ďalšej podpore a rozvoji TablePress. Ďakujeme!

en: If you like the plugin, <a href="%1$s"><strong>a donation</strong></a> is recommended.
sk: Ak sa Vám páči tento plugin <a href="%1$s"><strong>podporte</strong></a> ma.

en: If you like the plugin, <a href="%s"><strong>giving a donation</strong></a> is recommended.
sk: Ak sa vám páči tento plugin, <a href="%s"><strong>podporte</strong></a> ho.

en: If you want to import tables from another site, create a &#8220;WP-Table Reloaded Dump File&#8221; there and upload it below, after choosing &#8220;WP-Table Reloaded Dump File&#8221;.
sk: Ak chcete importovať tabuľky z iného webu, na webe vytvorte &#8220;WP-Table Reloaded výpis súboru&#8221;. Tento súbor potom nahrajte na tento web zvolením &#8220;WP-Table Reloaded výpis súboru&#8221;.

en: If you want to show your tables anywhere else in your theme, you can use a Template Tag function.
sk: Ak chcete zobraziť tabuľky kdekoľvek inde v téme, môžete použiť Template Tag function..

en: Import Format
sk: Importovať formát

en: Import Source
sk: Import zdroj

en: Import Tables
sk: Import tabuliek

en: Import a Table
sk: Importovať tabuľku

en: Import all tables and their settings from WP-Table Reloaded.
sk: Import všetkých tabuliek a ich nastavenie z WP-Table Reloaded.

en: Import data
sk: Import dát

en: Import from WP-Table Reloaded
sk: Import z  WP-Table Reloaded

en: Import of HTML files is not available on your server.
sk: Import súborov HTML nie je k dispozícii na serveri.

en: Import styling
sk: Import štýlov

en: Import tables
sk: Import tabuliek

en: Import your tables from WP-Table Reloaded
sk: Importujte svoje tabuľky z WP-Table Reloaded

en: Imported from Manual Input
sk: Manuálne importovaný

en: In the User Options, every TablePress user can choose the position of the plugin in his WordPress admin menu, and his desired plugin language.
sk: V Užívatelských nastaveniach, môže každý užívateľ TablePress zvoliť pozíciu pluginu v Admin WordPress, a nastaviť jazyk pluginu.

en: Information on available CSS selectors can be found in the <a href="%s">documentation</a>.
sk: Informácie o možných CSS selektoroch nájdete v <a href="%s">dokumentácii</a>.

en: Insert
sk: Vložiť

en: Insert Image
sk: Vložiť obrázok

en: Insert Link
sk: Vložiť odkaz

[ctx: Insert Link dialog]
en: (no title)
sk: (bez názvu)

[ctx: Insert Link dialog]
en: Add Link
sk: Pridať odkaz

[ctx: Insert Link dialog]
en: Insert/edit link
sk: Vložiť/upraviť odkaz

[ctx: Insert Link dialog]
en: Link Text
sk: Text odkazu

[ctx: Insert Link dialog]
en: No matches found.
sk: Neboli nájdené žiadne.

[ctx: Insert Link dialog]
en: Update
sk: Aktualizovať

en: Insert Shortcode
sk: Vložiť shorcode

en: Insert a Table from TablePress
sk: Vložiť tabuľku z Tablepress

en: Insert into Post
sk: Vložiť do príspevku

en: Insert into Table
sk: Vložiť do tabuľky

en: It is licensed as Free Software under GNU General Public License 2 (GPL 2).
sk: Je licencovaný ako slobodný softvér pod GNU General Public License (GPL 2).

en: It is recommended that you create a backup of the tables (by exporting the tables in the JSON format), in case you later change your mind.
sk: Je odporúčané vytvoriť zálohu tabuliek (pomocou exportu tabuľky vo formáte JSON), v prípade, že sa neskôr rozmyslíte.

en: It is strongly recommended that you switch from WP-Table Reloaded to TablePress, which not only fixes many problems, but also has more and better features than WP-Table Reloaded.
sk: Dôrazne sa odporúča, prejsť z WP-Table reoladed na TablePress, ktorý nielen opravuje mnoho problémov, ale tiež má viac vlastností ako WP-Table Reloaded.

en: Italian
sk: Taliansky

en: Japanese
sk: Japonský

en: Last Modified
sk: Posledné zmeny

en: Last Modified By
sk: Posledné úpravy

en: Latvian
sk: Litovský

en: List of Tables
sk: Zoznam tabuliek

en: Load these &#8220;Custom CSS&#8221; commands to influence the table styling:
sk: Nahrať &#8220;vlastné CSS&#8221; príkazy na ovplyvnenie štýlu  tabuľky:

en: Manual Input
sk: Manuálne

en: More Information and Documentation
sk: Informácie a dokumenty

en: More information about TablePress can be found on the <a href="%1$s">plugin&#8217;s website</a> or on its page in the <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.
sk: Viac informácií nájdete na stránke <a href="%1$s">plugin&#8217; website</a>, alebo na stránke <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.

en: More information about TablePress can be found on the <a href="%s">plugin&#8217;s website</a> or on its page in the <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.
sk: Viac informácií o TablePress môžete nájsť na stránke <a href="%s">pluginu&#8217;</a>, alebo na stránke <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.

en: No problem! I still hope you enjoy the benefits that TablePress adds to your site. If you should change your mind, you&#8217;ll always find the &#8220;Donate&#8221; button on the <a href="%s">TablePress website</a>.
sk: Žiadny problém! Stále dúfam, že využijete výhody, ktoré TablePress pridá na vaše stránky. Ak zmeníte názor, vždy nájdete tlačidlo &#8220;Prispejte&#8221 na <a href="%s">TablePress</a>.

en: No tables found.
sk: Nenašli sa žiadne tabuľky.

en: No, thanks. Don&#8217;t ask again.
sk: Nie, vďaka. Nepýtajte sa znova.

en: Note: Support for ZIP file creation seems not to be available on this server.
sk: Poznámka: Podpora pre vytváranie ZIP súboru zrejme nie je k dispozícii na tomto serveri.

en: Notice: Not all selected tables could be copied!
sk: Upozornenie: Nie všetky vybrané tabuľky môžu byť kopírované!

en: Notice: Not all selected tables could be deleted!
sk: Všimnite si: Nie všetky vybrané tabuľky môžu byť odstránené!

en: Number of Columns
sk: Počet stĺpcov

en: Number of Rows
sk: Počet riadkov

en: On this screen, you can edit the content and structure of the table with the ID %s.
sk: Na tejto obrazovke môžete upraviť obsah a štruktúru tabuľky s ID %s.

en: Options saved successfully, but &#8220;Custom CSS&#8221; was not saved to file.
sk: Nastavenia boli úspešne uložené, ale &#8220;Custom CSS&#8221; neboli uložené do súboru.

en: Options saved successfully.
sk: Nastavenia boli úspešne uložené.

en: Other Actions
sk: Ostatné akcie

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Pagination Length Change
sk: Zmena dĺžky stránkovania

en: Please also ask him to delete your TablePress &#8220;Custom CSS&#8221; files from the server.
sk: Tiež ho prosím požiadajte, aby zmazal vaše TablePress &#8220;Vlastné CSS&#8221; súbory zo servera

en: Please click into the cell that you want to add a link to.
sk: Prosím, kliknite do bunky, do ktorej chcete vložiť odkaz.

en: Please click into the cell that you want to add an image to.
sk: Prosím, kliknite do bunky, do ktorej chcete pridať obrázok.

en: Please click into the cell that you want to edit using the &#8220;Advanced Editor&#8221;.
sk: Prosím, kliknite do bunky, ktorú chcete upraviť pomocou &#8220;Editora&#8221;.

en: Please follow the <a href="%s">migration guide</a> to move your tables and then deactivate WP-Table Reloaded!
sk: Prosím, postupujte podľa <a href="%s" title"Migration Guide from WP-Table Reloaded to TablePress">sprievodcu</a> pre presun tabuľky a potom deaktivujte WP-Table Reloaded!

en: Please note that invalid CSS code will be stripped, if it can not be corrected automatically.
sk: Vezmite prosím na vedomie, že neplatné CSS kódy budú odstránené, ak to nie je možné opraviť automaticky.

en: Please provide this information in bug reports and support requests.
sk: Uveďte, prosím, tieto informácie v hlásení o chybách a v žiadosti o podporu.

en: Please rate and review the plugin in the <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.
sk: Prosím o ohodnotenie pluginu na <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.

en: Please read the <a href="%s">release announcement</a> for more information.
sk: Prečítajte si prosím <a href="%s">novinky</a> pre viac informácií.

en: Please see the <a href="%s">documentation</a> for a list of these selectors and for styling examples.
sk: Pozrite sa prosím na <a href="%s">dokumentáciu</a> pre zoznam týchto selektorov a príklady štýlov.

en: Plugin Language
sk: Jazyk pluginu

en: Plugin Options
sk: Nastavenia

en: Plugin Purpose
sk: Čo dokáže?

en: Plugin page
sk: Stránka pluginu

en: Polish
sk: Poľsky

en: Preview
sk: Náhľad

en: Print Table Description
sk: Vytlačiť popis tabuľky

en: Print Table Name
sk: Vylačiť názov tabuľky

en: Proceed without saving &#8220;Custom CSS&#8221; to a file
sk: Pokračovanie bez uloženia &#8220;Vlastné CSS&#8221; do súboru

en: Proceed without saving a file
sk: Pokračovať bez uloženia súboru

en: Regularly exporting tables is also recommended as a backup of your data.
sk: Pravidelný export tabuľky môže slúžiť aj ako záloha dát

en: Repeat this to add the keyword to all cells that shall be connected.
sk: Ak chcete zlúčiť celý stĺpec, alebo riadok, nakopírujte kľúčové slová do všetkých buniek stĺpca, alebo riadka.

en: Replace existing table
sk: Nahradiť existujúce tabuľky

en: Row Hover Highlighting
sk: Zvýraznenie riadka

en: Russian
sk: Ruský

en: Save Changes
sk: Uložiť zmeny

en: Saving failed
sk: Neuložené

en: Saving successful
sk: Uložené

en: Search Tables
sk: Hľadať Tabuľky

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
sk: Výsledky hľadania pre &#8220;%s&#8221;

en: Search/Filtering
sk: Vyhľadávanie / filtrovanie

en: Select all
sk: Vybrať všetky

en: Select file
sk: Vyberte súbor

en: Select:
sk: Vybrať:

en: Selected columns
sk: Vybrané stĺpce

en: Selected rows
sk: Vybrané riadky

en: Server Path to file
sk: Cesta k súboru na serveri

en: Show
sk: Zobraziť

en: Show %s rows per page.
sk: Zobraziť %s riadkov na stránku.

en: Show Shortcode
sk: Zobraziť Shortcode

en: Show a preview of &#8220;%s&#8221;
sk: Zobraziť náhľad &#8220;%s&#8221;

en: Show the table description %s the table.
sk: Popis tabuľky sa zobrazí % s tabuľkou.

en: Show the table name %s the table.
sk: Názov tabuľky sa zobrazí % s tabuľkou.

en: Sincerly, Tobias
sk: S pozdravom, Tobias

en: Slovak
sk: Slovensky

en: Sort ascending
sk: Zoradiť vzostupne

en: Sort descending
sk: Zoradiť zostupne

en: Sorting
sk: Radenie

en: Spanish
sk: Španielsky

en: Special Thanks go to:
sk: Zvláštne poďakovanie patrí:

en: Support
sk: Podpora

en: Support TablePress with your donation!
sk: Podporte TablePress príspevkom!

en: Support the plugin with your <a href="%s">donation</a>!
sk: Podporte plugin svojím <a href="%s">príspevkom</a>!

en: Sure, I&#8217;ll buy you a coffee and support TablePress!
sk: Jasné, kúpim ti kávu a podporím TablePress!

en: Table
sk: Tabuľka

en: Table Content
sk: Obsah tabuľky

en: Table Foot Row
sk: Päta tabuľky

en: Table Head Row
sk: Hlavička tabuľky

en: Table ID
sk: ID tabuľky

en: Table Information
sk: Informácie o tabuľke

en: Table Manipulation
sk: Úprava buniek

en: Table Name
sk: Meno tabuľky

en: Table Options
sk: Možnosti tabuľky

en: Table cells can span across more than one column or row.
sk: Bunky tabuľky môžu byť rozložené cez viac ako jeden stĺpec alebo jeden riadok.

en: Table to replace or append to
sk: Tabuľku nahradiť alebo pripojiť k

en: TablePress Feature: Import from WP-Table Reloaded
sk: TablePress Funkcia: Import z WP-Table Reloaded

en: TablePress Feature: Moving rows and columns
sk: TablePress Funkcia: Presun riadkov a stĺpcov

en: TablePress Help
sk: Pomoc Tablepress

en: TablePress Table
sk: Tabuľka Tablepress

en: TablePress allows you to create and manage tables in the admin area of WordPress.
sk: TablePress umožňuje vytvárať a spravovať tabuľky v admin sekcii WordPress.

en: TablePress can import tables from existing data, like from a CSV, XLS, or XLSX file from a spreadsheet application (e.g. Excel), an HTML file resembling a webpage, or its own JSON format.
sk: TablePress môže importovať tabuľky z existujúcich dát, ako zo súborov CSV, XLS, alebo XLSX z tabuľkového procesora (napr. Excel), HTML súboru pripomínajúceho webovú stránku, alebo vlastný JSON formát.

en: TablePress enables you to create and manage tables in your posts and pages, without having to write HTML code, and it adds valuable functions for your visitors.
sk: TablePress umožňuje vytvárať a spravovať tabuľky vo vašich príspevkoch, a stránkach bez toho, aby ste museli písať HTML kód. Pridáva ja cenné funkcie pre vašich návštevníkov.

en: TablePress has several options which affect the plugin&#8217;s behavior in different areas.
sk: TablePress má niekoľko nastavení, ktoré určujú správanie pluginu v rôznych oblastiach.

en: TablePress shall be shown in this section of my admin menu: %s
sk: TablePress môže byť zobrazený v tejto sekcii admin menu: %s

en: TablePress was uninstalled successfully.
sk: Tabuľka bola úspešne odinštalovaná.

en: Tables
sk: Tabuľky

en: Tables can be styled by changing and adding CSS commands.
sk: Tabuľky môžu byť štylizované zmenou a pridaním CSS.

en: Tables may contain text, numbers and even HTML (e.g. to include images or links).
sk: Tabuľky môžu obsahovať text, čísla a dokonca aj HTML (napr. obrázky alebo odkazy).

en: Tables to Export
sk: Tabuľky pre export

en: Thank you for updating to TablePress %s!
sk: Ďakujeme za aktualizáciu na TablePress %s!

en: Thank you for using <a href="http://tablepress.org/">TablePress</a>.
sk: Ďakujeme za používanie <a href="http://tablepress.org/">TablePress</a>.

en: Thank you for using TablePress for the first time!
sk: Ďakujem Vám za použitie TablePress!

en: Thank you to all donors, contributors, supporters, reviewers and users of the plugin!
sk: Ďakujem všetkým darcom, prispievateľom, priaznivcom, recenzentom a užívateľom pluginu!

en: Thank you very much! Your donation is highly appreciated. You just contributed to the further development of TablePress!
sk: Ďakujem moc! Váš dar je vysoko cenený. Prispel k ďalšiemu rozvoju TablePress!

en: Thanks for using it! You&#8217;ve installed TablePress over a month ago.
sk: Ďakujeme, že používate TablePress! Nainštalovali ste ho pred viac ako mesiacom.

en: Thanks to the translators:
sk: Vďaka prekladateľom:

en: The Media Library will open, where you can select or upload the desired image or enter the image URL.
sk: Z knižnice médií si môžete vybrať alebo nahrať požadovaný obrázok alebo zadajte adresu URL obrázka.

en: The Table ID &#8220;0&#8221; is not supported. Please enter a different Table ID!
sk: ID tabuľky &#8220;0&#8221; nie je podporované. Vložte iné ID!

en: The Table ID can only consist of letters, numbers, hyphens (-), and underscores (_).
sk: ID tabuľky môže obsahovať len písmená, číslice, pomlčky (-) a podčiarknutia (_).

en: The Table ID field can not be empty. Please enter a Table ID!
sk: Pole ID tabuľky nemôže byť prázdne. Napíšte ID tabuľky!

en: The Table Preview could not be loaded.
sk: Náhľad nemožno načítať.

en: The Table Preview is being loaded...
sk: Náhľad tabuľky sa nahráva...

en: The WP-Table Reloaded &#8220;Custom CSS&#8221; was imported successfully.
sk: &#8220;Custom CSS&#8221; z pluginu The WP-Table Reloaded bol úspešne importovaný

en: The background colors of consecutive rows shall alternate.
sk: Farby pozadia po sebe idúcich riadkov sa striedajú.

en: The changes to this table were not saved yet and will be lost if you navigate away from this page.
sk: Zmeny v tejto tabuľke neboli uložené  a budú stratené, ak odídete z tejto stránky.

en: The copied table has the table ID &#8220;%s&#8221;.
sk: Kopírovaná tabuľka má ID &#8220;%s&#8221;.

en: The entered value in the field &#8220;Extra CSS classes&#8221; is invalid.
sk: Zadaná hodnota v poli &#8220;Extra triedy CSS&#8221; je neplatná.

en: The entered value in the field &#8220;Pagination Entries&#8221; is not a number.
sk: Zadaná hodnota v poli &#8220;stránkovanie záznamov&#8221; nie je číslo.

en: The features of the DataTables JavaScript library are also not available or visible in this preview!
sk: Vlastnosti DataTables JavaScript knižnice nie je tiež k dispozícii v tomto náhľade!

en: The features of the DataTables JavaScript library are also not visible in this preview!
sk: Vlastnosti DataTables JavaScript knižnice tiež nie sú viditeľné v náhľade!

en: The first row of the table is the table header.
sk: Prvý riadok tabuľky je hlavička.

en: The imported file contains errors:
sk: Importované súbory obsahujú chyby:

en: The last row of the table is the table footer.
sk: Posledný riadok v tabuľke je päta.

en: The name or title of your table.
sk: Meno alebo názov tabuľky.

en: The number of columns in your table.
sk: Počet stĺpcov v tabuľke.

en: The number of rows in your table.
sk: Počet riadkov v tabuľke.

en: The plugin ships with default CSS stylesheets, which can be customized with own code or replaced with other stylesheets.
sk: Plugin obsahuje predvolené štýly CSS, ktoré je možné prispôsobiť pomocou vlastného kódu alebo nahradiť inými štýlmi.

en: The preview could not be loaded.
sk: Náhľad nemožno načítať.

en: The table could not be loaded.
sk: Tabuľku nemožno načítať.

en: The table was added successfully.
sk: Tabuľka bola úspešne pridaná.

en: The table was copied successfully. | The tables were copied successfully.
sk[0]: Tabuľky boli skopírované úspešne.
sk[1]: Tabuľka bola skopírovaná úspešne.
sk[2]: Tabuľky boli skopírované úspešne.

en: The table was deleted successfully. | The tables were deleted successfully.
sk[0]: Tabuľky boli úspešne odstránené.
sk[1]: Tabuľka bola úspešne odstránená.
sk[2]: Tabuľky boli úspešne odstránené.

en: The table was imported successfully from WP-Table Reloaded.
sk: Tabuľka bola úspešne importovaná z WP-Table Reloaded.

en: The table was imported successfully.
sk: Tabuľka bola správne importovaná.

en: The table was saved successfully, and the table ID was changed.
sk: Tabuľka bola úspešne uložená, a ID tabuľky bolo zmenené.

en: The table was saved successfully, but the table ID could not be changed!
sk: Tabuľka bola úspešne uložená, ale ID tabuľky nemožno zmeniť!

en: The table was saved successfully.
sk: Tabuľka bola úspešne uložená.

en: The tables were imported successfully from WP-Table Reloaded.
sk: Tabuľky boli úspešne importované z WP-Table Reloaded.

en: The tables were imported successfully.
sk: Tabuľky boli úspešne importované.

en: The value for the number of columns is invalid!
sk: Hodnota počtu stĺpcov je neplatná!

en: The value for the number of rows is invalid!
sk: Hodnota pre počet riadkov je neplatná!

en: Then you can edit your data or change the structure of your table (e.g. by inserting, deleting, moving, or swaping rows or columns or sorting them) and select specific table features like alternating row colors or whether to print the name or description, if you want.
sk: Potom môžete editovať svoje údaje, alebo zmeniť štruktúru tabuľky (napr. vkladanie, mazanie, presúvanie, výmenu riadkov alebo stĺpcov alebo triedenie) a vybrať konkrétne funkcie  tabuľky, ako je striedanie riadkov farieb alebo či chcete tlačiť názov alebo popis.

en: These features and options are only available, when the &#8220;%1$s&#8221; checkbox in the &#8220;%2$s&#8221; section is checked.
sk: Tieto vlastnosti a možnosti sú k dispozícii len, keď je vybratý &#8220;%1$s&#8221; checkbox v &#8220;%2$s&#8221; sekcii.

en: This field can only contain letters, numbers, spaces, hyphens (-), and underscores (_).
sk: Toto pole môže obsahovať len písmená, číslice, medzery, pomlčky (-) a podčiarknutia (_).

en: This field must contain a positive number.
sk: Toto pole musí obsahovať kladné číslo.

en: This is NOT the place to enter <a href="%s">Custom CSS</a> code!
sk: Toto nie je miesto pre <a href="%s">Custom CSS</a> kód!

en: This is a list of all available tables.
sk: Toto je zoznam všetkých dostupných tabuliek.

en: This is a list of your tables.
sk: Toto je zoznam vašich tabuliek.

en: This is a preview of your table.
sk: Toto je náhľad vašej tabuľky.

en: This means that you either let the plugin create an empty table for you or that you load an existing table from either a CSV, HTML, JSON, XLS, or XLSX file.
sk: To znamená, že plugin vytvorí prázdnu tabuľku automaticky, alebo vložíte existujúcu tabuľku buď z CSV, HTML, alebo JSON súboru.

en: This plugin was written and developed by <a href="%s">Tobias Bäthge</a>.
sk: Tento plugin napísal a vyvinul <a href="%s">Tobias Bäthge</a>.

en: Those will ask you for the necessary information and and corresponding HTML code will be added to the cell automatically.
sk: Tie Vás požiadajú o potrebné informácie a zodpovedajúci HTML kód bude pridaný do bunky automaticky.

en: To add a new table, enter its name, a description (optional), and the number of rows and columns into the form below.
sk: Ak chcete pridať novú tabuľku, do nižšie uvedeného formulára zadajte jeho názov, popis (voliteľné), a počet riadkov a stĺpcov.

en: To combine adjacent cells in a column, add the keyword <code>#rowspan#</code> to the cell below the one with the content for the combined cell by using the corresponding button.
sk: Ak chcete zlúčiť susedné bunky v stĺpci, pridajte kľúčové slovo <code>#rowspan#</code> do bunky pod tou s obsahom, ktorý chceme zobraziť v zlúčenej bunke.

en: To combine adjacent cells in a row, add the keyword <code>#colspan#</code> to the cell to the right of the one with the content for the combined cell by using the corresponding button.
sk: Ak chcete zlúčiť susedné bunky v riadku, pridajte kľúčové slovo <code>#colspan#</code> do bunky vpravo od tej s obsahom, ktorý chceme zobraziť v zlúčenej bunke.

en: To combine cells within a column, click into the cell below the cell that has the content the combined cells shall have.
sk: Ak chcete zlúčiť bunky v určitom stĺpci, kliknite do bunky, ktorá je pod bunkou s obsahom, ktorý sa má zobraziť v zlúčenej bunke.

en: To combine cells within a row, click into the cell to the right of the cell that has the content the combined cells shall have.
sk: Ak chcete zlúčiť bunky v riadku, kliknite do bunky na vpravo od bunky s obsahom, ktorý chcete zobraziť v zlúčenej bunke.

en: To easily add a link or an image to a cell, use the provided buttons.
sk: Ak chcete pridať odkaz, alebo obrázok do bunky, použite príslušné tlačidlá.

en: To embed this table into a post or page, use this Shortcode:
sk: Ak chcete vložiť tabuľku do príspevku či stránky, použite tento Shortcode:

en: To export, select the tables and the desired export format.
sk: Ak chcete exportovať, vyberte tabuľky a požadovaný formát exportu.

en: To import a table, select and enter the import source in the following form.
sk: Ak chcete importovať tabuľku, vyberte a zadajte zdroj importu v nasledujúcom formulári.

en: To import all tables from a WP-Table Reloaded installation, choose the relevant import source below.
sk: Ak chcete importovať všetky tabuľky z WP-Table Reloaded, vyberte príslušný zdroj importu nižšie.

en: To insert a table into a page, post, or text widget, copy its Shortcode %s and paste it at the desired place in the editor.
sk: Ak chcete vložiť tabuľku do stránky, príspevku, alebo textového widgetu, skopírujte jej shortcode % a vložte ho na požadované miesto v editore.

en: To insert the table into a page, post, or text widget, copy the Shortcode %s and paste it at the desired place in the editor.
sk: Ak chcete vložiť tabuľku do stránky, príspevku, alebo textového widgetu, skopírujte Shortcode %s a vložte ho na požadované miesto v editore.

en: To insert the table into a page, post, or text widget, copy the Shortcode %s and paste it into the editor.
sk: Pre vloženie tabuľky na stránku, príspevok, alebo text widget, skopírujte Shortcode %s a vložte ho do editora.

en: To proceed without trying to save the &#8220;Custom CSS&#8221; to a file, click the button below.
sk: Ak chcete pokračovať, bez uloženia &#8220;Vlastné CSS&#8221; do súboru, kliknite na tlačidlo nižšie.

en: To try again with the same method that you use for updating plugins or themes, please fill out the &#8220;%s&#8221; form below.
sk: Vyskúšate znova sa rovnakým spôsobom, ktorý používate pre aktualizáciu pluginov alebo tém, vyplňte prosím &#8220;%s&#8221; nižšie uvedeného formulára.

en: To use the Table Manipulation features, JavaScript needs to be enabled in your browser.
sk: Ak chcete používať &#8220;Úpravu buniek&#8221; povoľte JavaScript vo vašom prehliadači.

en: Tobias Bäthge, developer of TablePress
sk: Tobias Bäthge, autor TablePress

en: Top-Level (bottom)
sk: Top-Level (dole)

en: Top-Level (middle)
sk: Top-Level (v strede)

en: Top-Level (top)
sk: Top-Level (hore)

en: Try to automatically convert the &#8220;Custom CSS&#8221; code from the &#8220;Plugin Options&#8221; screen of WP-Table Reloaded.
sk: Pokúsiť sa automaticky previesť  &#8220;Vlastné CSS&#8221; kódy z &#8220;Plugin Options&#8221; WP-Table Reloaded.

en: Turkish
sk: Turecký

en: Unfortunately, these can not be used in tables with combined cells.
sk: Bohužiaľ, nie je možné ich použiť v tabuľkách s kombinovaným buniek.

en: Uninstall TablePress
sk: Odinštalovať TablePress

en: Uninstalling <strong>will permanently delete</strong> all TablePress tables and options from the database.
sk: Odinštalovanie <strong>natrvalo odstráni</strong> všetky TablePress tabuľky a nastavenia z databázy.

en: Usage
sk: Použitie

en: Use DataTables
sk: Použite DataTables

en: Use the following features of the DataTables JavaScript library with this table:
sk: Použite nasledujúce funkcie DataTables JavaScript s touto tabuľkou:

en: User Options
sk: Užívateľské nastavenia

en: WP-Table Reloaded Dump File
sk: WP-Table Reloaded výpis súboru

en: Welcome!
sk: Vitajte!

en: WordPress Default (currently %s)
sk: WordPress predvolené (práve %s)

en: WordPress database
sk: WordPress databáza

en: You are now seeing the copied table, which has the table ID &#8220;%s&#8221;.
sk: Teraz vidíte kópiu tabuľky s ID ID &#8220;%s&#8221;.

en: You can also choose to import it as a new table, to replace an existing table, or to append the rows to an existing table.
sk: Môžete tiež zvoliť import, ako novú tabuľku, alebo nahradiť existujúcu tabuľku.

en: You can also click the &#8220;%s&#8221; button in the editor toolbar to select and insert a table.
sk: Tabuľku vložíte aj kliknutím na tlačidlo &#8220;%s&#8221;  priamo v texovom editore.

en: You can also import existing tables from the WP-Table Reloaded plugin below.
sk: Môžete tiež importovať existujúce tabuľky z WP-Table Reloaded pluginu.

en: You can always change the name, description, and size of your table later.
sk: Zmeniť názov, popis a veľkosť tabuľky môžete kedykoľvek

en: You can get styling examples from the <a href="%s">FAQ</a>.
sk: Príklady dizajnu nájdete na <a href="%s">FAQ</a>.

en: You can import multiple tables by placing them in a ZIP file.
sk: Môžete importovať viac tabuliek uložením do ZIP súboru.

en: You can import your existing tables and &#8220;Custom CSS&#8221; from WP-Table Reloaded into TablePress.
sk: Môžete importovať existujúce tabuľky a &#8220;Custom CSS&#8221; z  WP-Table Reloaded do TablePress.

en: You can not add colspan to the first column!
sk: Nemôžete zlúčiť bunky hlavičky!

en: You can not add rowspan to the first row!
sk: Nemôžete zlúčiť bunky hlavičky!

en: You can not connect cells into the table head row!
sk: Nemôžete pridať bunky do hlavičky tabuľky!

en: You can not connect cells out of the table foot row!
sk: Nemôžete pridať bunky do päty tabuľky!

en: You can not delete all table columns!
sk: Nemôžete odstrániť všetky stĺpce tabuľky!

en: You can not delete all table rows!
sk: Nemôžete odstrániť všetky riadky tabuľky!

en: You can select multiple tables by holding down the &#8220;Ctrl&#8221; key (Windows) or the &#8220;Command&#8221; key (Mac).
sk: Môžete vybrať viac tabuliek tak, že podržíte klávesu &#8220;Ctrl&#8221; (Windows) alebo &#8220;Command&#8221; (Mac).

en: You can then enter the Link URL and Text or choose an existing page or post.
sk: Potom môžete vložiť URL odkazu a text alebo vybrať existujúcu stránku alebo príspevok.

en: You can then show the tables in your posts, on your pages, or in text widgets by using a Shortcode.
sk: Tabuľky môžete zobrazovať vo vašich príspevkoch, na vašich stránkach, alebo v textových widgetoch pomocou shortcode.

en: You did not select any columns!
sk: Nevybrali ste žiadne stĺpce!

en: You did not select any rows!
sk: Nevybrali ste žiadne riadky!

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
sk: Nemáte dostatočné oprávnenie k prístupu na túto stránku.

en: You have activated the plugin WP-Table Reloaded, which can not be used together with TablePress.
sk: Máte aktivovaný plugin WP-Table Reloaded, ktorý nemôže byť použitý spoločne s TablePress.

en: You may insert a table into a post or page here.
sk: Tu môžete vložiť tabuľku do príspevku či stránky.

en: You may now also delete your TablePress &#8220;Custom CSS&#8221; files in the <code>wp-content</code> folder.
sk: Teraz môžete tiež mazať svoje TablePress &#8220;Vlastné CSS&#8221; súbory v <code>wp-content </code> zložke.

en: You may now ask the network admin to delete the plugin&#8217;s folder <code>tablepress</code> from the server, if no other site in the network uses it.
sk: Teraz môžete požiadať správcu siete o odstránenie pluginu <code>tablepress</code> zo servera. Pokiaľ ho nikto iný nepoužíva.

en: You may now manually delete the plugin&#8217;s folder <code>tablepress</code> from the <code>plugins</code> directory on your server or use the &#8220;Delete&#8221; link for TablePress on the WordPress &#8220;Plugins&#8221; page.
sk: Teraz môžete rmanuálne odstrániť zložku modulu <code>tablepress</code> z  <code>adresára modulov</code>  na vašom serveri, alebo použiť tlačidlo &#8220;Vymazať&#8221; TablePress na WordPress &#8220;Plugins&#8221; stránke.

en: You should <a href="%s">add</a> a table to get started!
sk: Na začiatok <a href="%s">pridajte</a> tabuľku!

en: You should <a href="%s">add</a> or <a href="%s">import</a> a table to get started!
sk: Môžete začať <a href="%s">pridávať</a>, alebo <a href="%s">importovať</a> tabuľky

en: You should <a href="%s">import</a> a table to get started!
sk: Na začiatok <a href="%s">importujte</a> tabuľku!

en: You should add or import a table on the TablePress screens to get started!
sk: Pre začiatok vytvorte, alebo importujte tabuľky do Tablepress!

en: You will manually need to remove the plugin&#8217;s files from the plugin folder afterwards.
sk: Neskôr budete musieť odstrániť súbory modulu zo zložky.

en: Your &#8220;Custom CSS&#8221; will then be loaded inline.
sk: Potom vaše &#8220;Vlastné CSS&#8221; bude načítaný inline.

en: Your TablePress &#8220;Custom CSS&#8221; files have been deleted automatically.
sk: Potom vaše &#8220;Vlastné CSS&#8221; budú vymazané automaticky.

en: ZIP file
sk: ZIP súbor

en: \t (tabulator)
sk: \t (tabulátor)

en: above
sk: nad

en: below
sk: pod

[ctx: bulk action]
en: Copy
sk: Kópia

[ctx: bulk action]
en: Delete
sk: Vymazať

[ctx: button]
en: Download Export File
sk: Stiahnuť súbor exportu

[ctx: button]
en: Import from WP-Table Reloaded
sk: Import z WP-Table Reloaded

en: in a column (rowspan)
sk: v stĺpci (rowspan)

en: in a row (colspan)
sk: v riadku (colspan)
