TablePress v1.1 - en to nl_NL translation catalogue (438 entries)

en: %1$s by %2$s
nl_NL: %1$s door %2$s

en: %s (thanks to %s)
nl_NL: %s (met dank aan %s)

en: %s ago
nl_NL: %s geleden

en: &#8220;Custom CSS&#8221; (<a href="%s">Cascading Style Sheets</a>) can be used to change the styling or layout of a table.
nl_NL: &#8220;Aangepaste CSS&#8221; (<a href="%s">Cascading Style Sheets</a>) kunnen gebruikt worden om de opmaak en layout van een tabel aan te passen.

en: (Mandatory if more than one table is selected.)
nl_NL: (Verplicht indien meer dan één tabel is geselecteerd.)

en: (Only needed for CSV export.)
nl_NL: (Alleen nodig voor CSV export.)

en: (no description)
nl_NL: (geen beschrijving)

en: (no name)
nl_NL: (geen naam)

en: (optional)
nl_NL: (optioneel)

en: , (comma)
nl_NL: , (komma)

en: ; (semicolon)
nl_NL: ; (puntkomma)

en: <!-- The table with the ID %s is empty! -->
nl_NL: <!-- De tabel met ID %s is leeg! -->

en: <a href="%1$s">Support</a> is provided through the <a href="%2$s">WordPress Support Forums</a>.
nl_NL: <a href="%1$s">Ondersteuning</a> wordt geleverd door de <a href="%2$s">WordPress Support Forums</a>.

en: <a href="%s">Donations</a> help me to continue user support and development of this <em>free</em> software &mdash; things for which I spend countless hours of my free time! Thank you very much!
nl_NL: <a href="%s">Donaties</a> helpen mijn om door te gaan met gebruikersondersteuning en ontwikkeling van deze <em>gratis</em> software &mdash; dingen waar ik ontelbare uren van mijn vrije tijd in steek! Hartelijk dank!

en: <a href="%s">Support</a> is provided through the <a href="%s">WordPress Support Forums</a>.
nl_NL: <a href="%s">Ondersteuning</a> wordt geleverd door de <a href="%s">WordPress Support Forums</a>.

en: <span class="description">(recommended)</span>
nl_NL: <span class="description">(aanbevolen)</span>

en: A description of the contents of your table.
nl_NL: Een beschrijving van de inhoud van de tabel

en: About
nl_NL: Over

en: About TablePress
nl_NL: Over TablePress

en: Action
nl_NL: Actie

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add %s column(s)
nl_NL: %s kolom(men) toevoegen

en: Add %s row(s)
nl_NL: %s rij(en) toevoegen

en: Add New
nl_NL: Toevoegen

en: Add New Table
nl_NL: Tabel toevoegen

en: Add Table
nl_NL: Tabel toevoegen

en: Add as new table
nl_NL: Toevoegen als nieuwe tabel

en: Add, Replace, or Append?
nl_NL: Toevoegen, vervangen of aanvullen?

en: Additional CSS classes for styling purposes can be entered here.
nl_NL: Extra CSS klassen voor opmaak doeleinden kunnen hier ingevoerd worden.

en: Additional parameters from the <a href="http://www.datatables.net/">DataTables documentation</a> to be added to the JS call.
nl_NL: Aanvullende parameters uit de <a href="http://www.datatables.net/">DataTables documentatie</a> die toegevoegd aan de JS aanroep.

en: Admin menu entry
nl_NL: Admin menu positie

en: Advanced Editor
nl_NL: Geavanceerde editor

en: All Tables
nl_NL: Alle tabellen

en: All tables, data, and options were deleted.
nl_NL: Alle tabellen, gegevens en opties zijn verwijderd

en: Allan Jardine for <a href="http://www.datatables.net/">DataTables</a>,
nl_NL: Allan Jardine voor <a href="http://www.datatables.net/">DataTables</a>,

en: Allow the visitor to change the number of rows shown when using pagination.
nl_NL: Wijzigen van aantal rijen per pagina door de bezoeker toestaan.

en: Alternating Row Colors
nl_NL: Afwisselende rij-kleuren

en: Append rows to existing table
nl_NL: Rijen toevoegen aan bestaande tabel

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Are you really sure?
nl_NL: Weet u het echt zeker?

en: At first, you should add or import a table.
nl_NL: Als eerste dient u een tabel toe te voegen of te importeren.

en: Attention!
nl_NL: Attentie!

en: Attention: Further action is required to save the changes to your &#8220;Custom CSS&#8221;!
nl_NL: AttentieL Er is nog extra actie vereist om de wijzigingen in uw &#8220;Aangepaste CSS&#8221; op te slaan!

en: Attention: You have enabled the usage of the DataTables JavaScript library for features like sorting, search, or pagination.
nl_NL: Attentie: U heeft het gebruik van DataTables JavaScript bibliotheek geactiveerd voor opties als sorteren, zoeken of paginering.

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Author and License
nl_NL: Auteur en Licentie

en: Be aware that for the CSV and HTML formats only the table data, but no table options are exported!
nl_NL: Wees ervan bewust dat voor CSV en HTML formaten alleen tabel gegevens, maar geen tabel opties worden geëxporteerd!

en: Be aware that the functions of the DataTables JavaScript library will not work on tables which have combined cells.
nl_NL: Wees ervan bewust dat de functies van de DataTables JavaScript bibliotheek niet werken op tabellen met samengevoegde cellen.

en: Be very careful with this and only click the button if you know what you are doing!
nl_NL: Wees hier voorzichtig mee, en klik alleen op deze knop indien u weet wat u doet!

en: Because of CSS styling in your theme, the table might look different on your page!
nl_NL: Door CSS opmaak in uw thema, kan de tabel er alsnog anders uitzien op uw pagina!

en: Because of CSS styling, the table might look different on your page!
nl_NL: De tabel kan er vanwege CSS styling anders uitzien op uw pagina!

en: Before asking for support, please carefully read the <a href="%s">Frequently Asked Questions</a>, where you will find answers to the most common questions, and search through the forums.
nl_NL: Lees eerst de <a href="%s">veelgestelde vragen</a>, voordat u om ondersteuning vraagt. Hier vindt u antwoord op de meest voorkomende vragen en kunt u zoeken in de forums.

en: Before doing this, it is highly recommended to read the <a href="%s">migration guide</a> on the TablePress website.
nl_NL: Voordat u dit doet, wordt het sterk aanbevolen eerst de <a href="%s">migration guide</a> op de TablePress website te lezen,

en: Brazilian Portuguese
nl_NL: Braziliaans Portugees

en: Bulk Actions
nl_NL: (kies bulk actie)

en: CSV - Character-Separated Values
nl_NL: CSV - Karakter gescheiden waarden

en: CSV Delimiter
nl_NL: CSV scheidingsteken

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Changes are being saved...
nl_NL: Wijzigingen worden opgeslagen...

en: Chinese (Simplified)
nl_NL: Chinees (vereenvoudigd)

en: Click the &#8220;%1$s&#8221; button for the desired table to automatically insert the<br />corresponding Shortcode (%2$s) into the editor.
nl_NL: Klik de &#8220;%1$s&#8221; knop voor de gewenste tabel om automatisch de bijhorende Shortcode (%2%s) in de editor in te voegen.

en: Click the &#8220;%s&#8221; button to insert the image.
nl_NL: Klik de &#8220;%s&#8221; knop om de afbeelding in te voegen.

en: Click the corresponding links within the list to edit, copy, delete, or preview a table.
nl_NL: Klik de overeenkomende links in de lijst om tabellen te bewerken, kopiëren, verwijderen of om een voorbeeld te bekijken.

en: Combine cells
nl_NL: Cellen samenvoegen

en: Combining consecutive cells within the same column is called &#8220;rowspanning&#8221;.
nl_NL: Samenvoegen van aaneensluitende cellen binnen dezelfde kolom wordt &#8220;rowspanning&#8221; genoemd.

en: Combining consecutive cells within the same row is called &#8220;colspanning&#8221;.
nl_NL: Samenvoegen van aaneensluitende cellen binnen dezelfde rij wordt &#8220;colspanning&#8221; genoemd.

en: Copy
nl_NL: Kopiëren

en: Copy &#8220;%s&#8221;
nl_NL: Kopieer &#8220;%s&#8221;

en: Copy Table
nl_NL: Kopieer tabel

en: Copy of %s
nl_NL: Kopie van %s

en: Create a ZIP archive.
nl_NL: Maak een ZIP archiefbestand.

en: Credits and Thanks
nl_NL: Credits en dank

en: Custom CSS
nl_NL: Aangepaste CSS

en: Custom Commands
nl_NL: Aangepaste opdrachten

en: Czech
nl_NL: Tsjechisch

en: Debug and Version Information
nl_NL: Debug en versie informatie

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete &#8220;%s&#8221;
nl_NL: Verwijder &#8220;%s&#8221;

en: Delete Table
nl_NL: Tabel verwijderen

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Did you know? You can drag and drop rows and columns via the row number and the column title. And the arrows next to the column title can be used for sorting.
nl_NL: Wist u dit? U kunt rijen en kolommen slepen en neerzetten via het rijnummer en de kolomtitel. En de pijltjes naast de kolomtitels kunnen gebruikt worden om te sorteren.

en: Do you really want to change the Table ID? All Shortcodes for this table in your pages and posts will have to be adjusted!
nl_NL: Wilt u echt het tabel ID wijzigen? Alle Shortcodes voor deze tabel in uw pagina's en berichten moeten worden aangepast!

en: Do you really want to delete the selected column? | Do you really want to delete the selected columns?
nl_NL[0]: Wilt u echt de geselecteerde kolom verwijderen?
nl_NL[1]: Wilt u echt de geselecteerde kolommen verwijderen?

en: Do you really want to delete the selected row? | Do you really want to delete the selected rows?
nl_NL[0]: Wilt u echt de geselecteerde rij verwijderen?
nl_NL[1]: Wilt u echt de geselecteerde rijen verwijderen?

en: Do you really want to delete this table? | Do you really want to delete these tables?
nl_NL[0]: Wilt u echt deze tabel verwijderen?
nl_NL[1]: Wilt u echt deze tabellen verwijderen?

en: Do you really want to uninstall TablePress and delete ALL data?
nl_NL: Wilt u echt TablePress verwijderen en daarmee ALLE gegevens verwijderen?

en: Do you want to proceed and automatically turn off the usage of DataTables for this table?
nl_NL: Wilt u doorgaan en het gebruik van DataTables voor deze tabel automatisch uitzetten?

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Donate
nl_NL: Doneer

en: Donations and good ratings encourage me to further develop the plugin and to provide countless hours of support. Any amount is appreciated! Thanks!
nl_NL: Donaties en goede waarderingen moedigen mij aan om verdere ontwikkeling van de plugin en ontelbare uren van ondersteuning aan te bieden. Elk bedrag wordt gewaardeerd! Bedankt!

en: Due to the configuration of your server, TablePress was not able to automatically save your &#8220;Custom CSS&#8221; to a file.
nl_NL: Wegens configuratie van uw server, is TablePress niet in staat om uw  &#8220;Aangepaste CSS&#8221; automatisch naar een bestand weg te schrijven.

en: Duplicate
nl_NL: Dupliceren

en: Dutch
nl_NL: Nederlands

en: Each table has a unique ID that needs to be adjusted in that Shortcode.
nl_NL: Elke tabel heeft een unieke ID die aangepast moet worden in die Shortcode.

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit &#8220;%s&#8221;
nl_NL: Bewerk &#8220;%s&#8221;

en: Edit Table
nl_NL: Bewerk Tabel

en: Enable horizontal scrolling, to make viewing tables with many columns easier.
nl_NL: Horizontaal scrollen activeren, zodat tonen van tabellen met veel kolommen makkelijker wordt.

en: Enable pagination of the table (viewing only a certain number of rows at a time) by the visitor.
nl_NL: Paginering van de tabel ( slechts een bepaald aantal rijen tegelijk tonen) door de bezoeker toestaan.

en: Enable sorting of the table by the visitor.
nl_NL: Sorteren van de tabel door de bezoeker toestaan.

en: Enable the table information display, with information about the currently visible data, like the number of rows.
nl_NL: Toon de tabel informatie, met informatie over de momenteel zichtbare gegevens, zoals het aantal rijen.

en: Enable the visitor to filter or search the table. Only rows with the search word in them are shown.
nl_NL: Zoeken of filteren van de tabel door de bezoeker toestaan. Alleen de rijen die het zoekwoord bevatten zullen worden getoond.

en: English
nl_NL: Engels

en: Enter Description here
nl_NL: Voer hier de beschrijving in

en: Enter Table Name here
nl_NL: Voer hier de tabelnaam in

en: Error: Existing WP-Table Reloaded tables were not found in the database.
nl_NL: Fout: Er zijn geen bestaande WP-Table Reloaded tabellen gevonden in de database.

en: Error: Import of ZIP files is not available on this server.
nl_NL: Fout: Import van ZIP bestanden is niet beschikbaar op deze server.

en: Error: Options could not be saved.
nl_NL: Fout: Opties zijn niet opgeslagen.

en: Error: The WP-Table Reloaded Dump File could not be imported!
nl_NL: Fout: Het WP-Table Reloaded Dump bestand is niet geïmporteerd!

en: Error: The ZIP file could not be created.
nl_NL: Fout: Het ZIP bestand is niet aangemaakt.

en: Error: The ZIP file could not be opened.
nl_NL: Fout: Het ZIP bestand kon niet worden geopend.

en: Error: The data for the import is invalid.
nl_NL: Fout: De gegevens voor de import zijn ongeldig.

en: Error: The data in the ZIP file is invalid.
nl_NL: Fout: De gegevens in het ZIP bestand zijn niet geldig.

en: Error: The export failed.
nl_NL: Fout: De export is mislukt.

en: Error: The import failed.
nl_NL: Fout: De import is mislukt.

en: Error: The source for the import is invalid or could not be accessed.
nl_NL: Fout: Het bronbestand voor de import is ongeldig, of kan niet gelezen worden.

en: Error: The table could not be added.
nl_NL: Fout: De tabel kon niet worden toegevoegd.

en: Error: The table could not be copied.
nl_NL: Fout: De tabel is niet gekopieerd.

en: Error: The table could not be deleted.
nl_NL: Fout: De tabel is niet verwijderd.

en: Error: The table could not be saved.
nl_NL: Fout: De tabel is niet opgeslagen.

en: Error: The tables from WP-Table Reloaded could not be imported.
nl_NL: Fout: De tabellen van WP-Table Reloaded kunnen niet worden geïmporteerd.

en: Error: This bulk action is invalid!
nl_NL: Fout: Deze bulk actie is ongeldig!

en: Error: This table could not be loaded!
nl_NL: Fout: De tabel is niet geladen!

en: Error: You did not select any tables!
nl_NL: Fout: U heeft geen enkele tabel geselecteerd.

en: Error: You did not select what to import from WP-Table Reloaded!
nl_NL: Fout: U heeft niet geselecteerd wat geïmporteerd moet worden van WP-Table Reloaded!

en: Error: You did not specify a valid table ID.
nl_NL: Fout: U heeft geen geldig tabel ID opgegeven.

en: Error: You selected to replace or append to an existing table, but did not select a table.
nl_NL: Fout: U heeft gekozen om gegevens van een bestaande tabel te vervangen of aan te vullen, maar u heeft geen tabel geselecteerd.

en: Export &#8220;%s&#8221;
nl_NL: Exporteer &#8220;%s&#8221;

en: Export Format
nl_NL: Export formaat

en: Export Table
nl_NL: Tabel exporteren

en: Export Tables
nl_NL: Tabellen exporteren

en: Export a Table
nl_NL: Tabel exporteren

en: Exporting a table allows you to use it in other programs, like spreadsheets applications.
nl_NL: Een tabel exporteren stelt u in staat om deze te gebruiken in andere programma's, zoals spreadsheet applicaties.

en: Extra CSS Classes
nl_NL: Extra CSS klassen

en: Features of the DataTables JavaScript library
nl_NL: Opties van de DataTables JavaScript bibliotheek

en: File URL
nl_NL: Bestand URL

en: File Upload
nl_NL: Bestand uploaden

en: File on server
nl_NL: Bestand op server

en: Finnish
nl_NL: Fins

en: For advanced use only.
nl_NL: Alleen voor geavanceerd gebruik.

en: For example, you can insert things like text, images, or links into the table, or change the used table features. You can also insert, delete, move, hide, and swap columns and rows.
nl_NL: U kunt bijvoorbeeld zaken invoegen in de tabel zoals tekst, afbeeldingen of links, of wijzigen van gebruikte tabel functies. Ook kunt u kolommen en rijen invoegen verplaatsen, verbergen en omwisselen.

en: For more information:
nl_NL: Voor meer informatie:

en: For technical information, please see the <a href="%s">documentation</a>.
nl_NL: Voor technische informatie, zie de <a href="%s">documentatie</a>.

en: For the JSON format, the table data and the table options are exported.
nl_NL: Met het JSON formaat worden zowel tabel gegevens als tabel opties geëxporteerd.

en: For this, each table is given certain CSS classes that can be used as CSS selectors.
nl_NL: Hiervoor heeft elke tabel bepaalde CSS-klassen die gebruikt kunnen worden als CSS selectors.

en: French
nl_NL: Frans

en: Frequently Asked Questions
nl_NL: Veelgestelde vragen

en: Frontend Options
nl_NL: Frontend Opties

en: Frontend Options influence the styling of tables in pages, posts, or text widgets, by defining which CSS code shall be loaded.
nl_NL: Frontend Opties beïnvloeden de opmaak van tabellen in pagina's, berichten of tekst-widgets, door te definiëren welke CSS code geladen zal worden.

en: German
nl_NL: Duits

en: Go to &#8220;Plugins&#8221; page
nl_NL: Ga naar de &#8220;Plugins&#8221; pagina

en: Go to Dashboard
nl_NL: Ga naar het Dashboard

en: Hebrew
nl_NL: Hebreeuws

en: Help and Support
nl_NL: Help en Ondersteuning

en: Help on combining cells
nl_NL: Help over samenvoegen cellen

en: Hi, my name is Tobias, I&#8217;m the developer of the TablePress plugin.
nl_NL: Hallo. Mijn naam is Tobias. Ik ben de ontwikkelaar van de TablePress plugin.

en: Hide
nl_NL: Verbergen

en: Hide this message
nl_NL: Verberg dit bericht

en: Highlight a row while the mouse cursor hovers above it by changing its background color.
nl_NL: Benadruk een rij door de achtergrond kleur aan te passen wanneer de muis aanwijzer er boven hangt.

en: Horizontal Scrolling
nl_NL: Horizontaal scrollen

en: I already donated.
nl_NL: Ik heb al gedoneerd.

en: I want to use TablePress in this language: %s
nl_NL: Ik wil TablePress in deze taal gebruiken: %s

en: Icelandic
nl_NL: IJslands

en: If WP-Table Reloaded is installed on this site, the &#8220;WordPress database&#8221; option is recommended.
nl_NL: Indien WP-Table Reloaded geïnstalleerd is op deze site, dan is de &#8220;WordPress database&#8221; de aanbevolen optie.

en: If everything works and you are satisfied with the results of managing your %s table, isn&#8217;t that worth a coffee or two? | If everything works and you are satisfied with the results of managing your %s tables, isn&#8217;t that worth a coffee or two?
nl_NL[0]: Indien alles werkt en u tevreden bent met de resultaten van het beheer van uw %s tabel, dan is dat toch wel een kop koffie of twee waard?
nl_NL[1]: Indien alles werkt en u tevreden bent met de resultaten van het beheer van uw %s tabellen, dan is dat toch wel een kop koffie of twee waard?

en: If you choose more than one table, the exported files will automatically be stored in a ZIP archive file.
nl_NL: Indien u kiest voor meer dan één tabel, zullen de export bestanden automatisch opgeslagen worden in een ZIP archiefbestand.

en: If you do not find an answer there, please <a href="%s">open a new thread</a> in the WordPress Support Forums.
nl_NL: Indien u daar geen antwoord kunt vinden, <a href="%s">open dan een nieuw onderwerp</a> in de WordPress Support Forums.

en: If you encounter any questions or problems, please visit the <a href="%1$s">FAQ</a>, the <a href="%2$s">documentation</a>, and the <a href="%3$s">Support</a> section on the <a href="%4$s">plugin website</a>.
nl_NL: Indien u nog vragen of problemen heeft, bezoek dan de <a href="%1$s">FAQ</a>, de <a href="%2$s">documentatie</a>, en de <a href="%3$s">Ondersteuning</a> sectie op de <a href="%4$s">plugin website</a>.

en: If you like the new features and enhancements, <a href="%s">giving a donation</a> towards the further support and development of TablePress is recommended. Thank you!
nl_NL: Als u de nieuwe functies en verbeteringen waardeert, wordt <a href="%s">een donatie</a> voor verdere ondersteuning en ontwikkeling van TablePress op prijs gesteld. Hartelijk dank!

en: If you like the plugin, <a href="%1$s"><strong>a donation</strong></a> is recommended.
nl_NL: Als u de plugin leuk vindt, wordt <a href="%1$s"><strong>een donatie</strong></a> op prijs gesteld.

en: If you like the plugin, <a href="%s"><strong>giving a donation</strong></a> is recommended.
nl_NL: Wanneer u de plugin leuk vindt, wordt <a href="%s"><strong>een donatie</strong></a> op prijs gesteld.

en: If you want to import tables from another site, create a &#8220;WP-Table Reloaded Dump File&#8221; there and upload it below, after choosing &#8220;WP-Table Reloaded Dump File&#8221;.
nl_NL: Indien u tabellen wilt importeren van een andere site, maak dan daar een  &#8220;WP-Table Reloaded Dump bestand&#8221; en upload dit hieronder, na &#8220;WP-Table Reloaded Dump bestand&#8221; gekozen te hebben.

en: If you want to show your tables anywhere else in your theme, you can use a Template Tag function.
nl_NL: Wanneer u uw tabellen ergens anders in uw thema wilt weergeven, kunt u gebruik maken van een template tag functie.

en: Import Format
nl_NL: Import formaat

en: Import Source
nl_NL: Importeer bronbestand

en: Import Tables
nl_NL: Importeer tabellen

en: Import a Table
nl_NL: Tabel importeren

en: Import all tables and their settings from WP-Table Reloaded.
nl_NL: Importeer alle tabellen en hun settings uit WP-Table Reloaded.

en: Import data
nl_NL: Importeer gegevens

en: Import from WP-Table Reloaded
nl_NL: Importeer van WP-Table Reloaded

en: Import of HTML files is not available on your server.
nl_NL: Importeren van HTML bestanden is niet beschikbaar op uw server.

en: Import styling
nl_NL: Importeer opmaak

en: Import tables
nl_NL: Importeer tabellen

en: Import your tables from WP-Table Reloaded
nl_NL: Importeer uw tabellen van WP-Table Reloaded

en: Imported from Manual Input
nl_NL: Geïmporteerd vanuit handmatige invoer

en: In the User Options, every TablePress user can choose the position of the plugin in his WordPress admin menu, and his desired plugin language.
nl_NL: In de Gebruiker Opties kan iedere TablePress gebruiker de positie van de plugin in zijn/haar WordPress admin menu kiezen, en ook de gewenste taal voor de plugin instellen.

en: Information on available CSS selectors can be found in the <a href="%s">documentation</a>.
nl_NL: Informatie over beschikbare CSS selectors kan gevonden worden in de <a href="%s">documentatie</a>.

en: Insert
nl_NL: Invoegen

en: Insert Image
nl_NL: Afbeelding invoegen

en: Insert Link
nl_NL: Link invoegen

[ctx: Insert Link dialog]
en: (no title)
nl_NL: (geen titel)

[ctx: Insert Link dialog]
en: Add Link
nl_NL: Link toevoegen

[ctx: Insert Link dialog]
en: Insert/edit link
nl_NL: Invoegen/bewerken link

[ctx: Insert Link dialog]
en: Link Text
nl_NL: Link tekst

[ctx: Insert Link dialog]
en: No matches found.
nl_NL: Geen overeenkomsten gevonden.

[ctx: Insert Link dialog]
en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: Insert Shortcode
nl_NL: Shortcode invoegen

en: Insert a Table from TablePress
nl_NL: Een tabel uit TablePress invoegen

en: Insert into Table
nl_NL: Invoegen in tabel

en: It is licensed as Free Software under GNU General Public License 2 (GPL 2).
nl_NL: Het is in licentie gegeven als Gratis Software onder GNU General Public License 2 (GPL 2).

en: It is recommended that you create a backup of the tables (by exporting the tables in the JSON format), in case you later change your mind.
nl_NL: Het is aan te bevelen dat u een backup maakt van de tabellen (door deze te exporteren in JSON formaat), voor het geval dat u later van gedachte verandert.

en: It is strongly recommended that you switch from WP-Table Reloaded to TablePress, which not only fixes many problems, but also has more and better features than WP-Table Reloaded.
nl_NL: Het is sterk aan te bevelen  over te stappen van WP-Table Reloaded naar TablePress, die niet alleen vele problemen oplost, maar ook meer en betere functies heeft dan WP-Table Reloaded.

en: Italian
nl_NL: Italiaans

en: Japanese
nl_NL: Japans

en: Last Modified
nl_NL: Laatst gewijzigd

en: Last Modified By
nl_NL: Laatste gewijzigd door

en: Latvian
nl_NL: Lets

en: List of Tables
nl_NL: Lijst van tabellen

en: Load these &#8220;Custom CSS&#8221; commands to influence the table styling:
nl_NL: Laad deze &#8220;Aangepaste CSS&#8221; opdrachten om de tabel opmaak te beïnvloeden:

en: Manual Input
nl_NL: Handmatige invoer

en: More Information and Documentation
nl_NL: Meer informatie en documentatie

en: More information about TablePress can be found on the <a href="%1$s">plugin&#8217;s website</a> or on its page in the <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.
nl_NL: Meer informatie over TablePress kan gevonden worden op de <a href="%1$s">plugin&#8217;s website</a> of op de <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a> pagina.

en: More information about TablePress can be found on the <a href="%s">plugin&#8217;s website</a> or on its page in the <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.
nl_NL: Meer informatie over TablePress kan gevonden worden op de <a href="%s">plugin&#8217;s website</a> of op de <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a> pagina.

en: No problem! I still hope you enjoy the benefits that TablePress adds to your site. If you should change your mind, you&#8217;ll always find the &#8220;Donate&#8221; button on the <a href="%s">TablePress website</a>.
nl_NL: Geen probleem! Ik blijf hopen dat u nog steeds de voordelen waardeert die TablePress toevoegt aan uw site. Als u van gedachte verandert, kunt u altijd de &#8220;Doneren&#8221; knop vinden op de <a href="%s">TablePress website</a>.

en: No tables found.
nl_NL: Geen tabellen gevonden.

en: No, thanks. Don&#8217;t ask again.
nl_NL: Nee, bedankt. Vraag me dit niet weer.

en: Note: Support for ZIP file creation seems not to be available on this server.
nl_NL: Noot: Ondersteuning voor aanmaken ZIP bestand lijkt niet beschikbaar te zijn op deze server.

en: Notice: Not all selected tables could be copied!
nl_NL: Attentie: Niet alle geselecteerde tabellen zijn gekopieerd!

en: Notice: Not all selected tables could be deleted!
nl_NL: Attentie: Niet alle geselecteerde tabellen zijn verwijderd!

en: Number of Columns
nl_NL: Aantal kolommen

en: Number of Rows
nl_NL: Aantal rijen

en: On this screen, you can edit the content and structure of the table with the ID %s.
nl_NL: Op dit scherm kunt u de inhoud en structuur van de tabel met ID %s aanpassen.

en: Options saved successfully, but &#8220;Custom CSS&#8221; was not saved to file.
nl_NL: Opties met succes opgeslagen, maar de &#8220;Aangepaste CSS&#8221; is niet opgeslagen in een bestand.

en: Options saved successfully.
nl_NL: Opties met succes opgeslagen.

en: Other Actions
nl_NL: Andere acties

en: Pagination
nl_NL: Paginering

en: Pagination Length Change
nl_NL: Pagineringslengte aanpassen

en: Please also ask him to delete your TablePress &#8220;Custom CSS&#8221; files from the server.
nl_NL: Vraag hem alstublieft ook uw TablePress &#8220;Aangepaste CSS&#8221; bestanden van de server te verwijderen.

en: Please click into the cell that you want to add a link to.
nl_NL: Klik in de cel waaraan u een link wilt toevoegen.

en: Please click into the cell that you want to add an image to.
nl_NL: Klik in de cel waaraan u een afbeelding wilt toevoegen.

en: Please click into the cell that you want to edit using the &#8220;Advanced Editor&#8221;.
nl_NL: Klik in de cel die u wilt wijzigen met de &#8220;Geavanceerde Editor&#8221;.

en: Please follow the <a href="%s">migration guide</a> to move your tables and then deactivate WP-Table Reloaded!
nl_NL: Volgt u alstublieft de <a href="%s">migration guide</a> om uw tabellen over te zetten en deactiveer daarna WP-Table Reloaded!

en: Please note that invalid CSS code will be stripped, if it can not be corrected automatically.
nl_NL: Ongeldige CSS code zal worden verwijderd, wanneer deze niet automatisch kan worden gecorrigeerd.

en: Please provide this information in bug reports and support requests.
nl_NL: Geef deze informatie mee in bug reports en verzoeken voor ondersteuning.

en: Please rate and review the plugin in the <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.
nl_NL: Geef een waardering en een review in de <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.

en: Please read the <a href="%s">release announcement</a> for more information.
nl_NL: Lees de <a href="%s">release aankondigingen</a> voor meer informatie.

en: Please see the <a href="%s">documentation</a> for a list of these selectors and for styling examples.
nl_NL: Raadpleeg de <a href="%s">documentatie</a> voor een lijst van deze selectoren en styling voorbeelden.

en: Plugin Language
nl_NL: Plugin taal

en: Plugin Options
nl_NL: Plugin Opties

en: Plugin Purpose
nl_NL: Doel van Plugin

en: Plugin page
nl_NL: Plugin pagina

en: Polish
nl_NL: Pools

en: Preview
nl_NL: Voorbeeld

en: Print Table Description
nl_NL: Tabel beschrijving tonen

en: Print Table Name
nl_NL: Tabelnaam tonen

en: Proceed without saving &#8220;Custom CSS&#8221; to a file
nl_NL: Doorgaan zonder de &#8220;Aangepaste CSS&#8221; opslaan in een bestand

en: Proceed without saving a file
nl_NL: Doorgaan zonder opslaan in een bestand

en: Regularly exporting tables is also recommended as a backup of your data.
nl_NL: Regelmatig exporteren van tabellen is ook aanbevolen als backup van uw gegevens.

en: Repeat this to add the keyword to all cells that shall be connected.
nl_NL: Herhaal dit om het keyword toe te voegen aan alle cellen die samengevoegd moeten worden.

en: Replace existing table
nl_NL: Vervang bestaande tabel

en: Row Hover Highlighting
nl_NL: Rij hover highlighting

en: Russian
nl_NL: Russisch

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Saving failed
nl_NL: Opslaan mislukt

en: Saving successful
nl_NL: Opslaan met succes uitgevoerd.

en: Search Tables
nl_NL: Zoek tabellen

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
nl_NL: Zoek resultaten voor &#8220;%s&#8221;

en: Search/Filtering
nl_NL: Zoeken/filteren

en: Select all
nl_NL: Alles selecteren

en: Select file
nl_NL: Selecteer bestand

en: Select:
nl_NL: (selecteer een tabel)

en: Selected columns
nl_NL: Geselecteerde kolommen

en: Selected rows
nl_NL: Geselecteerde rijen

en: Server Path to file
nl_NL: Serverpad naar bestand

en: Show
nl_NL: Tonen

en: Show %s rows per page.
nl_NL: Toon %s rijen per pagina.

en: Show Shortcode
nl_NL: Toon Shortcode

en: Show a preview of &#8220;%s&#8221;
nl_NL: Toon een voorbeeld van &#8220;%s&#8221;

en: Show the table description %s the table.
nl_NL: Toon de tabel beschrijving %s de tabel.

en: Show the table name %s the table.
nl_NL: Toon de tabel naam %s de tabel.

en: Sincerly, Tobias
nl_NL: Met vriendelijke groet, Tobias

en: Slovak
nl_NL: Sloveens

en: Sort ascending
nl_NL: Oplopend sorteren

en: Sort descending
nl_NL: Aflopend sorteren

en: Sorting
nl_NL: Sortering

en: Spanish
nl_NL: Spaans

en: Special Thanks go to:
nl_NL: Speciale dank gaat naar:

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Support TablePress with your donation!
nl_NL: Ondersteun TablePress met uw donatie!

en: Support the plugin with your <a href="%s">donation</a>!
nl_NL: Ondersteun de plugin met een <a href="%s">donatie</a>!

en: Sure, I&#8217;ll buy you a coffee and support TablePress!
nl_NL: Natuurlijk, ik koop voor jou een kop koffie en ondersteun TablePress!

en: Table
nl_NL: Tabel

en: Table Content
nl_NL: Tabel inhoud

en: Table Foot Row
nl_NL: Tabel voetregel

en: Table Head Row
nl_NL: Tabel kopregel

en: Table ID
nl_NL: Tabel ID

en: Table Information
nl_NL: Tabel informatie

en: Table Manipulation
nl_NL: Tabel manipulatie

en: Table Name
nl_NL: Tabelnaam

en: Table Options
nl_NL: Tabel opties

en: Table cells can span across more than one column or row.
nl_NL: Tabel cellen kunnen samengevoegd worden over meer dan één kolom of rij.

en: Table to replace or append to
nl_NL: Tabel om te vervangen of aan te vullen

en: TablePress Feature: Import from WP-Table Reloaded
nl_NL: TablePress functie: Importeren van WP-Table Reloaded

en: TablePress Feature: Moving rows and columns
nl_NL: TablePress functie: Verplaatsen van rijen en kolommen

en: TablePress Table
nl_NL: TablePress Tabel

en: TablePress allows you to create and manage tables in the admin area of WordPress.
nl_NL: TablePress zorgt dat je tabellen kunt maken en beheren in het admin gedeelte van WordPress.

en: TablePress can import tables from existing data, like from a CSV, XLS, or XLSX file from a spreadsheet application (e.g. Excel), an HTML file resembling a webpage, or its own JSON format.
nl_NL: TablePress kan tabellen importeren van bestaande gegevens, zoals van CSV, XLS of XLSX bestand van een spreadsheet programma (bijv. Excel), een HTML bestand dat op een webpagina lijkt, of zijn eigen JSON formaat.

en: TablePress enables you to create and manage tables in your posts and pages, without having to write HTML code, and it adds valuable functions for your visitors.
nl_NL: TablePress stelt u in staat om tabellen in uw berichten en pagina's toe te voegen en te beheren, zonder HTML code te hoeven schrijven. Het voegt waardevolle functies toe voor uw bezoekers.

en: TablePress has several options which affect the plugin&#8217;s behavior in different areas.
nl_NL: TablePress heeft verschillende opties die invloed hebben op het gedrag van de plugin in verschillende gebieden.

en: TablePress shall be shown in this section of my admin menu: %s
nl_NL: TablePress zal worden getoond in deze sectie van mijn admin menu: %s

en: TablePress was uninstalled successfully.
nl_NL: TablePress is met succes verwijderd.

en: Tables
nl_NL: Tabellen

en: Tables can be styled by changing and adding CSS commands.
nl_NL: Tabellen kunnen worden vormgegeven door het veranderen en het toevoegen van CSS opdrachten.

en: Tables may contain text, numbers and even HTML (e.g. to include images or links).
nl_NL: Tabellen kunnen strings, getallen en zelfs HTML (bijvoorbeeld met afbeeldingen of links) bevatten.

en: Tables to Export
nl_NL: Te exporteren tabellen.

en: Thank you for updating to TablePress %s!
nl_NL: Bedankt voor updaten naar TablePress %s!

en: Thank you for using <a href="http://tablepress.org/">TablePress</a>.
nl_NL: Bedankt voor het gebruiken van  <a href="http://tablepress.org/">TablePress</a>.

en: Thank you for using TablePress for the first time!
nl_NL: Bedankt voor het eerste gebruik van TablePress!

en: Thank you to all donors, contributors, supporters, reviewers and users of the plugin!
nl_NL: Dank aan alle donateurs, medewerkers, supporters, recensenten en gebruikers van de plugin!

en: Thank you very much! Your donation is highly appreciated. You just contributed to the further development of TablePress!
nl_NL: Hartelijk dank! Uw donatie wordt zeer gewaardeerd. U heeft zojuist bijgedragen aan de verdere ontwikkeling van TablePress!

en: Thanks for using it! You&#8217;ve installed TablePress over a month ago.
nl_NL: Bedankt voor het gebruiken! U heeft TablePress meer dan een maand geleden geïnstalleerd.

en: Thanks to the translators:
nl_NL: Dank aan de vertalers:

en: The Media Library will open, where you can select or upload the desired image or enter the image URL.
nl_NL: De media bibliotheek zal openen. Hierin kunt u de gewenste afbeelding selecteren of uploaden, of de afbeelding URL invoeren.

en: The Table ID &#8220;0&#8221; is not supported. Please enter a different Table ID!
nl_NL: Het tabel ID &#8220;0&#8221; wordt niet ondersteund. Voer een ander tabel ID in!

en: The Table ID can only consist of letters, numbers, hyphens (-), and underscores (_).
nl_NL: Het tabel ID mag alleen bestaan uit letters, cijfers, streepjes (-) en liggende streepjes (_).

en: The Table ID field can not be empty. Please enter a Table ID!
nl_NL: Het tabel ID veld mag niet leeg zijn. Voer een tabel ID in!

en: The Table Preview could not be loaded.
nl_NL: De voorbeeld weergave van de tabel kon niet worden geladen.

en: The Table Preview is being loaded...
nl_NL: De voorbeeld weergave van de tabel wordt geladen...

en: The WP-Table Reloaded &#8220;Custom CSS&#8221; was imported successfully.
nl_NL: De WP-Table Reloaded &#8220;Aangepaste CSS&#8221; is met succes geïmporteerd.

en: The background colors of consecutive rows shall alternate.
nl_NL: De achtergrondkleur van aaneensluitende rijen zullen afwisselen.

en: The changes to this table were not saved yet and will be lost if you navigate away from this page.
nl_NL: De wijzigingen in deze tabel zijn nog niet opgeslagen en zullen verloren gaan wanneer u van deze pagina weg navigeert.

en: The copied table has the table ID &#8220;%s&#8221;.
nl_NL: De gekopieerde tabel heeft de tabel ID &#8220;%s&#8221;.

en: The entered value in the field &#8220;Extra CSS classes&#8221; is invalid.
nl_NL: De ingevoerde waarde in het veld &#8220;Extra CSS klassen&#8221; is niet geldig.

en: The entered value in the field &#8220;Pagination Entries&#8221; is not a number.
nl_NL: De ingevoerde waard in het veld &#8220;Paginering waarden&#8221; is geen getal.

en: The features of the DataTables JavaScript library are also not available or visible in this preview!
nl_NL: De functies van de DataTables JavaScript bibliotheek zijn ook niet beschikbaar of zichtbaar in deze voorbeeld weergave!

en: The features of the DataTables JavaScript library are also not visible in this preview!
nl_NL: De mogelijkheden van de  DataTables JavaScript bibliotheek zijn ook niet zichtbaar in deze voorbeeld weergave!

en: The first row of the table is the table header.
nl_NL: De eerste rij van de tabel is de tabel kopregel.

en: The imported file contains errors:
nl_NL: Het geïmporteerde bestand bevat fouten:

en: The last row of the table is the table footer.
nl_NL: De laatste rij van de tabel is de tabel voetregel,

en: The name or title of your table.
nl_NL: De naam of titel van de tabel

en: The number of columns in your table.
nl_NL: Het aantal kolommen in de tabel.

en: The number of rows in your table.
nl_NL: Het aantal rijen in de tabel.

en: The plugin ships with default CSS stylesheets, which can be customized with own code or replaced with other stylesheets.
nl_NL: De plugin wordt geleverd met standaard CSS stylesheets, die met eigen code of andere stylesheets aangepast of vervangen kunnen worden.

en: The preview could not be loaded.
nl_NL: Het voorbeeld kon niet worden geladen.

en: The table could not be loaded.
nl_NL: De tabel kon niet worden geladen.

en: The table was added successfully.
nl_NL: De tabel is met succes toegevoegd.

en: The table was copied successfully. | The tables were copied successfully.
nl_NL[0]: De tabel is met succes gekopieerd.
nl_NL[1]: De tabellen zijn met succes gekopieerd.

en: The table was deleted successfully. | The tables were deleted successfully.
nl_NL[0]: De tabel is met succes verwijderd.
nl_NL[1]: De tabellen zijn met succes verwijderd.

en: The table was imported successfully from WP-Table Reloaded.
nl_NL: De tabel is met succes geïmporteerd uit WP-Table Reloaded.

en: The table was imported successfully.
nl_NL: De tabel is met succes geïmporteerd.

en: The table was saved successfully, and the table ID was changed.
nl_NL: De tabel is met succes opgeslagen, en de tabel ID is aangepast.

en: The table was saved successfully, but the table ID could not be changed!
nl_NL: De tabel is met succes opgeslagen, maar de tabel ID is niet aangepast!

en: The table was saved successfully.
nl_NL: De tabel is met succes opgeslagen.

en: The tables were imported successfully from WP-Table Reloaded.
nl_NL: De tabellen zijn met succes geïmporteerd van WP-Table Reloaded.

en: The tables were imported successfully.
nl_NL: De tabellen zijn met succes geïmporteerd.

en: The value for the number of columns is invalid!
nl_NL: De waarde voor het aantal kolommen is niet correct!

en: The value for the number of rows is invalid!
nl_NL: De waarde voor het aantal rijen is niet correct!

en: Then you can edit your data or change the structure of your table (e.g. by inserting, deleting, moving, or swaping rows or columns or sorting them) and select specific table features like alternating row colors or whether to print the name or description, if you want.
nl_NL: Dan kunt u uw gegevens of de structuur van de tabel aanpassen (bijvoorbeeld door het invoegen, verwijderen of omwisselen van rijen of kolommen, of door ze te sorteren). U kunt, indien gewenst, ook specifieke tabelopties zoals wisselende rijkleuren of al dan niet tonen van de beschrijving selecteren.

en: These features and options are only available, when the &#8220;%1$s&#8221; checkbox in the &#8220;%2$s&#8221; section is checked.
nl_NL: Deze functies en opties zijn alleen beschikbaar wanneer de &#8220;%1$s&#8221; checkbox in de &#8220;%2$s&#8221; sectie is aangevinkt.

en: This field can only contain letters, numbers, spaces, hyphens (-), and underscores (_).
nl_NL: Het veld mag alleen letters, cijfers, spaties, streepjes (-) en liggende streepjes (_) bevatten.

en: This field must contain a positive number.
nl_NL: Dit veld moet een positief getal bevatten.

en: This is NOT the place to enter <a href="%s">Custom CSS</a> code!
nl_NL: Dit is niet de plaats om <a href="%s">Aangepaste CSS</a> code in te voeren!

en: This is a list of all available tables.
nl_NL: Dit is een lijst met alle beschikbare tabellen.

en: This is a list of your tables.
nl_NL: Dit is een lijst van uw tabellen.

en: This is a preview of your table.
nl_NL: Dit is een voorbeeld van uw tabel.

en: This means that you either let the plugin create an empty table for you or that you load an existing table from either a CSV, HTML, JSON, XLS, or XLSX file.
nl_NL: Dit betekent dat u ofwel de plugin een lege tabel voor u laat maken, ofwel dat u een bestaande tabel inlaadt vanuit een CSV, HTML, JSON, XLS, of XLSX bestand.

en: This plugin was written and developed by <a href="%s">Tobias Bäthge</a>.
nl_NL: Deze plugin is geschreven en ontwikkeld door <a href="%s">Tobias Bäthge</a>.

en: Those will ask you for the necessary information and and corresponding HTML code will be added to the cell automatically.
nl_NL: Die zullen u de benodigde informatie vragen. De bijhorende HTML-code zal dan automatisch aan de cel worden toegevoegd.

en: To add a new table, enter its name, a description (optional), and the number of rows and columns into the form below.
nl_NL: Om een nieuwe tabel toe te voegen, voer de naam. een beschrijving (optioneel) en het aantal rijen en kolommen in in onderstaand formulier.

en: To combine adjacent cells in a column, add the keyword <code>#rowspan#</code> to the cell below the one with the content for the combined cell by using the corresponding button.
nl_NL: Om aaneengesloten cellen in een kolom te samenvoegen, moet het keyword <code>#rowspan#</code> toegevoegd worden aan de cel onder die met de inhoud voor de samengevoegde cellen door klikken op de bijhorende knop.

en: To combine adjacent cells in a row, add the keyword <code>#colspan#</code> to the cell to the right of the one with the content for the combined cell by using the corresponding button.
nl_NL: Om aaneengesloten cellen in een rij te samenvoegen, moet het keyword <code>#colspan#</code> toegevoegd worden aan de cel rechts van die met de inhoud voor de samengevoegde cellen door klikken op de bijhorende knop.

en: To combine cells within a column, click into the cell below the cell that has the content the combined cells shall have.
nl_NL: Om cellen in een kolom  te samenvoegen, klik in de cel onder de cel die de inhoud bevat die de samengevoegde cellen zullen hebben.

en: To combine cells within a row, click into the cell to the right of the cell that has the content the combined cells shall have.
nl_NL: Om cellen in een rij te samenvoegen, klik in de cel rechts van de cel die de inhoud bevat die de samengevoegde cellen zullen hebben.

en: To easily add a link or an image to a cell, use the provided buttons.
nl_NL: Om makkelijk een link of een afbeelding toe te voegen aan een cel, gebruikt u de aanwezige knoppen.

en: To embed this table into a post or page, use this Shortcode:
nl_NL: Gebruik de volgende Shortcode om deze tabel op te nemen in een bericht of pagina:

en: To export, select the tables and the desired export format.
nl_NL: Om te exporteren, selecteer de tabellen en het gewenste export formaat.

en: To import a table, select and enter the import source in the following form.
nl_NL: Om een tabel te importeren, selecteer en geef het import bronbestand in het volgende formulier.

en: To import all tables from a WP-Table Reloaded installation, choose the relevant import source below.
nl_NL: Om alle tabellen van een WP-Table Reloaded installatie te importeren, kies de relevante import bron hieronder.

en: To insert a table into a page, post, or text widget, copy its Shortcode %s and paste it at the desired place in the editor.
nl_NL: Om een tabel in te voegen in een pagina, bericht of tekst-widget, kopieer dan de Shortcode %s en plak deze op de gewenste plaats in de editor.

en: To insert the table into a page, post, or text widget, copy the Shortcode %s and paste it at the desired place in the editor.
nl_NL: Om de tabel in te voegen op een pagina, bericht of tekst-widget, kopieert u de Shortcode %s en plakt deze op de gewenste plek in de editor.

en: To insert the table into a page, post, or text widget, copy the Shortcode %s and paste it into the editor.
nl_NL: Om de tabel in te voegen in een pagina, bericht of tekst-widget, dient u de Shortcode %s te plakken in de editor.

en: To proceed without trying to save the &#8220;Custom CSS&#8221; to a file, click the button below.
nl_NL: Om door te gaan zonder de &#8220;Aangepaste CSS&#8221; op te slaan in een bestand, klik op onderstaande knop.

en: To try again with the same method that you use for updating plugins or themes, please fill out the &#8220;%s&#8221; form below.
nl_NL: Om opnieuw te proberen met dezelfde methode die u gebruikt voor bijwerken van plugins en thema's, vul dan onderstaand &#8220;%s&#8221; formulier in.

en: To use the Table Manipulation features, JavaScript needs to be enabled in your browser.
nl_NL: Om tabel manipulatie opties te gebruiken, moet JavaScript ingeschakeld te zijn in uw browser.

en: Tobias Bäthge, developer of TablePress
nl_NL: Tobias Bäthge, ontwikkelaar van TablePress

en: Top-Level (bottom)
nl_NL: Top-Level (onder)

en: Top-Level (middle)
nl_NL: Top-Level (midden)

en: Top-Level (top)
nl_NL: Top-Level (boven)

en: Try to automatically convert the &#8220;Custom CSS&#8221; code from the &#8220;Plugin Options&#8221; screen of WP-Table Reloaded.
nl_NL: Probeer de &#8220;Aangepaste CSS&#8221; code in het &#8220;Plugin opties&#8221; scherm WP-Table Reloaded  automatisch te converteren.

en: Turkish
nl_NL: Turks

en: Unfortunately, these can not be used in tables with combined cells.
nl_NL: Helaas, deze kunnen niet gebruikt worden in tabellen met samengevoegde cellen.

en: Uninstall TablePress
nl_NL: Verwijder TablePress

en: Uninstalling <strong>will permanently delete</strong> all TablePress tables and options from the database.
nl_NL: Verwijderen zal ook <strong>onherstelbaar</strong> alle TablePress tabellen en opties uit de database verwijderen.

en: Usage
nl_NL: Gebruik

en: Use DataTables
nl_NL: Gebruik DataTables

en: Use the following features of the DataTables JavaScript library with this table:
nl_NL: Gebruik de volgende functies van de DataTables JavaScript bibliotheek voor deze tabel:

en: User Options
nl_NL: Gebruiker Opties

en: WP-Table Reloaded Dump File
nl_NL: WP-Table Reloaded Dump bestand

en: Welcome!
nl_NL: Welkom!

en: WordPress Default (currently %s)
nl_NL: WordPress Default (huidige waarde %s)

en: XLS - Microsoft Excel 97-2003 (experimental)
nl_NL: XLS - Microsoft Excel 97-2003 (experimenteel)

en: XLSX - Microsoft Excel 2007-2013 (experimental)
nl_NL: XLSX - Microsoft Excel 2007-2013 (experimenteell)

en: You are now seeing the copied table, which has the table ID &#8220;%s&#8221;.
nl_NL: U ziet nu de gekopieerde tabel, welke de tabel ID &#8220;%s&#8221; heeft.

en: You can also choose to import it as a new table, to replace an existing table, or to append the rows to an existing table.
nl_NL: U kunt er ook voor kiezen om het te importeren als een nieuwe tabel, om een bestaande tabel te vervangen, of om de rijen toe te voegen aan een bestaande tabel.

en: You can also click the &#8220;%s&#8221; button in the editor toolbar to select and insert a table.
nl_NL: U kunt ook op de knop &#8220;%s&#8221; in de editor toolbar klikken om de tabel te selecteren en in te voegen.

en: You can also import existing tables from the WP-Table Reloaded plugin below.
nl_NL: U kunt hieronder ook bestaande tabellen van de WP-Table Reloaded plugin importeren.

en: You can always change the name, description, and size of your table later.
nl_NL: U kunt altijd later nog de naam, beschrijving en grootte van uw tabel aanpassen.

en: You can get styling examples from the <a href="%s">FAQ</a>.
nl_NL: U kunt opmaak voorbeelden verkrijgen via de <a href="%s">FAQ</a>.

en: You can import multiple tables by placing them in a ZIP file.
nl_NL: U kunt meerdere tabellen importeren door deze in een ZIP archiefbestand te plaatsen.

en: You can import your existing tables and &#8220;Custom CSS&#8221; from WP-Table Reloaded into TablePress.
nl_NL: U kunt uw bestaande tabellen en &#8220;Aangepaste CSS&#8221; van WP-Table Reloaded importeren in TablePress.

en: You can not add colspan to the first column!
nl_NL: U kunt geen colspan toevoegen aan de eerste kolom!

en: You can not add rowspan to the first row!
nl_NL: U kunt geen rowspan toevoegen aan de eerste rij!

en: You can not connect cells into the table head row!
nl_NL: U kunt geen cellen samenvoegen tot in de tabel kopregel!

en: You can not connect cells out of the table foot row!
nl_NL: U kunt geen cellen samenvoegen tot in de tabel voetregel!

en: You can not delete all table columns!
nl_NL: U kunt niet alle tabelkolommen verwijderen!

en: You can not delete all table rows!
nl_NL: U kunt niet alle tabelrijen verwijderen!

en: You can select multiple tables by holding down the &#8220;Ctrl&#8221; key (Windows) or the &#8220;Command&#8221; key (Mac).
nl_NL: U kunt meerdere tabellen selecteren door de &#8220;Ctrl&#8221; toets (Windows) of de &#8220;Command&#8221; toets(Mac) ingedrukt te houden.

en: You can then enter the Link URL and Text or choose an existing page or post.
nl_NL: U kunt dan de link URL en tekst invoeren, of een bestaande pagina of bericht kiezen.

en: You can then show the tables in your posts, on your pages, or in text widgets by using a Shortcode.
nl_NL: U kunt dan tabellen in uw berichten, op uw pagina's of in tekst-widgets weergeven met behulp van een Shortcode.

en: You did not select any columns!
nl_NL: U heeft geen enkele kolom geselecteerd!

en: You did not select any rows!
nl_NL: U heeft geen enkele rij geselecteerd!

en: You have activated the plugin WP-Table Reloaded, which can not be used together with TablePress.
nl_NL: U heeft de plugin WP-Table Reloaded geactiveerd. Deze werkt niet samen met TablePress.

en: You may insert a table into a post or page here.
nl_NL: U kunt hier een tabel invoegen in een bericht of pagina.

en: You may now also delete your TablePress &#8220;Custom CSS&#8221; files in the <code>wp-content</code> folder.
nl_NL: U kunt nu ook uw TablePress &#8220;Aangepaste CSS&#8221; bestanden in de <code>wp-content</code> folder verwijderen.

en: You may now ask the network admin to delete the plugin&#8217;s folder <code>tablepress</code> from the server, if no other site in the network uses it.
nl_NL: U kunt nu de netwerkbeheerder vragen om de plugin&#8217;s folder <code>tablepress</code> van de server te verwijderen, indien geen andere site in het netwerk hiervan gebruik maakt.

en: You may now manually delete the plugin&#8217;s folder <code>tablepress</code> from the <code>plugins</code> directory on your server or use the &#8220;Delete&#8221; link for TablePress on the WordPress &#8220;Plugins&#8221; page.
nl_NL: U kunt nu handmatig de plugin&#8217;s folder <code>tablepress</code> verwijderen van de <code>plugins</code> directory op uw server, of gebruik de &#8220;Verwijderen&#8221; link voor TablePress op de WordPress &#8220;Plugins&#8221; pagina.

en: You should <a href="%s">add</a> a table to get started!
nl_NL: U dient een tabel <a href="%s">toe te voegen</a> om te beginnen!

en: You should <a href="%s">add</a> or <a href="%s">import</a> a table to get started!
nl_NL: U dient een tabel <a href="%s">toe te voegen</a> of <a href="%s">te importeren</a> om te beginnen!

en: You should <a href="%s">import</a> a table to get started!
nl_NL: U dient een tabel <a href="%s">te importeren</a> om te beginnen!

en: You should add or import a table on the TablePress screens to get started!
nl_NL: U dient een tabel toe te voegen of te importeren op de TablePress schermen om te beginnen!

en: You will manually need to remove the plugin&#8217;s files from the plugin folder afterwards.
nl_NL: U dient na afloop de plugin bestanden handmatig te verwijderen uit de plugin folder.

en: Your &#8220;Custom CSS&#8221; will then be loaded inline.
nl_NL: Uw &#8220;Aangepaste CSS&#8221; zal dan inline geladen worden.

en: Your TablePress &#8220;Custom CSS&#8221; files have been deleted automatically.
nl_NL: Uw TablePress &#8220;Aangepaste CSS&#8221; bestanden zijn automatisch verwijderd.

en: ZIP file
nl_NL: ZIP bestand

en: \t (tabulator)
nl_NL: \t (tab)

en: above
nl_NL: boven

en: below
nl_NL: onder

[ctx: bulk action]
en: Copy
nl_NL: Kopiëren

[ctx: bulk action]
en: Delete
nl_NL: Verwijderen

[ctx: bulk action]
en: Export
nl_NL: Exporteren

[ctx: button]
en: Download Export File
nl_NL: Export bestand downloaden

[ctx: button]
en: Import
nl_NL: Importeren

[ctx: button]
en: Import from WP-Table Reloaded
nl_NL: Importeren van WP-Table Reloaded

en: in a column (rowspan)
nl_NL: in een kolom (rowspan)

en: in a row (colspan)
nl_NL: in een rij (colspan)

[ctx: navigation bar]
en: Export
nl_NL: Exporteren

[ctx: navigation bar]
en: Import
nl_NL: Importeren

[ctx: row action]
en: Export
nl_NL: Exporteren
