TablePress v1.0 - en to lv translation catalogue (430 entries)

en: Thank you for using <a href="http://tablepress.org/">TablePress</a>.
lv: Paldies, ka izmantojāt <a href="http://tablepress.org/">TablePress</a>.

en: Support the plugin with your <a href="%s">donation</a>!
lv: Atbalstīt spraudnis ar savu <a href="%s">ziedojums</a>!

en: CSV - Character-Separated Values
lv: CSV - Rakstzīmju atdalītas vērtības

en: HTML - Hypertext Markup Language
lv: CSV - Rakstzīmju atdalītas vērtības

en: JSON - JavaScript Object Notation
lv: JSON - JavaScript Object notāciju

en: ; (semicolon)
lv: ; (Semikols)

en: , (comma)
lv: , (Comma)

en: \t (tabulator)
lv: \t (tab)

en: The imported file contains errors:
lv: Importēta fails satur kļūdas:

en: <!-- The table with the ID %s is empty! -->
lv: <!-- Ar ID %s tabula ir tukšs! -->

en: Edit
lv: Darbs pie

en: TablePress Help
lv: Galds preses nozīmē

en: More information about TablePress can be found on the <a href="%1$s">plugin&#8217;s website</a> or on its page in the <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.
lv: Lai iegūtu plašāku informāciju par tabulā findes Nospiežot <a href="%1$s">spraudnis&#8217;s vietne</a> vai <a href="%s">WordPress spraudnis katalogs</a>.

en: For technical information, please see the <a href="%s">documentation</a>.
lv: Dėl techninės informacijos, lūdzu skatiet <a href="%s">dokumentāciju</a>.

en: <a href="%1$s">Support</a> is provided through the <a href="%2$s">WordPress Support Forums</a>.
lv: <a href="%1$s">palīdzība</a> Jūs saņemsiet <a href="%2$s">WordPress Support forumus</a>

en: Before asking for support, please carefully read the <a href="%s">Frequently Asked Questions</a>, where you will find answers to the most common questions, and search through the forums.
lv: Pirms lūdz atbalstu, lūdzu, uzmanīgi izlasiet <a href="%s">Biežāk uzdotie jautājumi</a>, kur jūs atradīsiet atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem, un caur forumu meklēšanu.

en: If you like the plugin, <a href="%1$s"><strong>a donation</strong></a> is recommended.
lv: Jei norite įjungti, <a href="%1$s"><strong>donorystės</strong></a> yra rekomenduojama.

en: For more information:
lv: Lai iegūtu vairāk informācijas:

en: Do you really want to delete this table? | Do you really want to delete these tables?
lv[0]: Vai tu tiešām vēlies dzēst šo tabulu?
lv[1]: Vai vēlaties dzēst šīs tabulas tiešām?

en: Save Changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Table
lv: tabula

en: Insert a Table from TablePress
lv: Ievietojiet Table Table Nospiediet

en: TablePress Plugin page
lv: Table WordPress Plugin lapa

en: Plugin page
lv: spraudnis lapa

en: Frequently Asked Questions
lv: Biežāk uzdotie jautājumi

en: Plugin Documentation
lv: Plugin dokumentācija

en: Documentation
lv: dokumentācija

en: Support
lv: atbalstīt

en: Support TablePress with your donation!
lv: Assisted Galda Press ar savu ziedojumu!

en: Donate
lv: Ziedojumi

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
lv: Jums nav pietiekamas atļaujas, lai piekļūtu šai lapai.

en: ,
lv: ;

en: German
lv: vācu

en: English
lv: angļu

en: Spanish
lv: spāņu

en: French
lv: Francijas

en: Polish
lv: pulēšana

en: Slovak
lv: slovaku

en: Chinese (Simplified)
lv: Ķīniešu (vienkāršotā)

en: All Tables
lv: Visi Galdi

en: Add New Table
lv: jauna tabula

en: Add New
lv: Pievienot jaunu

en: Edit Table
lv: Labot Tabulu

en: Import a Table
lv: importa tabula

[ctx: navigation bar]
en: Import
lv: importēt

en: Export a Table
lv: eksportēt tabulu

[ctx: navigation bar]
en: Export
lv: eksportēt

en: Plugin Options
lv: spraudnis opcijas

en: About
lv: par

en: About TablePress
lv: par TablePress

en: Imported from Manual Input
lv: importēti no manuālu datu ievadi

en: The preview could not be loaded.
lv: Preview nevarēja ielādēt.

en: Preview
lv: pieņemšanas izrāde

en: The table could not be loaded.
lv: Tabula nevar tikt ielādēts.

en: TablePress was uninstalled successfully.
lv: Tabula kompresijas tika veiksmīgi atinstalēta.

en: All tables, data, and options were deleted.
lv: Visas tabulas, datu un iestatījumi ir noskaidroti.

en: You may now ask the network admin to delete the plugin's folder <code>tablepress</code> from the server, if no other site in the network uses it.
lv: Tagad varat uzdot WordPress servera administratoram Galda WordPress Plugin mapi <code>tablepress</code>, lai dzēstu no servera, ja Galda Preses neizmanto citu.

en: You may now manually delete the plugin's folder <code>tablepress</code> from the <code>plugins</code> directory on your server or use the &#8220;Delete&#8221; link for TablePress on the WordPress &#8220;Plugins&#8221; page.
lv: Tagad varat dzēst spraudnis mapes <code>preses tabulas</code> manuāli no <code>plugins</code> mapes uz jūsu servera, vai &#8220;Delete&#8221; nuorodą TablePress į WordPress &#8220;Plugins&#8221; puslapyje.

en: Your TablePress &#8220;Custom CSS&#8221; files have been deleted automatically.
lv: Jūsų TablePress &#8220;Custom CSS&#8221; failai buvo automatiškai ištrinami.

en: Please also ask him to delete your TablePress &#8220;Custom CSS&#8221; files from the server.
lv: Prašome taip pat užduoti jam trinti savo TablePress &#8220;Custom CSSCSS&#8221; failus iš serverio.

en: You may now also delete your TablePress &#8220;Custom CSS&#8221; files in the <code>wp-content</code> folder.
lv: Dabar galite ištrinti savo TablePress &#8220;Custom CSS&#8221; failus <code>wp-content</code> Aplankas.

en: Go to &#8220;Plugins&#8221; page
lv: Iet uz &#8220;Plugins&#8221; lapas

en: Go to Dashboard
lv: dodieties uz vadības paneli

en: Uninstall TablePress
lv: TablePress atinstalēt

en: This is a preview of your table.
lv: Šis ir priekšskatījums tabulā.

en: Because of CSS styling, the table might look different on your page!
lv: Tabulā varētu izskatīties, jo CSS stils jūsu tēmu jūsu pusē citādi!

en: The features of the DataTables JavaScript library are also not visible in this preview!
lv: No DataTables JavaScript bibliotēkas funkcijas arī nav pieejamas preview.

en: To insert the table into a page, post, or text widget, copy the Shortcode %s and paste it into the editor.
lv: Ap galdu uz lapas, pievieno pastu vai teksta widget, kopēt %s shortcode un ielīmēt to teksta redaktoru.

en: %s ago
lv: %s atpakaļ

en: (no name)
lv: (bez nosaukuma)

en: Copy of %s
lv: Kopija %s

en: Plugin Purpose
lv: Mērķis spraudnis

en: Usage
lv: izmantot

en: More Information and Documentation
lv: Lai iegūtu plašāku informāciju un dokumentāciju

en: Help and Support
lv: Palīdzība un atbalsts

en: Author and License
lv: Autors un licences

en: Credits and Thanks
lv: Pateicības

en: Debug and Version Information
lv: Debug un par laidienu

en: TablePress allows you to create and manage tables in the admin area of WordPress.
lv: TablePress ļauj izveidot tabulas admin sadaļā WordPress un uzturēt.

en: Tables may contain text, numbers and even HTML (e.g. to include images or links).
lv: Tabulas var ietvert tekstu, skaitļu un HTML kodu (piemēram, attiecībā uz saitēm un attēliem).

en: You can then show the tables in your posts, on your pages, or in text widgets by using a Shortcode.
lv: Izmantojot īso kodu, jūs varat ievietot tabulu uz post, lapu vai teksta widget.

en: If you want to show your tables anywhere else in your theme, you can use a Template Tag function.
lv: Ja vēlaties ievietot tabulu citā vietā jūsu tēmu, jūs varat izmantot veidni tagu funkciju, to darīt.

en: At first, you should add or import a table.
lv: Sākumā jums vajadzētu pievienot vai importēt tabulu.

en: This means that you either let the plugin create an empty table for you or that you load an existing table from either a CSV, HTML, or JSON file.
lv: Tas nozīmē, ka jūs vai nu ļaut spraudnis izveidotu tukšu tabulu, lai jūs vai jūs slodze esošo tabulu vai nu no CSV, HTML, vai JSON failu.

en: Then you can edit your data or change the structure of your table (e.g. by inserting, deleting, moving, or swaping rows or columns or sorting them) and select specific table features like alternating row colors or whether to print the name or description, if you want.
lv: Tad jūs varat rediģēt datus vai mainīt struktūru tabulas (ievietot, dzēst, pārvietot, piemēram, rindas vai kolonnas, mijmaiņas vai kārtot), un izvēlēties citas funkcijas, piemēram, mainīgu rindu krāsu vai izlikšana tabulas nosaukumu vai aprakstu, ja vēlaties.

en: To easily add a link or an image to a cell, use the provided buttons.
lv: Iekļaut saiti vai šūnā tēls vienkāršā veidā, izmantojiet pogas, kas paredzēti šim nolūkam.

en: Those will ask you for the necessary information and and corresponding HTML code will be added to the cell automatically.
lv: Jums tiks piedāvāts nepieciešamo informāciju un saistīto HTML kods tiek automātiski ievietots šūnā.

en: To insert a table into a page, post, or text widget, copy its Shortcode %s and paste it at the desired place in the editor.
lv: Ap galdu lapā, pievienot pastu vai teksta widget, kopēt %s shortcode un ielīmēt to vajadzīgajā vietā teksta redaktoru.

en: You can also click the &#8220;%s&#8221; button in the editor toolbar to select and insert a table.
lv: Jūs varat izmantot arī &#8220;%s&#8221; mygtuką redaktoriaus įrankių juostoje pasirinkti ir įterpti lentelę.

en: Tables can be styled by changing and adding CSS commands.
lv: Tabulas izskatu var mainīt ar CSS kodu.

en: The plugin ships with default CSS stylesheets, which can be customized with own code or replaced with other stylesheets.
lv: Spraudnis ir CSS standarta dizainu, kas var mainīt vai pagarināt ar savu CSS kodu.

en: For this, each table is given certain CSS classes that can be used as CSS selectors.
lv: Lai to izdarītu, katrai tabulai ir īpašas CSS klases, kas könnnen var izmantot kā CSS selektori.

en: Please see the <a href="%s">documentation</a> for a list of these selectors and for styling examples.
lv: Lūdzu, izlasiet <a href="%s">dokumentāciju</a> dėl šių selektoriai sąraše ir modeliuojančias pavyzdžių.

en: More information about TablePress can be found on the <a href="%s">plugin&#8217;s website</a> or on its page in the <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.
lv: Lai iegūtu vairāk informācijas par tabulas Dalības no <a href="%s">plugin&#8217;s website</a> vai uz sāniem <a href="%s">WordPress Plugin Rodyklės</a>.

en: This plugin was written and developed by <a href="%s">Tobias Bäthge</a>.
lv: Šis spraudnis tika izstrādāta ar izstrādāta un programmēt. <a href="%s">Tobias Bäthge</a>

en: It is licensed as Free Software under GNU General Public License 2 (GPL 2).
lv: Tā ir licencēta kā brīvās programmatūras saskaņā ar GNU General Public License 2 (GPL 2).

en: If you like the plugin, <a href="%s"><strong>giving a donation</strong></a> is recommended.
lv: Ja jums patīk spraudnis, <a href="%s"> <strong>piešķirot ziedojumu</strong></a> ir ieteicama.

en: Please rate and review the plugin in the <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.
lv: Lūdzu, novērtējiet spraudnis <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.

en: Donations and good ratings encourage me to further develop the plugin and to provide countless hours of support. Any amount is appreciated! Thanks!
lv: Ziedojumi un labas atsauksmes mudinātu man izveidot šo spraudni un sniedz neskaitāmas stundas palīdzību un atbalstu. Jebkura summa, kas ir apsveicami. Paldies!

en: <a href="%s">Support</a> is provided through the <a href="%s">WordPress Support Forums</a>.
lv: <a href="%s">Support</a> Jūs saņemsiet <a href="%s">WordPress Support Forums</a>.

en: If you do not find an answer there, please <a href="%s">open a new thread</a> in the WordPress Support Forums.
lv: Ja jūs nevarat atrast atbildi tur, <a href="%s">atvērt jaunu tēmu</a> WordPress atbalsta forumos.

en: Please provide this information in bug reports and support requests.
lv: Lūdzu, ievadiet šo informāciju kļūdu ziņojumus un lūgumiem pēc palīdzības.

en: Special Thanks go to:
lv: Īpašu paldies:

en: Allan Jardine for <a href="http://www.datatables.net/">DataTables</a>,
lv: Allan Jardine für <a href="http://www.datatables.net/">DataTables</a>,

en: Thanks to the translators:
lv: Liels paldies tulkotājiem:

en: %s (thanks to %s)
lv: %s (pateicoties %s)

en: Thank you to all donors, contributors, supporters, reviewers and users of the plugin!
lv: Liels paldies visiem ziedotājiem, atbalstītājiem, recenzentiem un lietotājiem spraudnis!

en: Error: The table could not be added.
lv: Kļūda: tabula nevar pievienot.

en: Add Table
lv: Pievienot tabulu

en: To add a new table, enter its name, a description (optional), and the number of rows and columns into the form below.
lv: Lai pievienotu jaunu tabulu, ievadiet vārdu, baseins (nav obligāti) aprakstu, kā arī rindu un kolonnu veidā skaitu.

en: You can always change the name, description, and size of your table later.
lv: Nosaukums, apraksts un tabulas izmēru var mainīt vēlāk.

en: Table Name
lv: Tabula Vārds

en: The name or title of your table.
lv: Vārds vai nosaukums tabulas.

en: Description
lv: apraksts

en: (optional)
lv: (Pēc izvēles)

en: Enter Description here
lv: Ievadiet aprakstu

en: A description of the contents of your table.
lv: Apraksts tabulas saturu.

en: Number of Rows
lv: līniju skaits

en: The number of rows in your table.
lv: Rindu no tabulas.

en: Number of Columns
lv: kolonnu skaits

en: The number of columns in your table.
lv: Kolonnu skaits tabulā

en: The table was saved successfully.
lv: Tabula ir saglabāta veiksmīgi.

en: The table was added successfully.
lv: Tabula ir saglabāta veiksmīgi.

en: The table was imported successfully.
lv: Tabulā ir importēts veiksmīgi.

en: The table was imported successfully from WP-Table Reloaded.
lv: Tabula tika veiksmīgi importēti no WP-Table Reloaded.

en: Error: The table could not be saved.
lv: Kļūda: tabula nevar saglabāt.

en: Error: The table could not be deleted.
lv: Kļūda: tabula nevar tikt dzēsts.

en: The table was saved successfully, and the table ID was changed.
lv: Tabulā tika veiksmīgi saglabāts, un galda ID tika mainīts.

en: The table was saved successfully, but the table ID could not be changed!
lv: Tabula ir saglabāta veiksmīgi, taču tabulā ID nevar mainīt.

[ctx: Insert Link dialog]
en: Insert/edit link
lv: Saite Ievietot / Labot

[ctx: Insert Link dialog]
en: Update
lv: modernizēt

[ctx: Insert Link dialog]
en: Add Link
lv: ievietot saiti

[ctx: Insert Link dialog]
en: (no title)
lv: (Nav nosaukums)

[ctx: Insert Link dialog]
en: No matches found.
lv: Nekas nav atrasts.

[ctx: Insert Link dialog]
en: Link Text
lv: Saite tekstu

en: You can not delete all table rows!
lv: Jūs nevarat izdzēst visas rindas!

en: You can not delete all table columns!
lv: Jūs nevarat izdzēst visas slejas!

en: You did not select any rows!
lv: Jūs neesat izvēlējies rindu!

en: You did not select any columns!
lv: Jūs neesat izvēlējies kolonnas!

en: The value for the number of rows is invalid!
lv: Ieraksta rindu skaits ir nederīgs!

en: The value for the number of columns is invalid!
lv: Ieraksta kolonnu skaits ir nederīgs!

en: Do you really want to delete the selected row? | Do you really want to delete the selected rows?
lv[0]: Vai vēlaties dzēst izvēlēto līniju tiešām?
lv[1]: Vai vēlaties dzēst atlasītās rindas tiešām?

en: Do you really want to delete the selected column? | Do you really want to delete the selected columns?
lv[0]: Vai jūs tiešām vēlaties dzēst izvēlēto kolonnu?
lv[1]: Vai vēlaties dzēst izvēlēto kolonnu tiešām?

en: Please click into the cell that you want to edit using the &#8220;Advanced Editor&#8221;.
lv: Lūdzu, noklikšķiniet uz tabulas šūnā, kuru vēlaties rediģēt, izmantojot &#8220;Advanced Editor&#8221;.

en: To combine cells within a column, click into the cell below the cell that has the content the combined cells shall have.
lv: Lai izveidotu savienojumu šūnas ietvaros kolonnas, noklikšķiniet uz šūnas zem viens, kas satur saturu sapludinātas šūnas.

en: To combine cells within a row, click into the cell to the right of the cell that has the content the combined cells shall have.
lv: Lai izveidotu savienojumu šūnas ietvaros rindas, noklikšķiniet šūnā pa labi no tā, kas satur saturu sapludinātas šūnas.

en: Attention: You have enabled the usage of the DataTables JavaScript library for features like sorting, search, or pagination.
lv: Uzmanību: Jums ir izmantot DataTables JavaScript bibliotēka, ar iezīmes, piemēram, šķirošana, filtrēšana / meklējot un pārsegs ir iespējots.

en: Unfortunately, these can not be used in tables with combined cells.
lv: Diemžēl, tas nevar izmantot par tabulu ar sapludinātas šūnas.

en: Do you want to proceed and automatically turn off the usage of DataTables for this table?
lv: Vai jums iet uz priekšu un atslēgt izmantot DataTables automātiski uz šo tabulu?

en: Please click into the cell that you want to add a link to.
lv: Lūdzu, noklikšķiniet šūnā, kur vēlaties ievietot saiti.

en: You can then enter the Link URL and Text or choose an existing page or post.
lv: Tad jūs varat ievadīt adresi un saites tekstu.

en: Please click into the cell that you want to add an image to.
lv: Lūdzu, noklikšķiniet šūnā, kur vēlaties ievietot attēlu.

en: The Media Library will open, where you can select or upload the desired image or enter the image URL.
lv: Pavasarī atklātā multivides bibliotēkā, jūs varat izvēlēties vai augšupielādēt esošu attēlu.

en: Click the &#8220;%s&#8221; button to insert the image.
lv: Tad noklikšķiniet uz &#8220;%s&#8221; pogu, lai ievietotu attēlu.

en: Insert into Post
lv: Ievietot Post

en: The changes to this table were not saved yet and will be lost if you navigate away from this page.
lv: Jūsu izmaiņas šajā tabulā nav saglabātas. Kad jūs atstāt lapā izmaiņas ir jāiznīcina.

en: The Table Preview is being loaded...
lv: Priekšskatījuma ielāde ...

en: The Table Preview could not be loaded.
lv: Preview nevarēja ielādēt.

en: Saving successful
lv: Saglabāt veiksmīgi

en: Saving failed
lv: Saglabāt neizdevās

en: Changes are being saved...
lv: Šīs izmaiņas tiek saglabātas ...

en: The Table ID field can not be empty. Please enter a Table ID!
lv: Tabulā ID nevar būt tukšs. Lūdzu, ievadiet tabulas ID.

en: The Table ID &#8220;0&#8221; is not supported. Please enter a different Table ID!
lv: Tabula ID "0", nav iespējams. Lūdzu, izvēlieties citu ID!

en: Do you really want to change the Table ID? All Shortcodes for this table in your pages and posts will have to be adjusted!
lv: Vai jūs tiešām vēlaties, lai mainītu tabulas ID? Visi šajā tabulā savās lapās un amatu īskodus jāpielāgo.

en: The entered value in the field &#8220;Extra CSS classes&#8221; is invalid.
lv: Ievadīta vērtība jomā &#8220;Extra CSS classes&#8221; ir nederīgs.

en: The entered value in the field &#8220;Pagination Entries&#8221; is not a number.
lv: Ievadīta vērtība jomā &#8220;Pagination Entries&#8221; ir ne numurs.

en: Sort ascending
lv: augošā secībā

en: Sort descending
lv: Kārtot dilstoši

en: You can not add rowspan to the first row!
lv: Pirmā līnija nevar tikt savienots.

en: You can not add colspan to the first column!
lv: Pirmā kolonna nevar būt saistīts.

en: You can not connect cells into the table head row!
lv: Šī šūna nevar tikt savienots ar virsējo šūnu galvenes.

en: You can not connect cells out of the table foot row!
lv: Šis no kājenes šūna nevar tikt savienots ar šūnu iepriekš.

en: Table Information
lv: Informācija par tabulu

en: Table Content
lv: Satura rādītājs

en: Table Manipulation
lv: rediģēšanas funkcijas

en: Table Options
lv: Galda iestatījumi

en: Features of the DataTables JavaScript library
lv: Funkcijas DataTables JavaScript bibliotēka

en: Insert into Table
lv: Ievietot tabulā

en: Table ID
lv: Tabula id

en: Shortcode
lv: īso kodu

en: Last Modified
lv: Pēdējās izmaiņas

en: %1$s by %2$s
lv: %1$s no %2$s

en: Insert Link
lv: ievietot saiti

en: Insert Image
lv: ievietot attēlu

en: Advanced Editor
lv: uzlabotas redaktors

en: Combine cells
lv: sapludināt šūnas

en: in a column (rowspan)
lv: ailē

en: in a row (colspan)
lv: rindā

en: Table cells can span across more than one column or row.
lv: Tabulas šūnas var būt saistīts ar to esošajās šūnās.

en: Combining consecutive cells within the same row is called &#8220;colspanning&#8221;.
lv: Blakus esošo šūnu pēc kārtas savienojums ir minēta kā &#8220;colspan&#8221;.

en: Combining consecutive cells within the same column is called &#8220;rowspanning&#8221;.
lv: Blakus esošo šūnu kolonnā savienojums tiek saukta par &#8220;rowspan&#8221;.

en: To combine adjacent cells in a row, add the keyword <code>#colspan#</code> to the cell to the right of the one with the content for the combined cell by using the corresponding button.
lv: Lai savienotu esošās šūnas rindā, pievienot vārdu <code>#colspan#</code> šūnā pa labi no šūnas, kas satur saturu apvienotā šūnu, viena, vai izmantojiet atbilstošo pogu.

en: To combine adjacent cells in a column, add the keyword <code>#rowspan#</code> to the cell below the one with the content for the combined cell by using the corresponding button.
lv: Lai izveidotu savienojumu ar blakus šūnas kolonnā, pievienot vārdu <code>#rowspan#</code> šūnā zem šūnas, kas satur saturu apvienotā šūnu, viena, vai izmantojiet atbilstošo pogu.

en: Repeat this to add the keyword to all cells that shall be connected.
lv: Atkārtojiet šīs darbības ar visām šūnām, kas ir saistīts.

en: Be aware that the functions of the DataTables JavaScript library will not work on tables which have combined cells.
lv: Ņemiet vērā, ka funkcijas DataTables JavaScript bibliotēkā nav tabulās ar sapludinātas šūnas pieejami.

en: Selected rows
lv: Izvēlētās līnijas

en: Hide
lv: slēpt

en: Show
lv: rādīt

en: Selected columns
lv: Izvēlētās kolonnas

en: Duplicate
lv: dublēt

en: Insert
lv: iestrādāt

en: Delete
lv: Notīrīt

en: Add %s row(s)
lv: pievienot %s rinda (s)

en: This field must contain a positive number.
lv: Šajā laukā ir jābūt pozitīvu skaitli.

en: Add
lv: pievienot

en: Add %s column(s)
lv: pievienot %s kolonnu (-i)

en: To use the Table Manipulation features, JavaScript needs to be enabled in your browser.
lv: Lai izmantotu rediģēšanas funkcijas, ir jāiespējo JavaScript savā pārlūkprogrammā.

en: Other Actions
lv: citas darbības

en: Delete Table
lv: Dzēst tabulu

en: Export Table
lv: eksportēt tabulu

en: Cancel
lv: nolūzt

en: Table Head Row
lv: Tabulas virsraksts

en: The first row of the table is the table header.
lv: Pirmā rinda tabulā ir tabulas galvenes.

en: Table Foot Row
lv: Galda Kājene

en: The last row of the table is the table footer.
lv: Pēdējā rindā tabulas ir tabulas kājenes.

en: Alternating Row Colors
lv: Pamīšus rindu krāsas

en: The background colors of consecutive rows shall alternate.
lv: Fona krāsas kārtas rindas pārmaiņus.

en: Row Hover Highlighting
lv: Līnijas uzsverot

en: Highlight a row while the mouse cursor hovers above it by changing its background color.
lv: Pacelšanas līniju, ko mainot fona krāsu, kad pele ir virs tā.

en: Print Table Name
lv: Tabula Vārds

en: above
lv: par

en: below
lv: zemāk

en: The table name shall be written %s the table.
lv: Tabulas nosaukums ir %s produkcija tabulā.

en: Print Table Description
lv: Izdrukāt tabulu Apraksts

en: The table description shall be written %s the table.
lv: Tabulā apraksts ir %s produkcija tabulā.

en: Extra CSS Classes
lv: Vairāk CSS klases

en: Additional CSS classes for styling purposes can be entered here.
lv: Šeit vairāk CSS klases var ievadīt par stilu.

en: This is NOT the place to enter <a href="%s">Custom CSS</a> code!
lv: Tas nav vieta, lai ievadītu <a href="%s">Custom CSS</a>!

en: These features and options are only available, when the &#8220;%1$s&#8221; checkbox in the &#8220;%2$s&#8221; section is checked.
lv: Šīs funkcijas un iestatījumi ir pieejami tikai tad, ja &#8220;%1$s&#8221; checkbox in the &#8220;%2$s&#8221; ir iespējots.

en: Use DataTables
lv: DataTables izmantot

en: Use the following features of the DataTables JavaScript library with this table:
lv: Izmantot šādas funkcijas uz DataTables JavaScript bibliotēkā šajā tabulā:

en: Sorting
lv: atrisināt

en: Enable sorting of the table by the visitor.
lv: Ieslēgt šķirošana tabulu, lapas apmeklētājs.

en: Search/Filtering
lv: Filter / Meklēt

en: Enable the visitor to filter or search the table. Only rows with the search word in them are shown.
lv: Ļauj apmeklētājs, lai filtrētu tabulu. Šajā gadījumā, tikai līnijas, kas satur meklējamo vārdu parādās.

en: Pagination
lv: Pagrieziet lapu

en: Enable pagination of the table (viewing only a certain number of rows at a time) by the visitor.
lv: Ieslēgt lapu pēc lapas ritinot tabulā ar Besucher.mblättern

en: Show %s rows per page.
lv: Rāda %s rindas vienā lapā.

en: Pagination Length Change
lv: līniju skaits

en: Allow the visitor to change the number of rows shown when using pagination.
lv: Ļauj apmeklētājs parādīto rindu skaitu, lai mainītu lapas starpniecību.

en: Info
lv: Info līnija

en: Enable the table information display, with information about the currently visible data, like the number of rows.
lv: Rādīt informāciju un statistiku par datiem, kas patlaban redzams tabulā.

en: Horizontal Scrolling
lv: horizontālā ritināšana

en: Enable horizontal scrolling, to make viewing tables with many columns easier.
lv: Ļautu horizontālo ritināšanu, lai padarītu lielu tabulu reputāciju vieglāk.

en: Custom Commands
lv: pašu komandas

en: Additional parameters from the <a href="http://www.datatables.net/">DataTables documentation</a> to be added to the JS call.
lv: Papildu parametri no <a href="http://www.datatables.net/">DataTables dokumentāciju</a>.

en: For advanced use only.
lv: Uzlabotas lietošanai.

en: On this screen, you can edit the content and structure of the table with the ID %s.
lv: Šajā lapā jūs varat rediģēt saturu s un tabulas struktūru ar ID %s.

en: For example, you can insert things like text, images, or links into the table, or change the used table features. You can also insert, delete, move, hide, and swap columns and rows.
lv: Piemēram, jūs varat tekstu, ievietot attēlus vai saites tabulā, vai arī mainīt koplietošanas galda funkcijas. Turklāt, rindas un kolonnas var ievietot, dzēst, dublēt, pārvietot, slēpts, mainīti vai sakārtoti.

en: To insert the table into a page, post, or text widget, copy the Shortcode %s and paste it at the desired place in the editor.
lv: Ap galdu uz lapas, pievieno pastu vai teksta widget, kopēt %s shortcode un ielīmējiet to atbilstošā vietā teksta redaktoru.

en: TablePress Feature: Moving rows and columns
lv: TablePress-funkcija: pārvietot rindas un kolonnas

en: Did you know? You can drag and drop rows and columns via the row number and the column title. And the arrows next to the column title can be used for sorting.
lv: Vai tu zināji? Jūs varat vilkt un nomest, lai kustētos, klikšķinot uz rindas numura vai kolonnu etiķetes rindām un kolonnām. Un ar bultiņām blakus nosaukumam jūs varat kārtot kolonnu.

en: List of Tables
lv: Tabulu saraksts

en: This is a list of all available tables.
lv: Šis ir saraksts ar visiem galdiem.

en: You may insert a table into a post or page here.
lv: Jūs varat ievietot tabulu uz pastu vai lapu.

en: Click the &#8220;%1$s&#8221; button for the desired table to automatically insert the<br />corresponding Shortcode (%2$s) into the editor.
lv: Noklikšķiniet uz &#8220;%1$s&#8221; pogu pēc tam, kad vēlamo tabulas <br />uz attiecīgo īso kodu (%2$s) tiek ievietota redaktoru.

en: Insert Shortcode
lv: Ievietot shortcode

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
lv: Meklēšanas rezultāti priekš &#8220;%s&#8221;

en: Search Tables
lv: Meklēt galdi

en: Action
lv: darbība

en: (no description)
lv: (Nr. apraksts)

en: No tables found.
lv: Nav galdi atrasts.

en: You should add or import a table on the TablePress screens to get started!
lv: Jums vajadzētu vispirms no tabulas tabulā Nospiediet vai rakstīt par!

en: Error: The export failed.
lv: Kļūda: Eksporta neizdevās.

en: Error: This table could not be loaded!
lv: Kļūda: tabula nevar tikt ielādēts.

en: Error: The ZIP file could not be created.
lv: Kļūda: zip fails nevarēja tikt radīts.

en: Export Tables
lv: eksporta galdi

[ctx: button]
en: Download Export File
lv: Download Eksportēt failu

en: Exporting a table allows you to use it in other programs, like spreadsheets applications.
lv: Tabulu eksports ļauj to izmantot citās programmās, piemēram, izklājlapas.

en: Regularly exporting tables is also recommended as a backup of your data.
lv: Ir ieteicams eksportēt tabulas datus regulāri, kā backup.

en: To export, select the tables and the desired export format.
lv: Lai eksportētu tabulas, viņi izvēlētos un izvēlēties vēlamo eksporta formātu.

en: If you choose more than one table, the exported files will automatically be stored in a ZIP archive file.
lv: Ja jūs izvēlēties vairāk nekā vienu tabulu, tabulas tiek automātiski iepako ZIP failu.

en: Be aware that for the CSV and HTML formats only the table data, but no table options are exported!
lv: Ņemiet vērā, ka eksports uz CSV un HTML formātā, tikai no tabulas dati ietver, bet ne savus iestatījumus.

en: For the JSON format, the table data and the table options are exported.
lv: Kad eksportē uz JSON formātā dati, kā arī iestatījumi tiek eksportētas.

en: You should <a href="%s">add</a> or <a href="%s">import</a> a table to get started!
lv: Jums vajadzētu <a href="%s">pievienot</a> vai <a href="%s">importa</a> tabulu, lai sāktu!

en: Tables to Export
lv: Lai eksportētu tabulas

en: Select all
lv: Izvēlieties visus

en: You can select multiple tables by holding down the &#8220;Ctrl&#8221; key (Windows) or the &#8220;Command&#8221; key (Mac).
lv: Jūs varat izvēlēties vairākas tabulas, dodoties uz &#8220;Ctrl&#8221; (Windows) vai &#8220;CMD&#8221; taustiņu (Mac) turēt.

en: Export Format
lv: Eksporta formāts

en: CSV Delimiter
lv: CSV-norobežotājs

en: (Only needed for CSV export.)
lv: (Nepieciešams CSV eksportam tikai.)

en: ZIP file
lv: Zip fails

en: Create a ZIP archive.
lv: Izveidot ZIP arhīvu.

en: (Mandatory if more than one table is selected.)
lv: (Obligāti, ja vairāk nekā viena tabula bija ausgewäht.)

en: Note: Support for ZIP file creation seems not to be available on this server.
lv: Piezīme: funkciju, lai izveidotu ZIP failu nav pieejams uz servera.

en: Error: You did not select what to import from WP-Table Reloaded!
lv: Kļūda: Jūs neesat izvēlējies to, ko jūs vēlaties importēt no WP-Galda pārlādēšanas!

en: Error: The import failed.
lv: Kļūda: imports neizdevās.

en: Error: Import of ZIP files is not available on this server.
lv: Kļūda: lasīšanai zip failus funkcija nav pieejama uz servera.

en: Error: The ZIP file could not be opened.
lv: Kļūda: zip failu nevar atvērt.

en: Error: The data in the ZIP file is invalid.
lv: Kļūda: in zip fails dati ir nederīgi.

en: Error: You selected to replace or append to an existing table, but did not select a table.
lv: Kļūda: Jūs vēlaties, lai aizstātu tabulu vai pievienot datus, bet nav nekādu tabula ir norādīta to.

en: Error: The source for the import is invalid or could not be accessed.
lv: Kļūda: importa avots ir nederīgs vai nevarēja piekļūt.

en: Error: The data for the import is invalid.
lv: Kļūda: Par importa dati ir nederīgi.

en: Error: Existing WP-Table Reloaded tables were not found in the database.
lv: Kļūda: Nav galdi WP-Galda pārlādēšanas tika atrasts datu bāzē.

en: Error: The tables from WP-Table Reloaded could not be imported.
lv: Kļūda: WP-Galda pārlādēšanas galdi nevar importēt.

en: Error: The WP-Table Reloaded Dump File could not be imported!
lv: Kļūda: WP-Galda Reloaded dump failu nevar importēt!

en: Import Tables
lv: importa galdi

en: Import from WP-Table Reloaded
lv: Imports no WP-tabulā pārlādēšanas

en: TablePress can import tables from existing data, like from a CSV file from a spreadsheet application (e.g. Excel), an HTML file resembling a webpage, or its own JSON format.
lv: Tabula kompresijas var importēt tabulas no esošajiem datiem, piemēram, no CSV failu no izklājlapas programmas (piemēram, Excel), HTML failu, Web lapas, vai tās JSON faila formātu.

en: You can also import existing tables from the WP-Table Reloaded plugin below.
lv: Tāpat, esošās tabulas no spraudnis Reloaded WP-tabulā var importēt.

en: To import a table, select and enter the import source in the following form.
lv: Importēt tabulu, atlasiet vēlamo avotu šādā formā.

en: You can also choose to import it as a new table, to replace an existing table, or to append the rows to an existing table.
lv: Jūs varat arī norādīt, vai kā jaunā tabulā pievienoto tabulu, aizstāj esošo tabulu, vai tabulu jāpievieno esošai tabulai.

en: Import Source
lv: Importēt avota

en: File Upload
lv: Augšupielādēt failu

en: File on server
lv: Failu uz servera

en: Manual Input
lv: Manuāla ievade

en: Select file
lv: Izvēlieties File

en: You can import multiple tables by placing them in a ZIP file.
lv: Jūs varat importēt vairākus galdus vienlaicīgi, ja jūs pack tos zip arhīvu.

en: File URL
lv: fails-URL

en: Server Path to file
lv: Serveris ceļš uz failu

en: Import data
lv: lai importētu datus

en: Import Format
lv: Importa formāts

en: Import of HTML files is not available on your server.
lv: Lasīšanai HTML failus funkcija nav pieejama uz servera.

en: Add, Replace, or Append?
lv: Pievienot, pievienot vai nomainīt?

en: Add as new table
lv: Pievienot kā jaunā tabulā

en: Replace existing table
lv: Aizstāt esošo tabulu

en: Append rows to existing table
lv: Pievienojiet rindas esošai tabulai

en: Table to replace or append to
lv: būtu jāaizstāj ar citām vai jāpagarina tabula

en: Select:
lv: izvēle:

[ctx: button]
en: Import
lv: importēt

en: To import all tables from a WP-Table Reloaded installation, choose the relevant import source below.
lv: Lai importētu visus tabulas no Reloaded WP-Table, izvēlieties atbilstošu importa avotu šādā formā.

en: If WP-Table Reloaded is installed on this site, the &#8220;WordPress database&#8221; option is recommended.
lv: Ja WP-Table Reloaded ir instalēta šajā lapā, no kastes &#8220;WordPress database&#8221 izvēle ir ieteicama.

en: If you want to import tables from another site, create a &#8220;WP-Table Reloaded Dump File&#8221; there and upload it below, after choosing &#8220;WP-Table Reloaded Dump File&#8221;.
lv: Ja jūs vēlaties importēt tabulas no citas puses, eksporta tur ir &#8220;WP-Table Reloaded Dump File&#8221 tur, un augšupielādēt to šeit, pēc tam izvēloties &#8220;WP-Table Reloaded Dump File&#8221;.

en: Before doing this, it is highly recommended to read the <a href="%s">migration guide</a> on the TablePress website.
lv: Tas ir ļoti ieteicams izlasīt iepriekš <a href="%s">maiņas ceļveži</a> uz galda Press mājas lapā.

en: WordPress database
lv: WordPress datubāzē

en: Import tables
lv: importa galdi

en: Import all tables and their settings from WP-Table Reloaded.
lv: Importa visas tabulas un to iestatījumus no WP-Table Reloaded.

en: <span class="description">(recommended)</span>
lv: <span class="description">(ieteicama)</span>

en: Import styling
lv: imports Styling

en: Try to automatically convert the &#8220;Custom CSS&#8221; code from the &#8220;Plugin Options&#8221; screen of WP-Table Reloaded.
lv: Automātiski mēģinās pārvērst &#8220;Custom CSS&#8221; kodu &#8220;Plugin Options&#8221; WP-Table ekrāna Reloaded.

[ctx: button]
en: Import from WP-Table Reloaded
lv: Imports no WP-tabulā pārlādēšanas

en: TablePress Feature: Import from WP-Table Reloaded
lv: Tabula saspiešanas funkcija: Imports no WP-Table pārlādēšanas

en: You can import your existing tables and &#8220;Custom CSS&#8221; from WP-Table Reloaded into TablePress.
lv: Jūs varat importēt esošos galdus un galda nospiest savu &#8220;Custom CSS&#8221;  no WP-Table Reloaded uz TablePress.

en: To embed this table into a post or page, use this Shortcode:
lv: Lai iekļautu šo diagrammu pastu vai lapu, izmantojiet šo shortcode:

en: Thank you very much! Your donation is highly appreciated. You just contributed to the further development of TablePress!
lv: Paldies! Es esmu ļoti pateicīgs par jūsu ziedojumu. Jūs valkā tik ļoti, lai attīstītu tabula Preses!

en: No problem! I still hope you enjoy the benefits that TablePress adds to your site. If you should change your mind, you'll always find the &#8220;Donate&#8221; button on the <a href="%s">TablePress website</a>.
lv: Nekādu problēmu! Es joprojām ceru, ka jums baudīt to darīja nospiediet tabulu papildina jūsu vietni. Ja jums vajadzētu mainīt savas domas, jūs vienmēr atradīsiet "Donate" pogu uz <a href="%s"> Galda Preses lapā </a>.

en: Welcome!
lv: Sveiki!

en: Thank you for using TablePress for the first time!
lv: Paldies, izmantojot tabulu Press!

en: If you encounter any questions or problems, please visit the <a href="%1$s">FAQ</a>, the <a href="%2$s">documentation</a>, and the <a href="%3$s">Support</a> section on the <a href="%4$s">plugin website</a>.
lv: Ja Jums ir jautājumi vai problēmas, lūdzam meklēt <a href="%1$s">Kontakti</a>, <a href="%2$s">dokumentāciju</a> un<a href="%3$s">Atbalsta</a> lapā interneta vietnē <a href="%4$s">plugin website</a>.

en: Hide this message
lv: slēpt ziņu

en: Attention!
lv: Uzmanību!

en: You have activated the plugin WP-Table Reloaded, which can not be used together with TablePress.
lv: Spraudnis WP-Table Reloaded, ka nevar izmantot ar galda kompresijas ir iespējots.

en: It is strongly recommended that you switch from WP-Table Reloaded to TablePress, which not only fixes many problems, but also has more and better features than WP-Table Reloaded.
lv: Tas ir ļoti ieteicams nomainīt WP-Table Reloaded uz TablePress, kas ne tikai risina daudzi WP-Table Reloaded problēmas, bet arī radīt jaunas un labākas iespējas.

en: Please follow the <a href="%s">migration guide</a> to move your tables and then deactivate WP-Table Reloaded!
lv: Lūdzu, sekojiet <a href="%s">maiņas Guides</a>, lai importētu tabulas, un pēc tam atslēgt WP-Table Reloaded.

en: Import your tables from WP-Table Reloaded
lv: Importēt savus tabulas no WP-Galda pārlādēšanas

en: Tobias Bäthge, developer of TablePress
lv: Tobias Bäthge, izstrādātāji TablePress

en: Hi, my name is Tobias, I'm the developer of the TablePress plugin.
lv: Sveiki, es esmu Tobias, attīstītājs no galda kompresijas plugins.

en: Thanks for using it! You've installed TablePress over a month ago.
lv: Paldies par to izmantot! Jūs esat uzstādīta aptuveni mēnesi pirms tabulā Press.

en: If everything works and you are satisfied with the results of managing your %s table, isn't that worth a coffee or two? | If everything works and you are satisfied with the results of managing your %s tables, isn't that worth a coffee or two?
lv[0]: Ja viss strādā, un jūs esat apmierināti ar jūsu galda, jums nav vērts tasi kafijas vai divi?
lv[1]: Ja viss strādā, un jums ir apmierināti ar savu %s tabulas, jums nav vērts tasi kafijas vai divi?

en: <a href="%s">Donations</a> help me to continue user support and development of this <em>free</em> software &mdash; things for which I spend countless hours of my free time! Thank you very much!
lv: <a href="%s">Ziedojumi</a> man palīdzēt turpināt atbalstīt un attīstību šī lietotāja <em>bezmaksas</em> software &mdash; lietas, par kurām es pavadīt neskaitāmas stundas sava brīvā laika! Paldies

en: Sincerly, Tobias
lv: Ar laba vēlējumiem, Tobias

en: Sure, I'll buy you a coffee and support TablePress!
lv: Protams, es došu no kafijas galda kompresijas un atbalstu!

en: I already donated.
lv: Es jau ziedojuši.

en: No, thanks. Don't ask again.
lv: Nē, paldies. Nejautāt.

en: Thank you for updating to TablePress %s!
lv: Paldies, nospiežot table've jāatjaunina, lai versija %s!

en: Please read the <a href="%s">release announcement</a> for more information.
lv: Lūdzu, izlasiet <a href="%s">atbrīvošanas paziņojumu</a> lai iegūtu vairāk informācijas.

en: If you like the new features and enhancements, <a href="%s">giving a donation</a> towards the further support and development of TablePress is recommended. Thank you!
lv: Ja jums patīk jaunas funkcijas un uzlabojumus, <a href="%s">piešķirot ziedojumu</a> uz turpmāku atbalstu un attīstību TablePress ir ieteicama. Paldies!

en: The table was deleted successfully. | The tables were deleted successfully.
lv[0]: Tabula tika noskaidroti.
lv[1]: Tabulas ir veiksmīgi izdzēsts.

en: The table was copied successfully. | The tables were copied successfully.
lv[0]: Tabulā ir kopēts veiksmīgi.
lv[1]: Tabulas tika kopēts veiksmīgi.

en: Error: The table could not be copied.
lv: Kļūda: tabula nevar kopēt.

en: Error: You did not specify a valid table ID.
lv: Kļūda: Jums nav jānorāda derīgs galda ID.

en: Error: This bulk action is invalid!
lv: Kļūda: Šī darbība ir nederīgs!

en: Error: You did not select any tables!
lv: Kļūda: Jūs neesat izvēlējies nevienu tabulu!

en: Notice: Not all selected tables could be deleted!
lv: Paziņojums: Ne visi izvēlētās tabulas var tikt izdzēsts!

en: Notice: Not all selected tables could be copied!
lv: Piezīme: Ne visi izvēlētās tabulas var nokopēt!

en: The tables were imported successfully.
lv: Tabulas ir veiksmīgi importēti.

en: The tables were imported successfully from WP-Table Reloaded.
lv: No WP-tabulu pārlādēšanas tabulas tika veiksmīgi importēti.

en: Tables
lv: galdi

en: This is a list of your tables.
lv: Šis ir saraksts ar saviem galdiem.

en: Click the corresponding links within the list to edit, copy, delete, or preview a table.
lv: Noklikšķiniet uz saites sarakstā, lai rediģētu tabulu, kopēt, dzēst, vai, lai redzētu priekšskatījumu.

en: Each table has a unique ID that needs to be adjusted in that Shortcode.
lv: Katrā tabulā ir unikāls ID, kas ir koriģēts šo īso kodu.

en: Author
lv: autors

en: Last Modified By
lv: Pēdējo reizi

en: Edit &#8220;%s&#8221;
lv: darbs &#8220;%s&#8221;

en: Show Shortcode
lv: Rādīt Neievērot

en: Copy &#8220;%s&#8221;
lv: kopēt &#8220;%s&#8221;

en: Copy
lv: kopēt

en: Export &#8220;%s&#8221;
lv: eksportēt &#8220;%s&#8221;

[ctx: row action]
en: Export
lv: eksportēt

en: Delete &#8220;%s&#8221;
lv: skaidrs &#8220;%s&#8221;

en: Show a preview of &#8220;%s&#8221;
lv: priekšskatījums rādīt &#8220;%s&#8221;

[ctx: bulk action]
en: Copy
lv: kopēt

[ctx: bulk action]
en: Export
lv: eksportēt

[ctx: bulk action]
en: Delete
lv: Notīrīt

en: Bulk Actions
lv: Izvēlieties Action

en: Apply
lv: pieteikties

en: You should <a href="%s">add</a> a table to get started!
lv: Jums vajadzētu izveidot jaunu tabulu <a href="%s">pievienot</a>tabulu, lai sāktu!

en: You should <a href="%s">import</a> a table to get started!
lv: Jums vajadzētu saņemt <a href="%s">Importēt tabulu</a>tabulu, lai sāktu!

en: Do you really want to uninstall TablePress and delete ALL data?
lv: Vai jūs vēlaties atinstalēt un izdzēst tabulu Press visi dati?

en: Are you really sure?
lv: Vai jūs tiešām pārliecināts?

en: Options saved successfully.
lv: Iestatījumi saglabāti veiksmīgi.

en: Options saved successfully, but &#8220;Custom CSS&#8221; was not saved to file.
lv: Uzstādījumi ir saglabāta veiksmīgi, bet &#8220;Custom CSS#8221; netika saglabāts failā.

en: Error: Options could not be saved.
lv: Kļūda: iestatījumi nevar saglabāt.

en: The WP-Table Reloaded &#8220;Custom CSS&#8221; was imported successfully.
lv: WP-Table Reloaded &#8220;Custom CSS&#8221; tika veiksmīgi importēts.

en: Frontend Options
lv: Displeja opcijas

en: User Options
lv: Lietotāja iestatījumi

en: TablePress has several options which affect the plugin&#8217;s behavior in different areas.
lv: TablePress ir vairāki iestatījumi, kas ietekmē uzvedību spraudnis dažādās jomās.

en: Frontend Options influence the styling of tables in pages, posts, or text widgets, by defining which CSS code shall be loaded.
lv: Ar displeja opcijas ietekmē izskatu tabulu lapās, amatu un teksta logrīki, norādot, kuras CSS kods, jānoslogo.

en: In the User Options, every TablePress user can choose the position of the plugin in his WordPress admin menu, and his desired plugin language.
lv: Lietošanas iestatījumi var noteikt nostāju šajā WordPress Admin izvēlnē plugins, un izvēlieties plug-rakstošā prese lietotājiem katru tabulu.

en: Custom CSS
lv: Papildus-CSS

en: Load these &#8220;Custom CSS&#8221; commands to influence the table styling:
lv: Lejupielādēt šādas &#8220;Papildu CSS&#8221 komandas ietekmēt izskatu tabulu:

en: &#8220;Custom CSS&#8221; (<a href="%s">Cascading Style Sheets</a>) can be used to change the styling or layout of a table.
lv: &#8220;Custom CSS&#8221; (<a href="%s">Cascading Style Sheets</a>) var izmantot, lai mainītu stilu un izkārtojuma tabulas.

en: You can get styling examples from the <a href="%s">FAQ</a>.
lv: Jūs varat saņemt Styling piemērus no <a href="%s">Kontakti</a>.

en: Information on available CSS selectors can be found in the <a href="%s">documentation</a>.
lv: Informāciju par pieejamajām CSS selektori var atrast <a href="%s">dokumentācija</a>.

en: Please note that invalid CSS code will be stripped, if it can not be corrected automatically.
lv: Ņemiet vērā, ka nederīgs CSS kods tiks noņemts, ja to nevar automātiski koriģēts.

en: File exists
lv: fails eksistē

en: File seems not to exist
lv: Failu nešķiet pastāvēt

en: Use a file for storing and loading the &#8220;Custom CSS&#8221; code.
lv: Izmantojiet failu glabāšanai nieciņiem un iekraušana &#8220;Custom CSS&#8221; kodu.

en: Top-Level (top)
lv: Galvenais plakne (top)

en: Top-Level (middle)
lv: Galvenais plakne (vidū)

en: Top-Level (bottom)
lv: Galvenais līmenis (zemāk)

en: Admin menu entry
lv: Admin izvēlnes ierakstu

en: TablePress shall be shown in this section of my admin menu: %s
lv: TablePress lai parādītu šajā sadaļā, Admin Menu: %s

en: WordPress Default (currently %s)
lv: WordPress noklusējuma (pašlaik %s)

en: Plugin Language
lv: Plugin valodas

en: I want to use TablePress in this language: %s
lv: Es gribu TablePress izmantot šo valodu: %s

en: Uninstalling <strong>will permanently delete</strong> all TablePress tables and options from the database.
lv: Atinstalēšana <strong>būs neatgriezeniski dzēstu</strong> visas TablePress galdi un iespējas no datu bāzes.

en: It is recommended that you create a backup of the tables (by exporting the tables in the JSON format), in case you later change your mind.
lv: Ir ieteicams, ka jums izveidot backup tabulu (ko eksportē tabulas ar JSON formātā), gadījumā, ja vēlāk maināt savas domas.

en: You will manually need to remove the plugin's files from the plugin folder afterwards.
lv: Jums būs manuāli nepieciešams, lai novērstu Spraudnis failus no spraudnis mapes vēlāk.

en: Be very careful with this and only click the button if you know what you are doing!
lv: Lūdzu, esiet uzmanīgi un noklikšķiniet uz šīs pogas tikai tad, ja jūs zināt, ko jūs darāt!

en: Attention: Further action is required to save the changes to your &#8220;Custom CSS&#8221;!
lv: Uzmanību: turpmāka rīcība ir nepieciešama, lai saglabātu izmaiņas, lai jūsu &#8220;Custom CSS&#8221;!

en: Due to the configuration of your server, TablePress was not able to automatically save your &#8220;Custom CSS&#8221; to a file.
lv: Sakarā ar konfigurācijas serveri, TablePress nevarēja automātiski saglabātu savu &#8220;Custom CSS&#8221; lai failu.

en: To try again with the same method that you use for updating plugins or themes, please fill out the &#8220;%s&#8221; form below.
lv: Lai mēģinātu vēlreiz ar to pašu metodi, ko izmanto, lai atjauninātu plugins vai tēmas, lūdzu, aizpildiet &#8220;%s&#8221; formu zemāk.

en: Connection Information
lv: savienojuma informācija

en: Proceed without saving a file
lv: Turpināt bez saglabājot failu

en: To proceed without trying to save the &#8220;Custom CSS&#8221; to a file, click the button below.
lv: Lai turpinātu bez mēģina glābt &#8220;Custom CSS&#8221; lai failu, noklikšķiniet uz pogas zemāk.

en: Your &#8220;Custom CSS&#8221; will then be loaded inline.
lv: jūsu &#8220;Custom CSS&#8221; tad tieši savienots lapu.

en: Proceed without saving &#8220;Custom CSS&#8221; to a file
lv: Turpināt, nesaglabājot &#8220;Custom CSS&#8221; failā

en: Because of CSS styling in your theme, the table might look different on your page!
lv: Sakarā ar CSS stils jūsu tēmu, tabulu var atšķirties no jūsu puses!

en: The features of the DataTables JavaScript library are also not available or visible in this preview!
lv: Šīs iezīmes DataTables JavaScript bibliotēkas funkcijas arī nav pieejamas vai redzamas šajā preview!
