TablePress v1.1.1 - en to cs translation catalogue (423 entries)

en: Thank you for using <a href="http://tablepress.org/">TablePress</a>.
cs: Děkujeme za používání <a href="http://tablepress.org/">TablePress</a>.

en: Support the plugin with your <a href="%s">donation</a>!
cs: Podpořte plugin svým <a href="%s">příspěvkem</a>!

en: ; (semicolon)
cs: ; (středník)

en: , (comma)
cs: , (čárka)

en: \t (tabulator)
cs: \t (tabulátor)

en: The imported file contains errors:
cs: Importované soubory obsahují chyby:

en: <!-- The table with the ID %s is empty! -->
cs: <!-- Tabulka s ID %s je prázdná! -->

en: Edit
cs: Upravit

en: TablePress Help
cs: Nápověda Tablepress

en: More information about TablePress can be found on the <a href="%1$s">plugin&#8217;s website</a> or on its page in the <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.
cs: Více informací najdete na stráce <a href="%1$s">plugin&#8217; website</a>, nebo na stránce <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.

en: For technical information, please see the <a href="%s">documentation</a>.
cs: Technické informace najdete v <a href="%s">dokumentaci</a>.

en: <a href="%1$s">Support</a> is provided through the <a href="%2$s">WordPress Support Forums</a>.
cs: <a href="%1$s">Podpora</a> je poskytovaná prostřednictvím <a href="%2$s">fóra WordPressu.</a>.

en: Before asking for support, please carefully read the <a href="%s">Frequently Asked Questions</a>, where you will find answers to the most common questions, and search through the forums.
cs: Než požádáte o pomoc, přečtěte si pozorně <a href="%s">Často kladené otázky (FAQ)</a>, kde najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky, případně si projděte fórum.

en: If you like the plugin, <a href="%1$s"><strong>a donation</strong></a> is recommended.
cs: Jestli se vám tento plugin líbí <a href="%1$s"><strong>podpořte</strong></a> nás.

en: For more information:
cs: Pro více informací:

en: Do you really want to delete this table? | Do you really want to delete these tables?
cs[0]: Opravdu smazat?
cs[1]: Opravdu smazat tyto tabulky?
cs[2]: Opravdu smazat tyto tabulky?

en: Save Changes
cs: Uložit změny

en: Table
cs: Tabulka

en: Insert a Table from TablePress
cs: Vložit tabulku z Tablepress

en: TablePress Table
cs: Tabulka Tablepress

en: Plugin page
cs: Stránka pluginu

en: Frequently Asked Questions
cs: Často kladené otázky

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Support
cs: Podpora

en: Support TablePress with your donation!
cs: Podpořte TablePress příspěvkem!

en: Donate
cs: Darovat

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
cs: Nemáte dostatočné oprávnenie k prístupu na túto stránku.

en: English
cs: anglicky

en: Spanish
cs: španělsky

en: French
cs: francouzsky

en: Polish
cs: polsky

en: Slovak
cs: slovensky

en: Chinese (Simplified)
cs: čínština (zjednodušená)

en: All Tables
cs: Všechny tabulky

en: Add New Table
cs: Nová tabulka

en: Add New
cs: Nová

en: Edit Table
cs: Upravit tabulku

en: Import a Table
cs: Importovat tabulku

en: Export a Table
cs: Exportovat tabulku

en: Plugin Options
cs: Nastavení

en: About
cs: O pluginu

en: About TablePress
cs: O pluginu

en: Imported from Manual Input
cs: Manuálně importovaný

en: The preview could not be loaded.
cs: Náhled nelze načíst.

en: Preview
cs: Náhled

en: The table could not be loaded.
cs: Tabulku nelze načíst.

en: TablePress was uninstalled successfully.
cs: Tabulka byla úspěšně odinstalována.

en: All tables, data, and options were deleted.
cs: Všechny tabulky,data a nastavení byly smazány.

en: Your TablePress &#8220;Custom CSS&#8221; files have been deleted automatically.
cs: Potom budou vaše  &#8220;Vlastní CSS&#8221;vymazány automaticky.

en: Please also ask him to delete your TablePress &#8220;Custom CSS&#8221; files from the server.
cs: Rovněž ho požádejte, aby smazal vaše &#8220;Vlastní CSS&#8221;  soubory TablePressu ze serveru.

en: You may now also delete your TablePress &#8220;Custom CSS&#8221; files in the <code>wp-content</code> folder.
cs: Nyní můžete také mazat svoje &#8220;Vlastní CSS&#8221; soubory TablePressu ve složce <code>wp-content </code>.

en: Go to &#8220;Plugins&#8221; page
cs: Přejděte na stránku &#8220;Pluginy&#8221;

en: Go to Dashboard
cs: Přejít na Nástěnku

en: Uninstall TablePress
cs: Odinstalovat TablePress

en: This is a preview of your table.
cs: Toto je náhled vaší tabulky.

en: Because of CSS styling, the table might look different on your page!
cs: Tabulka může na vaší stránce vypadat odlišně v důsledku CSS stylování.

en: The features of the DataTables JavaScript library are also not visible in this preview!
cs: Vlastnosti DataTables JavaScript knihovny v náhledu rovněž nejsou viditelné!

en: To insert the table into a page, post, or text widget, copy the Shortcode %s and paste it into the editor.
cs: Pro vložení tabulky do stránky, príspěvku, nebo textového widgetu, zkopírujte <em>zkrácený zápis</em> %s a vložte ho do editoru.

en: %s ago
cs: %s před

en: (no name)
cs: (bez názvu)

en: Copy of %s
cs: Kopie %s

en: Plugin Purpose
cs: Účel pluginu

en: Usage
cs: Použití

en: More Information and Documentation
cs: Více informací a dokumentace

en: Help and Support
cs: Pomoc a podpora

en: Author and License
cs: Autor a licence

en: Credits and Thanks
cs: Poděkování

en: Debug and Version Information
cs: Ladění a Informace o verzi

en: TablePress allows you to create and manage tables in the admin area of WordPress.
cs: TablePress umožňuje vytvářet a spravovat tabulky v administraci WordPressu.

en: Tables may contain text, numbers and even HTML (e.g. to include images or links).
cs: Tabulky mohou obsahovat text, čísla, nebo i HTML (např. obrázky, nebo odkazy).

en: You can then show the tables in your posts, on your pages, or in text widgets by using a Shortcode.
cs: Tabulky můžete zobrazovat ve svých příspěvcích, stránkách, nebo v textových widgetech pomocí <em>zkráceného zápisu</em>.

en: If you want to show your tables anywhere else in your theme, you can use a Template Tag function.
cs: Chcete-li zobrazit svoje tabulky kdekoliv jinde v šabloně, můžete použít funkci Template Tag.

en: At first, you should add or import a table.
cs: Nejprve byste měli vytvořit, nebo importovat nějakou tabulku.

en: Then you can edit your data or change the structure of your table (e.g. by inserting, deleting, moving, or swaping rows or columns or sorting them) and select specific table features like alternating row colors or whether to print the name or description, if you want.
cs: Potom můžete editovat údaje, nebo měnit strukturu tabulky (např. vkládat, mazat, přesouvat, prohazovat řádky, či sloupce, nebo je třídit) a volit konrétní vlastnosti tabulky, např. alternativní barvy řádků, nebo zda chcete zobrazovat název, nebo popis tabulky.

en: To easily add a link or an image to a cell, use the provided buttons.
cs: Obrázek, či odkaz do buňky přídáte snadno použitím příslušného tlačítka.

en: Those will ask you for the necessary information and and corresponding HTML code will be added to the cell automatically.
cs: Budete požádáni o potřebné informace a výsledný HTML kód bude do buňky vložen automaticky.

en: To insert a table into a page, post, or text widget, copy its Shortcode %s and paste it at the desired place in the editor.
cs: Pro vložení tabulky do stránky, príspěvku, nebo textového widgetu, zkopírujte <em>zkrácený zápis</em> %s a vložte ho v editoru na požadované místo.

en: You can also click the &#8220;%s&#8221; button in the editor toolbar to select and insert a table.
cs: Tabulku můžete vložit i přímo kliknutím na tlačítko &#8220;%s&#8221; (Vložit tabulku z TablePress) v nástrojové liště textového editoru.

en: Tables can be styled by changing and adding CSS commands.
cs: Vzhled tabulek může být určen pomocí CSS stylů.

en: The plugin ships with default CSS stylesheets, which can be customized with own code or replaced with other stylesheets.
cs: Plugin obsahuje předvolené CSS styly, které si můžete přizpůsobit, nebo nahradit vlastními styly.

en: For this, each table is given certain CSS classes that can be used as CSS selectors.
cs: Pro tento účel má každá tabulka dané CSS  třídy, které lze použít jako selektory CSS.

en: Please see the <a href="%s">documentation</a> for a list of these selectors and for styling examples.
cs: Prohlédněte si v <a href="%s">dokumentaci</a> seznam těchto selektorů a příklady stylů.

en: More information about TablePress can be found on the <a href="%s">plugin&#8217;s website</a> or on its page in the <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.
cs: Více informací o TablePressu můžete najít na stránce <a href="%s">pluginu</a>, nebo na stránce <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.

en: This plugin was written and developed by <a href="%s">Tobias Bäthge</a>.
cs: Tento plugin napsal a vyvinul <a href="%s">Tobias Bäthge</a>.

en: It is licensed as Free Software under GNU General Public License 2 (GPL 2).
cs: Je licencovaný jako svobodný software pod GNU General Public License (GPL 2).

en: If you like the plugin, <a href="%s"><strong>giving a donation</strong></a> is recommended.
cs: Jestli se vám tento plugin líbí, <a href="%s"><strong>podpořte</strong></a> ho.

en: Please rate and review the plugin in the <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.
cs: Prosím o hodnocení pluginu na stránce <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.

en: Donations and good ratings encourage me to further develop the plugin and to provide countless hours of support. Any amount is appreciated! Thanks!
cs: Dary a dobré hodnocení mě povzbudí během mnoha hodin strávených při dalším vývoji pluginu. Každá suma je vítaná! Díky!

en: <a href="%s">Support</a> is provided through the <a href="%s">WordPress Support Forums</a>.
cs: <a href="%s">Podpora</a> je poskytovaná prostřednictvím <a href="%s">WordPress Support Forums</a>.

en: If you do not find an answer there, please <a href="%s">open a new thread</a> in the WordPress Support Forums.
cs: Pokud tam nenajdete uspokojivou odpověď, <a href="%s">vytvořte nové vlákno</a> v diskusním fóru WordPress.

en: Please provide this information in bug reports and support requests.
cs: Uveďte, prosím, tuto informaci v hlášení o chybách a v žádosti o podporu.

en: Special Thanks go to:
cs: Zvláštní poděkování patří:

en: Allan Jardine for <a href="http://www.datatables.net/">DataTables</a>,
cs: Allan Jardine za <a href="http://www.datatables.net/">DataTables</a>,

en: Thanks to the translators:
cs: Díky překladatelům:

en: %s (thanks to %s)
cs: %s (děkuji %s)

en: Thank you to all donors, contributors, supporters, reviewers and users of the plugin!
cs: Děkuji všem dárcům, přispěvatelům, příznivcům, recenzentům a uživatelům pluginu!

en: Error: The table could not be added.
cs: Chyba: Tabulka nemohla být přidána.

en: Add Table
cs: Přidat tabulku

en: To add a new table, enter its name, a description (optional), and the number of rows and columns into the form below.
cs: Chcete-li přidat novou tabulku, zadejte její název, popis (volitelné) a počet řádků a sloupců do následujícího formuláře.

en: You can always change the name, description, and size of your table later.
cs: Název, popis a velikost tabulky lze později změnit.

en: Table Name
cs: Název tabulky

en: The name or title of your table.
cs: Jméno nebo název tabulky.

en: Description
cs: Popis

en: (optional)
cs: (volitelné)

en: Enter Description here
cs: Zadejte popis

en: A description of the contents of your table.
cs: Popis obsahu tabulky.

en: Number of Rows
cs: Počet řádků

en: The number of rows in your table.
cs: Počet řádků v tabulce.

en: Number of Columns
cs: Počet sloupců

en: The number of columns in your table.
cs: Počet sloupců v tabulce.

en: The table was saved successfully.
cs: Tabulka byla uložena.

en: The table was added successfully.
cs: Tabulka byla přidána.

en: The table was imported successfully.
cs: Tabulka byla úspěšně importována.

en: The table was imported successfully from WP-Table Reloaded.
cs: Tabulka byla úspěšně importována z WP-Table Reloaded.

en: Error: The table could not be saved.
cs: Chyba: Tabulka nemohla být uložena.

en: Error: The table could not be deleted.
cs: Chyba: Tabulku nelze odstranit.

en: The table was saved successfully, and the table ID was changed.
cs: Tabulka byla uložena a ID tabulky bylo změněno.

en: The table was saved successfully, but the table ID could not be changed!
cs: Tabulka byla uložena úspěšně, ale ID tabukky nelze změnit!

[ctx: Insert Link dialog]
en: Insert/edit link
cs: Vložit / Upravit odkaz

[ctx: Insert Link dialog]
en: Update
cs: Aktualizovat

[ctx: Insert Link dialog]
en: Add Link
cs: Přidat odkaz

[ctx: Insert Link dialog]
en: (no title)
cs: (bez názvu)

[ctx: Insert Link dialog]
en: No matches found.
cs: Žádné výsledky.

[ctx: Insert Link dialog]
en: Link Text
cs: Text odkazu

en: You can not delete all table rows!
cs: Nemůžete odstranit všechny řádky tabulky!

en: You can not delete all table columns!
cs: Nemůžete odstranit všechny sloupce tabulky!

en: You did not select any rows!
cs: Nevybrali jste žádné řádky!

en: You did not select any columns!
cs: Nevybrali jste žádné sloupce!

en: The value for the number of rows is invalid!
cs: Hodnota pro počet řádků je neplatná!

en: The value for the number of columns is invalid!
cs: Hodnota pro počet sloupců je neplatná!

en: Do you really want to delete the selected row? | Do you really want to delete the selected rows?
cs[0]: Opravdu odstranit vybraný řádek?
cs[1]: Opravdu odstranit vybrané řádky?
cs[2]: Opravdu odstranit vybrané řádky?

en: Do you really want to delete the selected column? | Do you really want to delete the selected columns?
cs[0]: Opravdu odstranit vybraný sloupec?
cs[1]: Opravdu odstranit vybrané sloupce?
cs[2]: Opravdu odstranit vybrané sloupce?

en: Please click into the cell that you want to edit using the &#8220;Advanced Editor&#8221;.
cs: Prosím, klikněte do buňky, kterou chcete upravit pomocí &#8220;Editora&#8221;.

en: To combine cells within a column, click into the cell below the cell that has the content the combined cells shall have.
cs: Chcete-li sloučit buňky ve sloupci, klepněte do buňky pod buňkou s obsahem, který sa má zobrazit ve sloučené buňce.

en: To combine cells within a row, click into the cell to the right of the cell that has the content the combined cells shall have.
cs: Chcete-li sloučit buňky v řádku, klepněte do buňky vpravo od buňky s obsahem, který sa má zobrazit ve sloučené buňce.

en: Attention: You have enabled the usage of the DataTables JavaScript library for features like sorting, search, or pagination.
cs: Upozornění: Povolili jste použití knihovny DataTables JavaScript pro funkce, jako je třídění, vyhledávání, nebo stránkování.

en: Unfortunately, these can not be used in tables with combined cells.
cs: Bohužel, není možné je použít v tabulkách se sloučenými buňkami.

en: Do you want to proceed and automatically turn off the usage of DataTables for this table?
cs: Chcete pokračovat s automatickým vypnutím DataTables této tabulky?

en: Please click into the cell that you want to add a link to.
cs: Klikněte do buňky, do které chcete vložit odkaz.

en: You can then enter the Link URL and Text or choose an existing page or post.
cs: Potom můžete vložit URL odkazu a text, nebo vybrat existující stránku, či príspěvek.

en: Please click into the cell that you want to add an image to.
cs: Klikněte do buňky, do které chcete vložit obrázek.

en: The Media Library will open, where you can select or upload the desired image or enter the image URL.
cs: Otevře se Knihovna médií, kde můžete vybrat, nebo nahrát požadovaný obrázek, nebo zadat URL adresu obrázku.

en: Click the &#8220;%s&#8221; button to insert the image.
cs: Klikněte na &#8220;%s&#8221; tlačítko pro vložení obrázku.

en: Insert into Post
cs: Vložiť do príspevku

en: The changes to this table were not saved yet and will be lost if you navigate away from this page.
cs: Jestliže nyní opustíte stránku, změny v této tabulce budou ztracené.

en: The Table Preview is being loaded...
cs: Náhled tabulky se nahrává...

en: The Table Preview could not be loaded.
cs: Náhled nemohl být načten.

en: Saving successful
cs: Uloženo

en: Saving failed
cs: Neuloženo

en: Changes are being saved...
cs: Změny jsou uložené...

en: The Table ID field can not be empty. Please enter a Table ID!
cs: Pole ID tabulky nemůže být prázdné. Vložte ID tabulky!

en: The Table ID &#8220;0&#8221; is not supported. Please enter a different Table ID!
cs: ID tabulky &#8220;0&#8221; není podporované. Vložte jiné ID!

en: Do you really want to change the Table ID? All Shortcodes for this table in your pages and posts will have to be adjusted!
cs: Opravdu chcete změnit ID tabulky? Všechny <em>zkrácené zápisy</em> na vašich stránkách budou muset být upraveny!

en: The entered value in the field &#8220;Extra CSS classes&#8221; is invalid.
cs: Zadaná hodnota v poli &#8220;Extra třídy CSS&#8221; je neplatná.

en: The entered value in the field &#8220;Pagination Entries&#8221; is not a number.
cs: Zadaná hodnota v poli &#8220;stránkování záznamů&#8221; není číslo.

en: Sort ascending
cs: Řadit vzestupně

en: Sort descending
cs: Řadit sestupně

en: You can not add rowspan to the first row!
cs: Nemůžete sloučit buňky prvního řádku!

en: You can not add colspan to the first column!
cs: Nemůžete sloučit buňky prvního sloupce!

en: You can not connect cells into the table head row!
cs: Nemůžete připojit buňky ke hlavičce tabulky!

en: You can not connect cells out of the table foot row!
cs: Nemůžete připojit buňky k patičce tabulky!

en: Table Information
cs: Informace o tabulce

en: Table Content
cs: Obsah tabulky

en: Table Manipulation
cs: Úpravy buněk

en: Table Options
cs: Možnosti tabulky

en: Features of the DataTables JavaScript library
cs: Vlastnosti knihovny DataTables JavaScript

en: Insert into Table
cs: Vložit do tabulky

en: Table ID
cs: ID tabulky

en: Shortcode
cs: Zkrácený zápis

en: Last Modified
cs: Naposledy změněno

en: %1$s by %2$s
cs: %1$s  %2$s

en: Insert Link
cs: Vložit odkaz

en: Insert Image
cs: Vložit obrázek

en: Advanced Editor
cs: Rozšířený Editor

en: Combine cells
cs: Spojování buněk

en: in a column (rowspan)
cs: ve sloupci (rowspan)

en: in a row (colspan)
cs: v řádku (colspan)

en: Table cells can span across more than one column or row.
cs: Buňky tabulky mohou být rozložené přes více než jeden sloupec, nebo řádek.

en: Combining consecutive cells within the same row is called &#8220;colspanning&#8221;.
cs: Sloučení po sobě jdoucích buněk ve stejném řádku se nazývá &#8220;colspanning&#8221;.

en: Combining consecutive cells within the same column is called &#8220;rowspanning&#8221;.
cs: Sloučení po sobě jdoucích buněk ve stejném sloupci se nazývá &#8220;rowspanning&#8221;.

en: To combine adjacent cells in a row, add the keyword <code>#colspan#</code> to the cell to the right of the one with the content for the combined cell by using the corresponding button.
cs: Chcete-li sloučit sousední buňky v řádku, přidejte klíčové slovo <code>#colspan#</code> do buňky vpravo od té s obsahem, který chcete zobrazit ve sloučené buňce.

en: To combine adjacent cells in a column, add the keyword <code>#rowspan#</code> to the cell below the one with the content for the combined cell by using the corresponding button.
cs: Chcete-li sloučit sousední buňky ve sloupci, přidejte klíčové slovo <code>#colspan#</code> do buňky pod tou s obsahem, který chcete zobrazit ve sloučené buňce.

en: Repeat this to add the keyword to all cells that shall be connected.
cs: Opakujte tento postup přidáním klíčového slova do všech buněk, které mají být sloučeny.

en: Be aware that the functions of the DataTables JavaScript library will not work on tables which have combined cells.
cs: Funkce DataTables JavaScript nebude fungovat v tabulkách se sloučenými buňkami.

en: Selected rows
cs: Vybrané řádky

en: Hide
cs: Skrýt

en: Show
cs: Zobrazit

en: Selected columns
cs: Vybrané sloupce

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Insert
cs: Vložit

en: Delete
cs: Smazat

en: Add %s row(s)
cs: Přidat %s řádek (řádky)

en: This field must contain a positive number.
cs: Toto pole musí obsahovat kladné číslo.

en: Add
cs: Přidat

en: Add %s column(s)
cs: Přidat %s sloupec (sloupce)

en: To use the Table Manipulation features, JavaScript needs to be enabled in your browser.
cs: Chcete-li používat vlastnosti pro &#8220;Úpravu buněk&#8221; povote JavaScript ve svém prohlížeči.

en: Other Actions
cs: Ostatní akce

en: Delete Table
cs: Smazat tabulku

en: Export Table
cs: Export tabulky

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Table Head Row
cs: Hlavička tabulky

en: The first row of the table is the table header.
cs: První řádek tabulky je hlavička tabulky.

en: Table Foot Row
cs: Patička tabulky

en: The last row of the table is the table footer.
cs: Poslední řádek tabulky je patička.

en: Alternating Row Colors
cs: Střídavá barva řádků

en: The background colors of consecutive rows shall alternate.
cs: Barvy pozadí se v po sobě jdoucích řádcích střídají.

en: Row Hover Highlighting
cs: Zvýraznění řádku

en: Highlight a row while the mouse cursor hovers above it by changing its background color.
cs: Zvýraznit řádek změnou barvy pozadí při přejetí myší.

en: Print Table Name
cs: Název tabulky

en: above
cs: nad

en: below
cs: pod

en: Print Table Description
cs: Popis tabulky

en: Extra CSS Classes
cs: Extra CSS třídy

en: Additional CSS classes for styling purposes can be entered here.
cs: Další CSS třídy můžete zadat zde.

en: This is NOT the place to enter <a href="%s">Custom CSS</a> code!
cs: Toto není místo pro vložení <a href="%s">vlastního CSS</a> kódu!

en: These features and options are only available, when the &#8220;%1$s&#8221; checkbox in the &#8220;%2$s&#8221; section is checked.
cs: Tyto vlastnosti a možnosti jsou k dispozici, je-li vybrané  &#8220;%1$s&#8221; zatržítko &#8220;%2$s&#8221; sekce.

en: Use DataTables
cs: Použití DataTables

en: Use the following features of the DataTables JavaScript library with this table:
cs: Použít nasledující funkce knihovny <em>DataTables JavaScript</em>:

en: Sorting
cs: Řazení

en: Enable sorting of the table by the visitor.
cs: Povolit  návštěvníkům třídění údajů tabulky.

en: Search/Filtering
cs: Vyhledávání / Filtrování

en: Enable the visitor to filter or search the table. Only rows with the search word in them are shown.
cs: Povolit návštěvníkům filtrování, nebo vyhledávání v tabulce. Zobrazeny jsou pouze řádky s hledaným výrazem.

en: Pagination
cs: Stránkování

en: Enable pagination of the table (viewing only a certain number of rows at a time) by the visitor.
cs: Povolit návštěvníkům stránkování tabulky (zobrazí se pouze určitý počet řádků najednou).

en: Show %s rows per page.
cs: Zobrazit %s řádků na stránce.

en: Pagination Length Change
cs: Změna délky stránkování

en: Allow the visitor to change the number of rows shown when using pagination.
cs: Povolit návštěvníkům změnit počet řádků zobrazených při použití stránkování.

en: Enable the table information display, with information about the currently visible data, like the number of rows.
cs: Zapnout informace o aktuálně zobrazených údajích, jako je počet řádků.

en: Horizontal Scrolling
cs: Horizontální rolování

en: Enable horizontal scrolling, to make viewing tables with many columns easier.
cs: Povolit vodorovné posouvání pro jednodušší prohlížení tabulek se mnoha sloupci.

en: Custom Commands
cs: Vlastní příkazy

en: Additional parameters from the <a href="http://www.datatables.net/">DataTables documentation</a> to be added to the JS call.
cs: Přidat parametry z <a href="http://www.datatables.net/">dokumentace DataTables</a>, pro javaskriptové volání.

en: For advanced use only.
cs: Jen pro pokročilé.

en: On this screen, you can edit the content and structure of the table with the ID %s.
cs: Na této obrazovce lze měnit obsah a strukturu tabulky s ID %s.

en: For example, you can insert things like text, images, or links into the table, or change the used table features. You can also insert, delete, move, hide, and swap columns and rows.
cs: Například: můžete vložit do tabulky text, obrázky, nebo odkazy, nebo změnit vlastnosti tabulky. Můžete také vložit, odstranit, přesunout, skrýt a vyměnit sloupce a řádky.

en: To insert the table into a page, post, or text widget, copy the Shortcode %s and paste it at the desired place in the editor.
cs: Když chcete vložit tabulku do stránky, příspěvku, nebo textového widgetu, zkopírujte <em>zkrácený zápis</em> %s a vložte ho na požadované místo v editoru.

en: TablePress Feature: Moving rows and columns
cs: TablePress funkce: Přesun řádků a sloupců

en: Did you know? You can drag and drop rows and columns via the row number and the column title. And the arrows next to the column title can be used for sorting.
cs: Věděli jste? Můžete přetáhnout řádky a sloupce pomocí čísla řádku a titulku sloupce. A šipky vedle názvu sloupce slouží pro třídění.

en: List of Tables
cs: Seznam tabulek

en: This is a list of all available tables.
cs: Toto seznam všech dostupných tabulek.

en: You may insert a table into a post or page here.
cs: Zde můžete vložit tabulku do příspěvku, nebo do stránky.

en: Click the &#8220;%1$s&#8221; button for the desired table to automatically insert the<br />corresponding Shortcode (%2$s) into the editor.
cs: Klikněte na tlačítko &#8220;%1$s&#8221; kterým vložíte zkrácený zápis (%2$s) pro požadovanou tabulku do editoru.

en: Insert Shortcode
cs: Vložit tabulku

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
cs: Výsledky hledání pro &#8220;%s&#8221;

en: Search Tables
cs: Hledat tabulky

en: Action
cs: Akce

en: (no description)
cs: (žádný popis)

en: No tables found.
cs: Žádné tabulky nebyly nalezeny.

en: You should add or import a table on the TablePress screens to get started!
cs: Začínáme: měli byste přidat nebo importovat do TablePress nějaké tabulky.

en: Error: The export failed.
cs: Chyba: export selhal.

en: Error: This table could not be loaded!
cs: Chyba: Tuto tabulku se nepodařilo načíst!

en: Error: The ZIP file could not be created.
cs: Chyba: soubor ZIP se nepodařilo vytvořit.

en: Export Tables
cs: Exportovat tabulky

[ctx: button]
en: Download Export File
cs: Stáhnout soubor exportu

en: Exporting a table allows you to use it in other programs, like spreadsheets applications.
cs: Exportované tabulky můžete použít v jiných programech.

en: Regularly exporting tables is also recommended as a backup of your data.
cs: Pravidelný export tabulek je rovněž doporučován pro zálohu vašich dat.

en: To export, select the tables and the desired export format.
cs: Chcete-li exportovat, vyberte tabulky a požadovaný exportní formát.

en: If you choose more than one table, the exported files will automatically be stored in a ZIP archive file.
cs: Zvolíte-li více než jednu tabulku, budou exportované soubory automaticky uloženy do souboru ZIP.

en: Be aware that for the CSV and HTML formats only the table data, but no table options are exported!
cs: Pamatujte, že do souborů CSV a HTML jsou exportována pouze data tabulky, ne nastavení tabulky!

en: For the JSON format, the table data and the table options are exported.
cs: Do formátu JSON jsou exportována data i nastavení tabulky.

en: You should <a href="%s">add</a> or <a href="%s">import</a> a table to get started!
cs: Začínáme: <a href="%s">přidat</a> nebo <a href="%s"> importovat </a> tabulku!

en: Tables to Export
cs: Tabulky pro export

en: Select all
cs: Vybrat všechny

en: You can select multiple tables by holding down the &#8220;Ctrl&#8221; key (Windows) or the &#8220;Command&#8221; key (Mac).
cs: Můžete vybrat více tabulek podržením klávesy &#8220;Ctrl&#8221; (Windows), nebo &#8220;Command&#8221; (Mac).

en: Export Format
cs: Exportovat ve formátu

en: CSV Delimiter
cs: CSV oddělovač

en: (Only needed for CSV export.)
cs: (Potřebné pouze pro exportní formát CSV.)

en: ZIP file
cs: soubor ZIP

en: Create a ZIP archive.
cs: Vytvořit ZIP archív

en: (Mandatory if more than one table is selected.)
cs: (Povinné, je-li vybraná více jak jedna tabulka.)

en: Note: Support for ZIP file creation seems not to be available on this server.
cs: Poznámka: Vytváření souborů ZIP zřejmě tento server neumožňuje.

en: Error: You did not select what to import from WP-Table Reloaded!
cs: Chyba: Nevybrali jste, co chcete importovat z WP-Table Reloaded!

en: Error: The import failed.
cs: Chyba: import selhal.

en: Error: Import of ZIP files is not available on this server.
cs: Chyba: import souborů ZIP tento server neumožňuje.

en: Error: The ZIP file could not be opened.
cs: Chyba: soubor ZIP nelze otevřít.

en: Error: The data in the ZIP file is invalid.
cs: Chyba: data v souboru ZIP jsou poškozená.

en: Error: You selected to replace or append to an existing table, but did not select a table.
cs: Chyba: Vybrali jste <em>nahradit</em> nebo <em>připojit</em> k existující tabulce, ale nevybrali tabulku.

en: Error: The source for the import is invalid or could not be accessed.
cs: Chyba: zdroj pro import je neplatný, nebo není dostupný.

en: Error: The data for the import is invalid.
cs: Chyba: údaje pro import jsou chybné.

en: Error: Existing WP-Table Reloaded tables were not found in the database.
cs: Chyba: tabulky z WP-Table Reloaded nebyly v databázi nalezeny.

en: Error: The tables from WP-Table Reloaded could not be imported.
cs: Chyba: tabulky z WP-Tables Reloaded nemohly být importovány.

en: Error: The WP-Table Reloaded Dump File could not be imported!
cs: Chyba: zálohovací soubor WP-Table Reloaded nelze importovat!

en: Import Tables
cs: Importovat tabulky

en: Import from WP-Table Reloaded
cs: Importovat z  WP-Table Reloaded

en: You can also import existing tables from the WP-Table Reloaded plugin below.
cs: Můžete také importovat existující tabulky z pluginu WP-Table Reloaded.

en: To import a table, select and enter the import source in the following form.
cs: Chcete-li importovat tabulku, vyberte a zadejte zdroj importu v následujícím formuláři.

en: You can also choose to import it as a new table, to replace an existing table, or to append the rows to an existing table.
cs: Máte několik možností importu: importovat jako novou tabulku, nahradit existující tabulku, nebo přidat řádky do existující tabulky.

en: Import Source
cs: Zdroj importu

en: File Upload
cs: Nahrát soubor

en: File on server
cs: Soubor na serveru

en: Manual Input
cs: Vložit ručně

en: Select file
cs: Vyberte soubor

en: You can import multiple tables by placing them in a ZIP file.
cs: Můžete importovat více tabulek, jsou-li uloženy v archívním souboru ZIP.

en: File URL
cs: URL souboru

en: Server Path to file
cs: Cesta k souboru na serveru

en: Import data
cs: Importovat data

en: Import Format
cs: Formát importu

en: Import of HTML files is not available on your server.
cs: Import HTML souborů tento server neumožňuje.

en: Add, Replace, or Append?
cs: Přidat, nahradit, nebo připojit?

en: Add as new table
cs: Vytvořit novou tabulku

en: Replace existing table
cs: Nahradit existující tabulku

en: Append rows to existing table
cs: Připojit řádky k existující tabulce

en: Table to replace or append to
cs: Nahradit tabulku nebo připojit k

en: Select:
cs: Vyberte:

[ctx: button]
en: Import
cs: Importovat

en: To import all tables from a WP-Table Reloaded installation, choose the relevant import source below.
cs: Chcete-li importovat všechny tabulky z instalace WP-Table Reloaded, zvolte níže příslušný zdroj importu.

en: If WP-Table Reloaded is installed on this site, the &#8220;WordPress database&#8221; option is recommended.
cs: Máte-li na tomto webu nainstalovaný plugin WP-Table Reloaded, doporučuji zvolit &#8220;WordPress database&#8221;.

en: If you want to import tables from another site, create a &#8220;WP-Table Reloaded Dump File&#8221; there and upload it below, after choosing &#8220;WP-Table Reloaded Dump File&#8221;.
cs: Chcete-li importovat tabulky z jiného webu, vytvořte si tam  &#8220;zálohovací soubor WP-Table Reloaded&#8221; a nahrajte ho sem výběrem &#8220;zálohovací soubor WP-Table Reloaded&#8221;.

en: Before doing this, it is highly recommended to read the <a href="%s">migration guide</a> on the TablePress website.
cs: Než to uděláte, doporučuji přečíst si na webu TablePress stránku <a href="%s">migration guide</ a>.

en: WordPress database
cs: databáze WordPress

en: WP-Table Reloaded Dump File
cs: zálohovací soubor WP-Table Reloaded

en: Import tables
cs: Importovat tabulky

en: Import all tables and their settings from WP-Table Reloaded.
cs: Import všech tabulek a jejich nastavení z WP-Table Reloaded.

en: <span class="description">(recommended)</span>
cs: <span class="popis">(doporučeno)</span>

en: Import styling
cs: Importovat styly

en: Try to automatically convert the &#8220;Custom CSS&#8221; code from the &#8220;Plugin Options&#8221; screen of WP-Table Reloaded.
cs: Pokusit sa automaticky převést  &#8220;Vlastní CSS&#8221; styly z &#8220;nastavení pluginu&#8221; WP-Table Reloaded.

[ctx: button]
en: Import from WP-Table Reloaded
cs: Importovat z WP-Table Reloaded

en: TablePress Feature: Import from WP-Table Reloaded
cs: Možnost TablePress: Importovat z WP-Table Reloaded

en: You can import your existing tables and &#8220;Custom CSS&#8221; from WP-Table Reloaded into TablePress.
cs: Můžete do TablePress importovat existující tabulky a &#8220;Vlastní CSS&#8221; z WP-Table Reloaded.

en: To embed this table into a post or page, use this Shortcode:
cs: Chcete-li vložit tabulku do příspěvku, či stránky, použite tento zkrácený zápis:

en: Thank you very much! Your donation is highly appreciated. You just contributed to the further development of TablePress!
cs: Děkuji moc! Váš příspěvek je cenný. Právě jste přispěl k dalšímu rozvoji TablePress!

en: Welcome!
cs: Vítejte!

en: Thank you for using TablePress for the first time!
cs: Děkuji za první použití pluginu TablePress!

en: If you encounter any questions or problems, please visit the <a href="%1$s">FAQ</a>, the <a href="%2$s">documentation</a>, and the <a href="%3$s">Support</a> section on the <a href="%4$s">plugin website</a>.
cs: Pokud narazíte na jakékoli dotazy či problémy, navštivte prosím stránky <a href="%1$s"> FAQ </a>, <a href="%2$s"> dokumentace </a>, a <a href="%3$s"> Podpora </a> sekce na <a href="%4$s">webu pluginu</a>.

en: Hide this message
cs: Skrýt tuto zprávu

en: Attention!
cs: Pozor!

en: You have activated the plugin WP-Table Reloaded, which can not be used together with TablePress.
cs: Máte aktivovaný plugin WP-Table Reloaded, který nelze používat zároveň s TablePress.

en: It is strongly recommended that you switch from WP-Table Reloaded to TablePress, which not only fixes many problems, but also has more and better features than WP-Table Reloaded.
cs: Důrazně doporučuji přejít z WP-Table Reloaded na TablePress, který nejen opravuje mnoho problémů, ale také má více lepších funkcí než WP-Table Reloaded.

en: Please follow the <a href="%s">migration guide</a> to move your tables and then deactivate WP-Table Reloaded!
cs: Postupujte, prosím, podle <a href="%s">průvodce migrací </ a> - přesuňte své tabulky a pak deaktivujte WP-Table Reloaded!

en: Import your tables from WP-Table Reloaded
cs: Importujte své tabulky z WP-Table Reloaded

en: Tobias Bäthge, developer of TablePress
cs: Tobias Bäthge, autor TablePress

en: <a href="%s">Donations</a> help me to continue user support and development of this <em>free</em> software &mdash; things for which I spend countless hours of my free time! Thank you very much!
cs: <a href="%s">Dárcovství</ a>: pomozte mi pokračovat v uživatelské podpoře a vývoji tohoto <em> free </ em>softwaru, nad kterým jsem strávil nespočet hodin svého volného času! Děkuji moc!

en: Sincerly, Tobias
cs: S pozdravem, Tobias

en: I already donated.
cs: Už jsem přispěl.

en: Thank you for updating to TablePress %s!
cs: Děkuji za aktualizaci na TablePress %s!

en: Please read the <a href="%s">release announcement</a> for more information.
cs: Přečtěte si prosím <a href="%s">poznámky k vydání</a>, kde získáte více informací.

en: If you like the new features and enhancements, <a href="%s">giving a donation</a> towards the further support and development of TablePress is recommended. Thank you!
cs: Pokud se vám nové funkce a vylepšení líbí, doporučuji <a href="%s">přispět darem</a> na další podporu a rozvoj TablePress. Děkuji vám!

en: The table was deleted successfully. | The tables were deleted successfully.
cs[0]: Tabulka byla úspěšně smazána.
cs[1]: Tabulky byly úspěšně smazány.
cs[2]: Tabulky byly úspěšně smazány.

en: The table was copied successfully. | The tables were copied successfully.
cs[0]: Tabulka byla úspěšně zkopírována.
cs[1]: Tabulky byly úspěšně zkopírovány.
cs[2]: Tabulky byly úspěšně zkopírovány.

en: Error: The table could not be copied.
cs: Chyba: Tabulku nelze zkopírovat.

en: Error: You did not specify a valid table ID.
cs: Chyba: Nezadali jste platné ID tabulky.

en: Error: This bulk action is invalid!
cs: Chyba: Tato část akce je neplatná!

en: Error: You did not select any tables!
cs: Chyba: Nevybrali jste žádné tabulky!

en: Notice: Not all selected tables could be deleted!
cs: Upozornění: Ne všechny vybrané tabulky mohou být smazány!

en: Notice: Not all selected tables could be copied!
cs: Poznámka: Ne všechny vybrané tabulky lze kopírovat!

en: The tables were imported successfully.
cs: Tabulky byly úspěšně importovány.

en: The tables were imported successfully from WP-Table Reloaded.
cs: Tabulky byly z WP-Table Reloaded úspěšně importovány.

en: Tables
cs: Tabulky

en: This is a list of your tables.
cs: <strong>Seznam vašich tabulek</strong>.

en: Click the corresponding links within the list to edit, copy, delete, or preview a table.
cs: Zvolte příslušnou pložku v seznamu pro úpravu, kopírování, odstranění, nebo pro náhled tabulky.

en: Each table has a unique ID that needs to be adjusted in that Shortcode.
cs: Každá tabulka má unikátní ID, které <em>zkrácený zápis</em> obsahuje.

en: Author
cs: Autor

en: Last Modified By
cs: Naposledy upraveno

en: Edit &#8220;%s&#8221;
cs: Upravit &#8220;%s&#8221;

en: Show Shortcode
cs: Zobrazit <em>zkrácený zápis</em>

en: Copy &#8220;%s&#8221;
cs: Kopie &#8220;%s&#8221;

en: Copy
cs: Kopírovat

[ctx: row action]
en: Export
cs: Exportovat

en: Delete &#8220;%s&#8221;
cs: Smazat &#8220;%s&#8221;

en: Show a preview of &#8220;%s&#8221;
cs: Zobrazit náhled &#8220;%s&#8221;

[ctx: bulk action]
en: Copy
cs: Kopie

[ctx: bulk action]
en: Delete
cs: Smazat

en: Bulk Actions
cs: Hromadné akce

en: Apply
cs: Použít

en: You should <a href="%s">add</a> a table to get started!
cs: Pro začátek <a href="%s">přidejte</a> tabulku!

en: You should <a href="%s">import</a> a table to get started!
cs: Pro začátek <a href="%s">importujte</a> tabulku!

en: Do you really want to uninstall TablePress and delete ALL data?
cs: Opravdu chcete odinstalovat TablePress a odstranit VŠECHNA data?

en: Are you really sure?
cs: Jste si jisti?

en: Options saved successfully.
cs: Nastavení bylo úspěšně uloženo.

en: Options saved successfully, but &#8220;Custom CSS&#8221; was not saved to file.
cs: Nastavení bylo úspěšně uloženo, ale &#8220;Vlastní CSS&#8221; nebyly uloženy do souboru.

en: Error: Options could not be saved.
cs: Chyba: Nastavení se nepodařilo uložit.

en: The WP-Table Reloaded &#8220;Custom CSS&#8221; was imported successfully.
cs: &#8220;Vlastní CSS&#8221; styly z pluginu WP-Table Reloaded byly úspěšně importovány.

en: Frontend Options
cs: Nastavení zobrazení

en: User Options
cs: Uživatelská nastavení

en: TablePress has several options which affect the plugin&#8217;s behavior in different areas.
cs: TablePress má několik nastavení, které určují chování pluginu v různých oblastech.

en: Frontend Options influence the styling of tables in pages, posts, or text widgets, by defining which CSS code shall be loaded.
cs: CSS nastavení ovlivňují vzhled tabulek na stránkách, v příspěvcích, nebo textových widgetech podle toho, který CSS kód je načtený.

en: In the User Options, every TablePress user can choose the position of the plugin in his WordPress admin menu, and his desired plugin language.
cs: V Uživatelských nastaveních si může každý uživatel TablePress zvolit pozici pluginu v Menu admininistrace WordPressu a nastavit jazyk pluginu.

en: Custom CSS
cs: Vlastní CSS

en: Load these &#8220;Custom CSS&#8221; commands to influence the table styling:
cs: Nahrát &#8220;Vlastní CSS&#8221; příkazy pro ovlivnění stylu tabulky:

en: &#8220;Custom CSS&#8221; (<a href="%s">Cascading Style Sheets</a>) can be used to change the styling or layout of a table.
cs: &#8220;Vlastní CSS&#8221; (<a href="%s">Kaskádové styly</a>) mohou být použity ke změně vzhledu nebo rozložení tabulky.

en: You can get styling examples from the <a href="%s">FAQ</a>.
cs: Příklady stylování designu najdete na <a href="%s">FAQ</a>.

en: Information on available CSS selectors can be found in the <a href="%s">documentation</a>.
cs: Informace o možných CSS selektorech najdete v <a href="%s">dokumentaci</a>.

en: Please note that invalid CSS code will be stripped, if it can not be corrected automatically.
cs: Vezměte na vědomí, že špatný CSS kód, který nepůjde opravit automaticky, bude odstraněn.

en: Top-Level (top)
cs: Top-Level (nahoře)

en: Top-Level (middle)
cs: Top-Level (uprostřed)

en: Top-Level (bottom)
cs: Top-Level (dole)

en: Admin menu entry
cs: Umístění v admin menu

en: TablePress shall be shown in this section of my admin menu: %s
cs: TablePress může být zobrazen v této sekci admin menu: %s

en: WordPress Default (currently %s)
cs: výchozí nastavení WordPressu (aktuálně %s)

en: Plugin Language
cs: Jazyk pluginu

en: I want to use TablePress in this language: %s
cs: Chci používat TablePress v tomto jazyce:% s

en: Uninstalling <strong>will permanently delete</strong> all TablePress tables and options from the database.
cs: Odinstalováním <strong>trvale vymažete</strong> všechny tabulky TablePressu a nastavení z databáze.

en: It is recommended that you create a backup of the tables (by exporting the tables in the JSON format), in case you later change your mind.
cs: Doporučuji vytvořit si zálohu tabulek (pomocí exportu tabulky ve formátu JSON) pro případ, že se později rozmyslíte jinak.

en: Be very careful with this and only click the button if you know what you are doing!
cs: Buďte velmi opatrní - kliknětě na tlačítko jen pokud víte, co děláte!

en: Attention: Further action is required to save the changes to your &#8220;Custom CSS&#8221;!
cs: Pozor: Pro uložení změn ve &#8220;Vlastních CSS&#8221; je nutný další krok.

en: Due to the configuration of your server, TablePress was not able to automatically save your &#8220;Custom CSS&#8221; to a file.
cs: Vzhledem ke konfiguraci vašeho serveru, TablePress nebyl schopen automaticky uložit &#8220;Vlastní CSS&#8221; do souboru.

en: To try again with the same method that you use for updating plugins or themes, please fill out the &#8220;%s&#8221; form below.
cs: Vyzkoušejte znovu stejným způsobem, který používáte pro aktualizaci pluginů či vzhledů - vyplňte prosím &#8220;%s&#8221; níže uvedený formulář.

en: Connection Information
cs: Informácie o pripojení

en: Proceed without saving a file
cs: Pokračovat bez uložení souboru

en: To proceed without trying to save the &#8220;Custom CSS&#8221; to a file, click the button below.
cs: Pokud chcete pokračovat bez uložení &#8220;Vlastních CSS&#8221; do souboru, klikněte na tlačítko níže.

en: Your &#8220;Custom CSS&#8221; will then be loaded inline.
cs: Potom se váš &#8220;Vlastní CSS&#8221; bude načítat inline.

en: Proceed without saving &#8220;Custom CSS&#8221; to a file
cs: Pokračovat bez uložení &#8220;Vlastních CSS&#8221; do souboru

en: Because of CSS styling in your theme, the table might look different on your page!
cs: Kvůli CSS stylům ve vašem motivu (theme) může tabulka na vaší stránce vypadat jinak!

en: The features of the DataTables JavaScript library are also not available or visible in this preview!
cs: Vlastnosti DataTables JavaScript knihovny v tomto náhledu rovněž nejsou k dispozici!

note: translators: plugin header field 'Description'
en: TablePress enables you to create and manage tables in your posts and pages, without having to write HTML code, and it adds valuable functions for your visitors.
cs: TablePress vám umožňuje vytvářet a spravovat tabulky ve vašich stránkách a příspěvcích, aniž byste museli znát jazyk HTML, a také přidává užitečné funkce pro návštěvníky vašich stránek.

en: Enter Table Name here
cs: Zadejte název tabulky

en: The Table ID can only consist of letters, numbers, hyphens (-), and underscores (_).
cs: Tabulka ID může obsahovat pouze písmena, číslice, pomlčky (-) a podtržítka (_).

en: Help on combining cells
cs: Pomoc při spojování buňek

en: This field can only contain letters, numbers, spaces, hyphens (-), and underscores (_).
cs: Toto pole může obsahovat pouze písmena, číslice, mezery, pomlčky (-) a podtržítka (_).

en: XLS - Microsoft Excel 97-2003 (experimental)
cs: XLS - Microsoft Excel 97-2003 (experimentálně)

en: XLSX - Microsoft Excel 2007-2013 (experimental)
cs: XLSX - Microsoft Excel 2007-2013 (experimentálně)

en: <em>unknown</em>
cs: <em>neznámý</em>

en: You may now ask the network admin to delete the plugin&#8217;s folder <code>tablepress</code> from the server, if no other site in the network uses it.
cs: Nyní můžete požádat správce webu o smazání složky pluginu <code>tablepress</code> ze serveru, jestliže ji nepoužívá nikdo další.

en: You may now manually delete the plugin&#8217;s folder <code>tablepress</code> from the <code>plugins</code> directory on your server or use the &#8220;Delete&#8221; link for TablePress on the WordPress &#8220;Plugins&#8221; page.
cs: Nyní můžete ručně smazat složku pluginu <code>tablepress</code> z adresáře <code>plugins</code> na serveru, nebo použít volbu &#8220;Smazat&#8221; TablePress v administraci Worpressu &#8220;Pluginy&#8221;

en: This means that you either let the plugin create an empty table for you or that you load an existing table from either a CSV, HTML, JSON, XLS, or XLSX file.
cs: To znamená, že buď pomocí pluginu vytvoříte novou tabulku, nebo nahrajete existující tabulku z CSV, HTML, JSON, XLS, nebo souboru ze XLSX .

en: You are now seeing the copied table, which has the table ID &#8220;%s&#8221;.
cs: Nyní vidíte zkopírovanou tabulku, která má ID &#8220;%s&#8221;.

en: Copy Table
cs: Kopírovat tabulku

en: Show the table name %s the table.
cs: Zobrazit název tabulky %s

en: Show the table description %s the table.
cs: Zobrazit popis tabulky %s.

en: TablePress can import tables from existing data, like from a CSV, XLS, or XLSX file from a spreadsheet application (e.g. Excel), an HTML file resembling a webpage, or its own JSON format.
cs: TablePress dokáže importovat tabulky z existujících dat, jako jsou soubory CSV, XLS, XLSX z tabulkových procesorů (např. Excel), z HTML, nebo z vlastního JSON formátu.

en: No, thanks. Don&#8217;t ask again.
cs: Ne, díky. Znovu se neptat.

en: The copied table has the table ID &#8220;%s&#8221;.
cs: Zkopírovaná tabulka má ID  &#8220;%s&#8221;.

en: You will manually need to remove the plugin&#8217;s files from the plugin folder afterwards.
cs: Poté budete moci ručně smazat soubory pluginu ze složky pluginu.
